Büyüler

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yapılır?

Büyü Nedir?

Büyüleri çok geniş kapsamda ele aldığımız bir gerçektir. Herkesin duyduğu gibi hem kara büyü, hem de ak büyüler vardır. Ak büyüler için genelde rahmani olan büyüler de denilmektedir. Rahmani ne demek diye merak edenler için büyünün herhangi bir şekilde yaptırana ya da maruz kalana bir zarar vermediği anlamına gelir. Şimdi dilerseniz büyü çeşitleri nelerdir, nasıl yapılır, bozulması nasıl yapılır gibi konular hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

En Çok Tercih Edilen Bağlama Büyüsü

İkili aşk duygularını içeren konularda adeta kişilerin yeniden doğuşu olarak da kabul edilebilir. İnsanlar sevgilileri ile, eşleri ile, nişanlıları ile veya dostları ile anlaşamadığı konularda iplerin kopma noktasına gelmeleri an meselesidir. Bağlama büyüsü ise insanların arasını düzelten, birbirlerine kenetleyen bir büyü çeşididir. Ak büyü olarak da, kara büyü olarak da yapılabilir. Mesela; eşlerin birbirlerini sevmesi için, ayrılmamaları için yapılan bağlama büyüsü bir ak büyüdür. Ancak düşünüldüğü zaman evli bir erkeği elde etmek isteyen bir kadın bağlama büyüsü ile adamı kendine bağlar ve karısından soğumasını isterse bu kara büyü olarak bilinmelidir. Cinsellik bağlama büyüsü, dil bağlama büyüsü, göz bağlama büyüsü gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bağlama büyülerinin rahmani mi değil mi sorusuna cevap vermek oldukça zordur. Bu nedenle sizlere bağlama vefki önermekteyiz. Bağlama büyüsü kadar kuvvetli olan bağlama vefki için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşk Büyüsü

Günümüz şartlarında hala güncel olarak varlığını gösteren, en etkili büyülerden birisi de aşk büyüleridir. Çok fazla çeşidi vardır. Hem ak hem de kara büyü olarak yapılabilir. Eşler arasında aşkı kuvvetlendirdiği gibi hiç tanımadığınız, samimiyet kurmadığınız, muhabbetinizin olmadığı insanları kendinize aşık etmek için yaptırabilirsiniz. Büyü denildiği zaman ya da medyum denildiği zaman akla ilk olarak aşk büyüsü gelebilir. Ancak günümüz şartlarında çok fazla kendisini medyum olarak tanıtan kişi bulunmaktadır. Bu nedenle maddi ve manevi bir zarara uğramamak için aşk büyüsü yapan medyumları iyi seçmeniz gerekiyor. Örneğin; aşk büyüsü yerine aşk tılsımı önerebiliriz. Ya da aşk büyüsü yerine aşk celbi sizin için daha hayırlı olabilir. Büyü olarak değil de tılsım ve celb işlemleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Papaz Büyüsü

İnsanlara zarar vermek adına bir büyü aranıyorsa domuz büyüsünden sonra papaz büyüsünün geldiğini dile getirmek mümkündür. Halk arasında doğru olarak bilinen yanlışlardan birisi de papaz büyüsünü papazların yaptığıdır. Ancak papaz ile alakası olmaya bir büyüdür. Papaz büyüsünün amacı insanların hür iradesini elinden almak olarak da bilinebilir. Yapılması çok zor olduğu için mutlaka gerçek bir medyum tarafından ele alınmasında fayda olacaktır.

Evlenme Büyüsü

Bazı insanlar evlilik konusunda istedikleri gibi düzen kuramayabilirler. Evlenmek isterler ama mutlaka bir sorunla karşılaştıkları için kendilerini kısmetsiz olarak ya da şansız olarak hissedebilirler. Aileleri ikna etmek ya da maddi sorunları aşarak evliliğin önünü açmak isteyenlerin evlilik büyüsü ile ilgilenmesi normal olarak karşılanır.

Canbar Büyüsü

Bir kişiyi hem kendinize aşık eder hem de bağlayabilirsiniz. Canbar aşk büyüsü son günlerde internet ortamlarında sıklıkla adından bahsettiren bir büyüdür.

Soğutma Büyüsü

Evli kişileri birbirinden soğutmadan tutun da, komşuları evinizden soğutma, kaynanayı evden soğutma, sevgililerin arasını bozmak için soğutma gibi birçok konuda kullanılabilen bir büyüdür. Günümüzde çok sık kullanılır.

Uzaklaştırma Büyüsü

Hem ak hem de kara büyü olarak kullanılabilir. Mesela; bir adam sürekli alkol alıyorsa ve buna karşı gelen yakınları uzaklaştırma büyüsü yaptırarak kişinin alkolden uzaklaşmasını sağlayabilir.

Yukarıda anlattığımız büyü çeşitleri hiçbir şekilde tarafımızca yapılmaz. Bu nedenle bizlerden büyü yapılmasını, bozulmasını ve büyü bakımının yapılmasını istemeyiniz. Bizim bilgimiz olmayan konulardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim