Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Ayırma Büyüsü Yapılışı

İnsanların pek çoğu günümüzde büyüler hakkında en çok şunları merak eder: Büyü ne anlama gelir, büyü nasıl hazırlanır ve büyünün ektileri ne derecede güçlüdür? Bu ana sorular en çok araştırılan ve bizlere de sorulan sorular arasında yer alır.

İnsanlar eğer herhangi bir büyüyü yaptırmak istiyor ise bu ana soruları sorar ve yanıtlarını arar. Biz de tüm yazılarımızda olduğu gibi bu yazımızda da en çok uygulanmakta olan büyülerden birini temel alarak bu soruları yanıtlayacağız.

Bu yazıda ele alacak olduğumuz büyü çeşidi ayırma büyüsüdür. Eğer ayırma büyüsünü yaptırmayı düşünüyor iseniz ve dolayısıyla önce bu büyü türü ile ilgili daha çok detaylı ve net bilgi almak istiyor iseniz yazımız size yardımcı olur.

Yazı içinde ayırma büyüsünün ne anlama geldiğini, etkilerinin nasıl odluğunu, kimler tarafından yapılabildiğini ve de ayırma büyüsü yapılışı ve yöntemleri ile ilgili bilgileri size açıkladık. İyi okumalar diliyoruz.

Güçlü Ayırma Büyüsü

Önce sizlere ilk sorunun yanıtını verelim. Yani güçlü ayırma büyüsü nedir ve ne anlama gelir sorusunu yanıtlayalım. Bu sorunun en net yanıtı şu şekildedir: Bu büyü türü, ayırma büyüsü çok ektili olan, kuvvetli bir büyü türüdür.

Eğer bir kişi herhangi iki kişinin ilişkilerinin bitmesini istiyor ise ve bir şeyle yapmak istiyor ise, özellikle de o kişilerin birbirlerinden bir an önce zaman kaybetmeden ayrılmalarını diliyor ise bu yönteme başvurur.

Ayırma Büyüsü Yapılışı

Bu yöntem psişik bir yöntemdir, her büyüde olduğu gibi bu ayırma büyüsünde de doğaüstü olan varlıklar ile iletişime geçilir. İstenilen her şey uygun bir ritüel ile beraber büyü uygulaması sonucu gerçekleşir. Kısacası bu büyü bu anlamalara gelmektedir. Peki, bu büyü nasıl hazırlanır? Ayırma büyüsü yapılışı ile ilgili bilgi almak istiyor iseniz yazıyı okumaya devam edin.

Ayırma Büyüsü Yapımı

Şimdi ikinci soruyu, bu büyünün nasıl yapılıyor ve uygulanıyor olduğunu size anlatacağız. Fakat anlatacağımız bilgiler sadece yüzeysel olan bilgilerdir. Bu bilgiler hocaların ve medyumların bu işlemi nasıl uyguladıklarından yola çıkılarak size verilmektedir. Eğer yapılış ve yöntem, tarif hususunda en detaylı bilgileri almak istiyor iseniz bu bilgileri sadece hoca ve medyum olan güvenilir insanlardan almanız gerekir.

Bu ayırma büyüsü yapımı şu şekildedir: Genel olarak hoca ya da medyum büyüyü yaptıracak olan kişiden bazı malzemeler ister. Örneğin ayrılması istenilen kişi ve kişilerin fotoğrafları ya da özel eşyaları istenebilir. Ya da hiçbir malzeme istenmez.

Hoca bunlarla birlikte uygun ritüeli uygular. Gerekir ise okuyarak, gerekir ise su ve ateş ile büyüyü uygular. Bunu yapar iken de doğaüstü güçler ile iletişime geçer. İsteklerinizin gerçekleşmesini sağlar. Bu tehlikeli ve yetenek isteyen işlemi yaptıktan belli bir süre sonra büyünün etkileri ortaya çıkmaya başlar.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak

Peki, bu büyüyü kimler uygulayabilir? Kimler bu büyüyü yapabilir? Büyüyü yapacak olan insanlar belli insanlardır. Yukarıda da anladığınız üzere bu büyü türü de oldukça tehlikeli ve yetenek isteyen bir büyü türüdür. Dolayısıyla sıradan insanlar hiçbir şekilde bu büyüyü yapamaz. Büyüyü yapabilecek olan kişiler arasında medyumlar ve hocalar yer alır.

Eğer ayırma büyüsü yaptırmak istiyor iseniz mutlaka bu insanlar ile görüşmeli ve onlara bu büyüyü yaptırmalısınız. Böylece büyü hakkında merak ettiğiniz çoğu konuyu ve özellikle de ayırma büyüsü yapılışı konusunu da detaylı olarak görme şansınız olacaktır.

Ayırma Büyüleri Yapmak

Ayırma büyüleri yapmak günümüzde sık sık tercih edilen bir durumdur. Çünkü insanlar isteklerine en kısa zamanda en kısa yoldan ulaşmak isterler. Bazı durumlarda elimizden o şeyin gerçek hale gelmesi için hiçbir şey gelmez. Böyle olunca da dua ve büyülerden yardım alırız. Dualar İslami açıdan sakıncalı olmadığı için daha çok tercih edilse de büyüler de çok kesin sonuçları olan önemli işlemlerdir.

Bu yüzden isteklerinin kesin bir şekilde gerçekleşmesini isteyen çoğu insan büyü yöntemlerini tercih eder. Ayırma büyüsü konusunda da günümüzde pek çok insanın bu büyüyü yaptırıyor olduğunu söylemek mümkün haldedir. Siz de eğer sevdiğiniz kişiyi, herhangi bir arkadaşınızı vs. karşısındaki kişiden ayırmak istiyor iseniz bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim