Bağlama Büyüleri

Bakır Büyüsüyle Karı Kocayı Birbirine Bağlama

Bakır Büyüsü

Bakır büyüsü hakkında belki de daha önce duyduklarınız sizi heyecanlandırmış olabilir ya da ilginizi çektiği için araştırma gereği duymuş olabilirsiniz. Öncelikle şunu ifade etmek isteriz ki bakır büyüsü hakkında paydaşım yapılan yüzlerce medyum sitesi bulunmaktadır. Ancak bu sitelerin içerisinde iki elin 10 parmağını geçmeyecek kadar azınlıkta doğru bilgiler paylaşılmaktadır. Doğru bilgilerin yer aldığı sitelerde de bazı yanlışların da olduğu söylenebilir. Biz insanları daha doygun bilgi için tüm siteleri analiz ettik ve kadim büyü kitaplarındaki anlatılanlarla birlikte doğru olan bilgileri sizlere tek çatı altında toplayarak paylaşma gereği duyduk. Bakır büyüsünün amacı sadece karı koca arasında samimiyeti oluşturmak, birbirlerini sevmesini sağlamak, birbirlerine saygı ve sevgi dolu ortamların oluşması için bağlama adı altında yapılmaktadır. Bakır büyüsü ile aşık etme veya ayırma ya da uzaklaştırma gibi kara büyüler yapılmamaktadır. Bakır büyüsü sadece evli eşlere uygulanır ve sevgili veya nişanlı olan çitler için bağlama görevi görmez. Tabi, büyü yapmak havas ilmi yani kişiye özel bir çalışma olduğu için alanında uzman medyumların da bildiklerini es geçmemek gerekir diye düşünüyoruz.

Neden Bakır Büyüsü Denilmiş?

Bu büyü Anadolu’da yaygın olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde de kırsal kesimlerde sıklıkla uygulanan büyüler arasında yer almaktadır. Tarihi çok eski olan bakır büyüsü bilindiği üzere eski insanların vazgeçilmezleri arasında olan bakır kaplar o dönemlerde bakırın ne kadar kullanışlı olduğun bile bizlere aslında anlatıyor. Bakır malzemesi levha şeklinde kullanıldığı için gerçekte adı aslında bakır levha büyüsü olarak bilinmelidir.

Bakır Büyüsü Eşleri Nasıl Etkiler?

Eşler arasında yapılan bir bağlama uygulaması olduğu için çiftler aralarında gül gibi yaşamaya başlarlar. Büyü öncesinde aşılamayan sorunlar varsa buz gibi erir ve eşler birbirlerine karşı saygılı ve sevgi çerçevesinde yaklaşırlar. Birbirlerini delicesine severler ve kim bu ikiliyi ayırmak isterse o kişi sürecinde başarılı olamayacaktır. Çünkü bakır büyüsü ile sadece evli olan kişiler yani Allah katında helal olan kişilerin uyguladığı bir yöntem olduğu için rahmani bir işlemdir. Peki, rahmani derken ne demek istiyoruz? Bazı büyüler vardır insanları ruhen, bedenen etkisi altına alır ve kısaca tabirle insanları korkutan sonuçların ortaya çıkmasıdır. Bu tamamen kara büyülerde ortaya çıkar. Mevcutta zaten eşler birbirlerine gönül vermişler ki evlenmişler. Birbirlerini seviyorlar ve olası bir kötü durum ile karşılaşmamak adına veya yuvalarının yıkılma riskine karşı kendilerince önlem almışlar anlamına da gelir.

Bakır büyüsüyle karı kocayı bağlama yapıldığı zaman bu çiftin ömür boyu mutlulukla yaşayacağı bilinmelidir. Olur, da birisi tarafından eşleri ayırma büyüsü veya evliliklerine zarar verebilecek kara büyülerden yaptırırlarsa eğer bağlama büyüsü etkisini yitirebilir. Ancak, böyle bir durum zaten kendisini belli edecektir ki bağlama büyüsü yaptırmış olan bir çift bunları da düşünür.

Bakır Büyüsü Yapılırken Adet Kanı Kullanılır mı?

Belki de şaşıracaksınız ama adet kanı büyüsü diye bir büyü söz konusudur. Genelde kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için yaptırmaktadırlar. Bakır levha büyüsü de bakır levhaların üzerine eşlerin isimleri yapılarak ve çeşitli okumalar eşliğinde elde edilir. Büyünün daha güçlü ve kuvvetli tesir etmesi için adet kanı bu levhaların üzerine damlatılarak kuruması beklenir. Daha fazla detayları var elbet ancak bizim büyü çalışmamız olmadığı için edindiğimiz bilgiler bunlarla sınırlıdır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Her ne kadar ak büyü veya rahmani bir işlem olsa da dinimizce büyü yaptırmak helal değildir. Bu nedenle bizim büyü çalışmamız bulunmaz. Ancak bağlama vefki de aynı işlemler için etkili bir süreç olacaktır. Bağlama vefki için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim