Vazgeçirme Büyüsü

Boşanmak İsteyen Eşi Vazgeçirme Büyüsü

Vazgeçirme Büyüsü

Günümüzde evli çiftlerin bazı aşamadıkları sorunlar vardır. Bilinmelidir ki hiçbir evlilik ileride bitmesi için yapılmaz. Ancak eşler arası tahammülsüzlükler, hatalar ayrılmayı gerektirilebiliyor. Ayrıca bilinmelidir ki bir evlilikte karşılıklı sevgi ve saygı yoksa ve bu durum aşılamıyor ise evliliğin bitmesi en hayırlısı olacaktır. Çoğu zaman evli kişilerden birisi ayrılmak için gerekli konuşmayı eşiyle yapsa da eş ayrılmama konusunda diretmektedir. Alınan bir ayrılık kararı geçerli olması için ise ilgili mahkeme tarafından gereği düşünülür ve karar verilir. Ancak bir eş yaptığı bir hatadan dolayı eşini kaybetmek istemiyorsa doğal yollarla boşanmamak adına eşinin gönlünü almak istemektedir. Bu da mümkün olmuyorsa eğer boşanmak isteyen eşi vazgeçirme büyüsü adı altında araştırmalar yapar. Büyülerle ayrılmak isteyen eş vazgeçirilir mi diye sorulacak olursa evet diyebiliyoruz. Ancak günümüzde kendisini medyum olarak tanıtan o kadar cindar kişiler bulunuyor ki bu konulardan müzdarip olan kişilerin değerli zamanları hiçe sayılıyor ayrıca maddi bir zarara uğratılıyor. Bu yazımızda gerçekten büyü yapan profesyonel medyumlardan bahsedeceğiz ve neler yapmanız gerektiğine dair bilgiler aktaracağız.

Vazgeçirme Büyüsü Nedir?

Amacı bir insanın aldığı karardan vazgeçmesini sağlamaktır. Ancak bu büyü ‘’ vazgeçirme büyüsü ‘’ adı altında yapılmaz. Ayrılmak isteyen eşler için bağlama büyüsü yapılır ve bağlama büyüsünün etkisiyle kişi ayrılmaktan vazgeçer. Bu sadece evli eşler için değil aynı zamanda sevgililer için, yeni tanışan kişiler için bile yapılabilen bir büyüdür. Şayet bağlama büyüsüne maruz kalan kişiler birbirlerine sımsıkı sarılırlar. Aralarındaki tüm buzları eritir ve kendilerini ayırmak isteyen tüm etkenlerle birlikte mücadele verirler. Birbirlerinden başkasını gözü görmez. Aileler bile arka planda kalır ve önemli olan bizim birlikteliğimiz şeklinde bir mantıkla olaya yaklaşırlar. Bağlama büyüleri çok basit bir şekilde yapılabildiği gibi basit bir şekilde de bozdurulabilmektedir. Bağlama büyüsü bozulsa bile kolay kolay kişiler birbirlerinden soğumazlar. Bunun için hem bağlama büyüsü bozdurmak hem de aralarının bozulması için soğutma büyüsü ya da uzaklaştırma büyüsü yapılarak elde edilmek istenilen sonuca ulaşabilirler.

Yazımızda bağlama büyüsünün ne kadar işe yaradığından bahsediyor olsak da öncelikle şuun bilinmesi gerekir ki bağlama büyüsü yapmak dinimizce haramdır. Asla yapılmaması gerektiği birkaç ayette belirtilmektedir. Buda büyülerin gerçekten var olduğunun bir belirtisidir. Ancak birçok insan bu gibi büyüleri yaptırmakta ve sonucunda çeşitli ruhsal hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalmaktadırlar. Ancak boşanmak isteyen eşi vazgeçirme büyüsü adı altında bağlama vefki ile bu sorun çözüme kavuşturulabilir. Bağlama büyüsü ile bağlama vefki arasındaki fark nedir diye soracaksanız birisi büyü diğeri ise bir dua etme işlemidir. Yani vefk ile medyum sizin adınıza dua etmesi işlemidir. Hem dua eder hem de ettiği duayı güçlendirmek için tılsımlı sözcüklerle birlikte kâğıda dökmesi işlemidir. Büyü çalışması yapmadığımız için bağlama vefki ile ilgilenen kişilerin bizimle iletişime geçmelerinde herhangi bir sakınca yoktur. Ancak büyü taleplerini geri çevirdiğimizi bilmenizi isteriz.

Boşanmak İsteyen Eş Nasıl Vazgeçer?

Bağlama büyüsü yapıldığı andan itibaren birkaç gün sonra istenilen kişiye tesir etmesi başlar. Büyünün etkisiyle birlikte kişi aldığı kararları kendi kendine sorgular ve yaptığının yanlış olduğunu düşünerek ayrılmaktan vazgeçer. Bu erkekse karısının yanına gider ve özür diler. Eğer ayrılmak isteyen kadınsa eşinin yanına gider ve gerekli konuşmaları kocasıyla yapar ve bir daha aynı sorunların tekrarı olmaması için eşiyle konuşma sağlar ve yuvasının yıkılmasını önlemiş olur.

Bir Yorum

  1. Kahraman yasemin dedi ki:

    Sitenizde okudum ve cok ilgimi cekti bende su an perisan bir haldeyim esim bosanmak istiyor fakat onu vazgecirmek icin her sey denedim bassrsiz sizden yardim istiyorum bu bosanma gerceklesirse hersey darman duman olacak yasamaktan vazgecerim size yalvariyorum bana yardim edin en hizli sekilde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim