Aşk Büyüsü

Bana Aşk Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü demek bir insanı kendisine aşık etmek için yapılan bir büyü işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça fazla çeşidi bulunan aşk büyüsü çoğu zaman anlaşılmayabilir. Aşk büyüsü belirtileri ortaya çıkıyor olsa da kişi üzerinde büyü olduğunu fark etmesi oldukça zordur. Yazımızın devamında aşk büyüsü belirtileri nelerdir ile alakalı detayları öğrenebilirsiniz. Ancak öncesinde aşk büyüsü nedir, aşk büyüsü nasıl yapılır, kaç çeşit aşk büyüsü var gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü ilk paragrafımızda da anlattığımız gibi bir aşık etme büyüsüdür. Örneğin; bir kişi birisine aşık olur veya hoşlanır. Bu kişinin de kendisine aşık olmasını ister ve elinden geleni yapsa da maalesef karşı tarafın gönlünü alamıyorsa işte o zaman büyülere başvurur ve karşı tarafın kendi rızası olmasa bile düşüncelerini ele geçirerek kendi rızası ile aşık olmasını sağlar. Aşk büyüsü çoğu zaman etkili sonuçlar verir ancak doğru medyum tarafından yapılırsa sonuç almak mümkün olabilmektedir. Piyasada o kadar çok medyum sıfatıyla insanlar var ki gerçekte aşk büyüsü yapmıyor olsalar bile aşk büyüsü yaptıklarını iddaa ederek insanları kandırmak istemektedirler. Bu nedenle doğru medyum araştırılarak bulunması gerekiyor. Ayrıca yanlış yapılan bir büyü veya gerçekten medyum olmayan kişilerin büyü yapmaları demek bazı sorunların da ortaya çıkması anlamına gelir. Buna örnekler verebiliriz. Bu gibi durumlar hem büyüyü yaptırana, hem de büyüye maruz kalan kişiye çok ciddi zararlar verir. Büyü yapılması dinimizce haram olduğu için caiz olmadığı için bizim büyü yapma gibi bir çalışmamız bulunmuyor. Ancak, aşk büyüsü yerine aşk tılsımı yaptığımızı belirtebiliriz. Aşk tılsımı büyülerden daha çok güçlü ve genelde yaptıranların mutlak sonuç aldıkları çalışmalardan birisidir. Kısaca büyü yaptırmak yerine tılsım yaptırmanız tavsiye edilir. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman aşk büyüsü değil de aşk tılsımı yaptırmak istediğinizi söylemeniz durumunda gerekli işlemlere onay vermeniz durumunda isteğinize göre tılsım çalışması yapılacaktır.

Kaç Çeşit Aşk Büyüsü Var?

Kadim büyü kitaplarından ve internet sitelerinden araştırdıklarımıza göre çok fazla aşk büyüsünün olduğunu görmekteyiz. Biz büyü yapan bir medyum olmadığımız için tüm anlattıklarımız kayak bilgi kullanılarak elde edilen verilerdir. Bu kapsamda kaç çeşit aşk büyüsü var sorusu oldukça geniş yelpazede cevap bulan bir konudur.

Üzerinizde Aşk Büyüsü Var mı?

Aşk büyüsünün üzerinizde olup olmadığını anlamanın tek bir yöntemi vardır o da gerçek bir medyum bularak önce medyuma aşk büyüsü bakımı yaptırıyor musunuz diye sormak ve alacağınız cevaba göre öncesinde bir bakım yaptırmanız gerekecektir. Medyumlar bu bakım işlemini ‘’ rabıta bakımı ‘’ olarak nitelendirmektedir.  Tabi, belirtiler oldukça önemlidir şimdi dilerseniz aşk büyüsü belirtileri ile üzerinizde bir aşk büyüsünün olup olmadığını anlamanın yollarından bahsedelim.

Bir erkek veya bir kadın daha öncesinde istemediği birisine aşık olduysa, bu kişi için ailesini arkasına aldıysa ve bu kişiden başkasını düşünmüyorsa, gece rüyalarında, gündüz düşlerinde aşık olduğu kişiyi görüyorsa işte bu büyük ihtimalle aşk büyüsüne maruz kaldığınız anlamına gelmektedir. Ayırmak isteyen aileniz, arkadaşlarınız veya genel olarak çevreniz bu ayrılmanın gerektiğini düşünüyorlarsa ve siz her şeye rağmen vazgeçmiyorsanız muhtemeldir ki aşk büyüsüne maruz kalınmış olabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir büyünün nasıl bozulacağına dair bilgiler vermek buradan pek mümkün değildir. Çünkü kişinin yaşadıklarına göre büyü bozma işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca bir medyumun yaptığı aşk büyüsü bozma işlemini bir başka medyum farklı yapabilmektedir. Bilinmesi gereken önemli konu ise her yapılan aşk büyüsü bozulabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim