Ayırma Duaları

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur
Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur

Dünya üzerindeki tüm büyü ve duaların, ruhların en karanlık yerinden çıktığı söylenir. Tarih boyunca da tüm insanlık kendinde doğaüstü bir güç olduğunu hissettiği andan itibaren artık hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Çünkü ölümlü olan insanlar ölümsüz etkileri olan şeyler yapmaya başladılar. Etkileri çok kuvvetli şeyleri istedikleri her şeyi yapmada kullanmaya başladılar. Tıpkı insanlığın ateşi bulması gibi büyüyü bulması da aynı şekilde bir etki yaratmıştır. İnsanoğlu büyü ve benzeri etkileri olan güçlerini anladığı ilk andan itibaren bu tür şeyler için çok farklı yaklaşımlarda bulunmuştur. Büyü etkisini ilk önce enerjisel olarak algılayan ve bunu fark eden ilk insan, sanki bu dünyada çok büyük bir başarı elde etmiş gibi hissetmiş ve bu hissin ardından dünya üzerinde gücünün yetmeyeceği hiçbir şeyin olmadığını fark etmiştir.

Bu duyguyu hissettiği an o insan için yazıdan önce bir milat yaşanmış olabilir. Büyü miladı… Belki de büyüyü keşfeden ilk insan da tıpkı suyun kaldırma kuvvetini bulan Arşimet gibi “ eureka… eureka… eureka! “ diye bağırarak mağarasından fırlamıştır. Büyünün bulunma öyküsünün ardından hemen günümüze hızlı bir geçiş yapacak olursak, insanlık tarihi en çok tercih edilen büyü ve o büyülerin içerisinde kullanılan dualardan biri olan ayırma duası ya da ayırma büyüsü, yapımı çok basit, son derece kolay bir şekilde ulaşılabilen ve de günümüz koşulları içinde son derece kolay ulaşılabilen dua ve büyülerdir.

Ayırma duaları ya da ayırma büyüleri, iki insanı birbirinde soğutmaya yarar. ayırma duaları geçmişten günümüze en çok da eşlerin birbirinden ayırmak gibi niyetler ile yapılır. En çok da bu dua ve büyülerin nasıl ve ne için yapıldığını anladıktan hemen sonra bu tür bir büyü etkisi altında olduğunu hisseden biri için ayırma duası bozuluşu aramaları yapmak durumunda kalmaktan başka bir çare bırakmaz. Ayırma duası bozulunca ne olur? Gibi sorular da bu konuda en çok akla gelen sorular olacaktır.

Ayırma Duası ya da Ayırma Büyüsü Nasıl Belirtiler Gösterir?

Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur
Ayırma Duası Bozulunca Ne Olur

Eğer eşiniz ile son derece mutlu bir evlilik içinde iseniz, çok güzel duyguları paylaşırken ve onun aşkından da son derece emin olduğunuz halde bir anda tam tersi bir etki ile size karşı yüz seksen derece bir dönüş olduğunu hissetmeye başlamışsanız çok büyük bir ihtimalle eşiniz için bir ayırma duası ya da ayırma büyüsü yapılmış demektir. Ayırma büyüleri ya da ayırma duaları bir çeşit soğutma duaları ya da soğutma büyüleri kapsamına girer.

Eşinize ve size bir ayırma duası yapıldığını eşinizin size olan bağlılığının gün geçtikçe ne kadar düştüğünden anlamanız mümkün olacaktır. Bunun yanı sır ayrı yeten evinizin de her bir köşesine iyice bakmanız gerekir. Evinizde dip bucak bir temizlik yapmaya başladığınız zaman en görünmeyen yerlere çok dikkatli bakın. Her yere, en ücra köşelere kadar bakın ki eşiniz ve sizin için yapılmış olan bir muska var ise onu bulmanız kolaylaşsın. Yoksa sizin bu büyüyü iş işten geçtikten sonra bulmanız hiçbir anlam ifade etmeyecek. Bu nedenle evinizde en ince detayına kadar aramalar yapmanız gerekir.

Ayırma Duası Bozdurmak İstiyorum

Sevgiliniz ile ya da eşiniz ile aranızın bir anda bozulmuş olması, çok büyük bir sebep yok ise son derece tuhaf bir durumdur. Misal, sevgiliniz ile gayet mutlu bir ilişkiniz ve çok güzel bir iletişim halindesiniz. Bir anda bu iletişim bozulup da erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınız artık sizi eskisi kadar arayıp sormamaya başladı.

Bu durumda muhtemelen sevgilinize bir ayırma duası yapılmıştır. Bu büyü ya da duanın bozulmaması halinde malum sonun ayrılık olduğunu bilmeniz gerekir. Bunun için ayırma duası bozdurmak istiyorum şeklinde arama yapabilir ve bu korkunç büyüden kurtulabilirsiniz.

Ayırma Duasının Bozulduğunu Nasıl Anlarım?

Ayırma duası bozan hocalar ile bu tür duaları bozdurabilirsiniz. Ayırma duasının bozulduğunu nasıl anlarım? Sorusunu bile sorusunu sormanıza bile fırsat kalmadan ayırma duası bozuluşu gerçekleşmiş olacaktır. Ayırma duası boza medyum hocalar sayesinde ayırma duası ya da ayırma büyüsünden kurtulabilirsiniz.

En Ağır Muhabbet Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim