Büyüler

Büyü Yaparak Kişinin Yıldızını Yükseltmek

Yıldız Yükseltme Büyüsü

Büyü ile kişilerin hareketleri, duyguları ve düşünceleri değiştirilmektedir. Büyü kişilerin enerji alanlarını etkilediği için rahatlıkla bu yöntem kullanılarak kişinin yıldızı da yükseltilebilmektedir. Yıldızı yükseltmek için büyü yapıldıktan sonra kişinin hayatı olumlu yönde pek çok farklılık ile değişecektir. Yıldız kişinin enerjisidir ve hayatta yaşadığı olumlu olumuz her şey kişinin yıldızı ile ilişkilidir. Büyü yaparak kişinin yıldızını yükseltmek istiyorsanız mutlak iyi bir medyum gitmelisiniz. Kişi kendisi bu büyüyü yapmaya kalktığında olumsuz sonuçlarla karşılaşabilir ve hatta yıldızını yükseltmek isterken yıldızını düşürebilir. Bu yüzden mutlaka bu büyünün medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

Yıldız Yükseltmek İçin Büyü Nasıl Yapılır

Yıldız yükseltmek için yapılan büyü de medyumlar kişinin ilk olarak yıldız haritasına bakacaktır. Kişinin yıldız haritası incelendikten sonra kişinin yıldızını yükseltmek için medyum bu harita üzerine bir büyü yapacaktır. Daha sonra kişiye bir muska yazılır. Kişinin bu muskayı sürekli olarak üzerinde taşıması gerekmektedir. Kişi muskayı taşıdığı sürece büyünün olumlu etkilerini görecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu yıldız yükseltme falı yapıldıktan sonra kişinin bahtı bir anda değişecektir. Kişinin kısmeti açılacak, çevresi tarafından daha çok sevilen ve fark edilen bir kişi haline dönüşecektir. Aynı zamanda büyü yapılarak kişinin yıldızını yükseltmek kişinin enerjisini de yükseltecektir. Artık kişi hayata karşı daha pozitif bakar hale gelecektir. Bu şekilde kişinin hayatı da sürekli olarak olumlu ilerleyecektir.

Yıldız Yükseltme Büyüsü Ne Kadar Süre Kişi Üzerinde Etkilidir

Yıldız yükseltme büyüsü kişi üzerinde belli bir süre boyunca etki edecektir. Bu büyünün tesir süresi bittikten sonra kişi artık eski yaşamına geri dönecektir ve olumsuzluklar yaşamaya başlayacaktır. Büyünün geçmesi ile birlikte kişinin hayatındaki sorunlarda devam edecektir. Kişinin enerjisi düşeceği için artık olaylara olumlu bir şekilde bakamaz hale gelecektir. Büyü yapılarak kişinin yıldızını yükseltmek ve devamlılığını sağlamak için mutlaka kişinin ara ara bu büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır ve kişinin hayatı aynı şekilde devam edecektir. Büyü yeniletilerek tesiri de arttırılmış olunacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. isimyok dedi ki:

    selam cümleten. Yasin hocama burdan teşekkür etmek istedim. Ayıptır söylemesi ben kız arkadaşımı aldattım hata ettim her yerden engelledi beni yollarına yattım kıymetini anlayınca ama nafile vefk yaptırdım hocama 27 gün oldu yaptıralı. 3 gün önce engelimi kaldırdı sürekli takip ediyorum tabi bana yazıp silerken gördüm bi kaç kere. Ama hocam yazma dediği için ben bekliyorum bu bile mucize çünkü bana göre inşalla eski günlere döneceğiz en kısa zamanda allah razı olsun hocam senden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim