Aşk Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyülerini çok geniş kapsamlı olarak düşünebilirsiniz. Örneklerle bu konuda ne demek istediğimizi sizlere detaylandıracağız. Ancak öncesinde aşk büyüsü nedir kısaca sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Aşk büyüsü hoşlandığınız birisini kendinize aşık olması için yaptıracağınız bir büyü çalışmasıdır. Genelde her medyumun ilgi alanlarından birisi olan aşk büyüleri çoğu zaman yapıldığında tutar. Ancak kimde ne zaman etkisini göstereceği belli olmaz. Belki X kişisinde 3 günde tutarken, Y isimli kişide hiç tutmayabilir. Bu nedenle kadim büyü kitaplarında aşk büyülerinin çok fazla çeşidinin olduğu anlatılmaktadır. Mesela; Canbar aşk büyüsü, incirle aşk büyüsü, kaşıkla aşk büyüsü gibi çok türleri olan bu büyüler tamamen havas ilmi ile yapılmaktadır. Evde yapılabilecek bir büyü değildir. Mutlaka bir medyumun desteği alınarak elde edilmelidir. Aksi takdirde çok değişik sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Şimdi dilerseniz aşk büyüleri ne için yaptırılır, kimler yaptırmak ister, ne kadar sürede etkisini gösterir, bir zararı olur mu gibi soruları cevaplayalım.

Dipnot olarak belirtmek isteriz ki bizler medyum olarak aşk büyüsü adı altında bir çalışma sunmuyoruz. Büyü yapmak günah, haram ve ruhsal bozukluklara meyil verebileceği için bizim çalışma alanlarımızda bulunmuyor. Ancak aşk büyüsü kadar etkili olan aşk tılsımı, aşk vefki, harmura aşk celbi çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu konu hakkında detay almak isteyenler iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir.

Aşk Büyüleri Neden Yaptırılır?

Fark edeceğiniz üzere aşk büyülerinin geniş kapsamda ele alınabileceğinden bahsetmiştik. Bu konuda önce sizleri aydınlatmak isteriz. Mesela; evli eşler aralarında aşk büyüsü yaptırabilirler. Nedeni ise aralarında meydana gele kırgınlık, dargınlık, küslük ortadan kalkması için aşk büyüleri ile çözüm bulabilmektedirler. Örneğin; ayrılmak üzere tartıştığı eşinden uzaklaşmak isteyen bir kadın büyü ile geri gelebilir ve büyünün etkisi ile ömür boyu sürecek bir mutluluğu yakalayabilir.

Aşk büyüsü hoşlandığınız bir kızın size aşık olması için de yaptırılabilmektedir. Bu kızı hiç tanımıyor olabilirsiniz, hiç muhabbet etmemiş olabilirsiniz. Ya da aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz ama bir kız veya bir erkek hayatınızda yok. Beğendiğiniz birisi de yok ama birisinin size aşık olmasını istiyorsanız da aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsünü en çok tercih edenlerden birisi de sevgililerdir. Sık sık ayrılık kararı alan, bir küs, bir barışık olan sevgililer de bu duruma dur demek için ak büyüsü yaptırmaktadırlar.

Birisini Kendinize Aşık Etmek İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda bir aşk büyüsünün tarifini vermek imkânsızdır. Belki 50 çeşit aşk büyüsü bulunmaktadır. Belki de daha fazlası bile olabilir. Bir incir büyüsü ile aşık etme süreci çok farklı metotlarla elde edilebilir. Aşk büyüsü çeşitleri genel olarak kaşıkla aşk büyüsü, incirle aşk büyüsü, kalemle aşk büyüsü, Canbar aşk büyüsü gibi daha nicesini sayabileceğimiz yöntemleri bulunmaktadır. Yapılışları farklı ama amaçları aynı olan büyülerdir.

Aşık Etme Büyüsü Yaptırsam Günah İşler miyim?

Dini bütünlüğe sahip bir insansanız eğer günahla günah olmayanı ayırt edebilecek kadar bilgili bir insan olduğunuzu varsayalım. Bu nedenle aşk büyüsü başta olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm büyü çeşitleri günahtır ve asla caiz değildir. Detaylı bilgi için Kuran-ı Kerim ayetlerinin büyüler üzerindeki açıklamalarına bakabilirsiniz. Ancak bu gibi büyülerden çok insan işine yarayanı alabiliyor. Fakat çeşitli sağlık sorunlarını da ortaya çıkarabileceği için uzak durulması gerektiğinin altını çizmek isteriz. Aşk tılsımı aşk büyüsü kadar etkili ama büyü olmayan bir çalışmadır. Aşk büyüsü yaptırmak yerine aşk tılsımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim