Vazgeçirme Büyüsü

Ayrılmak İsteyen Sevgiliyi Vazgeçirme Büyüsü

Ayırmaktan Vazgeçirme Büyüsü

Yazımızın en başında belirtmek isteriz ki ‘’ vazgeçirme büyüsü ‘’ diye bir büyü çalışması yoktur. Başlığımızda belirtmemizin nedeni ise insanların büyü çalışmalarından nasıl bir yol izleyerek sonuç alabileceklerine dair bilgilendirme paylaşımıdır. Buna göre ayrılmak isteyen sevgiliyi vazgeçirme büyüsü aslında bir bağlama büyüsüdür. Yani ayrılmak isteyen bir kız arkadaşınız varsa veya erkek arkadaşınız sizden ayrılmaya karar vermiş ise ya da ayrılık gerçekleşmiş ise bağlama büyüsü yapılarak ayrılmakta vazgeçmesi sağlanabilmektedir. Tamamen kendi rızası ile size geri dönüş yapacağı bilinmelidir. Büyünün etkisi tamamen kişiye sizin hakkınızda pozitif enerji vermekten başka bir şey değildir. Vazgeçirme büyüsü çoğu zaman ayrılmak isteyen karı – koca arasını düzelten, ayrılmak isteyeni kendi rızası ile vazgeçme psikolojisine sokmaktır.

Kız Arkadaşım Benden Ayrılmak İstiyor Büyü ile Vazgeçer mi?

Kız arkadaşınızla ister 3 günlük isterseniz yıllanmış bir birlikteliğiniz olsun kız arkadaşınız artık sizden ayrılmak istiyorsa, burada sizin bir hatanız olsa bile ayrılma isteğinden vazgeçiren büyüler vardır. Kız arkadaşınız böylesine güçlü bir bağlama büyüsüne maruz kaldığı zaman almış olduğu kararı yeniden sorgular ve yanlış karar aldığını düşünerek kararında bir değişiklik yaparak size daha duygusal bir yaklaşım sergiler. Ayrılmış olsanız bile, günlerce görüşmüyor olsanız bile etkisini gösterebilir. Ancak şunu açıkça ifade etmek isteriz ki bu gibi büyülerin kesin veya garanti sonuç vermesi beklenmemelidir. Medyumların kalitesine, gerçek medyum ile sahtekâr medyumu ayırt edebilirseniz sizin için daha hayırlı sonuç olacaktır.  Tabi, bu zamanda gerçek medyumu bulmak oldukça zordur. Hele ki, internet üzerinden bir medyum aramaya kalkarsanız biliniz ki ilk çalışma isteklerinizin çoğu boşuna gidecektir. Çünkü gerçek profesyonel medyumu bulana kadar bir hayli zaman kaybınız olacaktır. Büyü yapmanın, yaptırmanın günah olduğunun bilincinde olduğumuzdan dolayı büyü yapmıyoruz. Peki, biz ne yapıyoruz? Bağlama vefki ile, aşk tılsımı ile, aşk celbi ile sevgiliniz ile, eşiniz ile aranızdaki tüm sorunları kaldırabilecek profesyonel çalışmalar yapıyoruz. Tamamı rahmani işlemlerdir ve ters tepmesi, yan etkisi, sorun, sıkıntı gibi süreçlere asla dahil olmazsınız. Kız arkadaşınızın sizinle ayrılmak istemesindeki kararını etkilemek ve değiştirmek istiyorsanız 7 gün içinde hazırlanacak olan çalışmamız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü ile ayrılmak isteyen sevgiliyi vazgeçirme tekniği tamamen medyumun kendine has karışımlar, formüller ve tılsımlı sözcüklerine göre değişiklik gösterir. Buna göre bir medyuma bağlama büyüsünün nasıl yapıldığı veya tarifini bana da verir misiniz gibi istekleriniz olumsuz olacaktır. Çünkü her medyum kendi bildiğini sır gibi saklar ve büyü yapım zamanında bile asla kimseyi yanına almaz.

Büyü yaptırmak kuran-ı kerim içerisinde bulunan bazı ayetlerde günah olduğu açıklanmaktadır. Diğer dinlerde de büyü yaptıran insanlar vardır. Yahudi büyüsü, Süryani büyüsü bunlara birkaç örnek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim