Bağlama Duası

Çabuk Tutan Bağlama Duası

Çabuk Tutan Bağlama Duası

Dünyanın en güçlü duygusu olan aşk için insanoğlunun yapmayacağı hiçbir şey yoktur. Çünkü aşk devreye girdiğinde mantık devreden çıkarak sadece duygular konuşur. Aşk karşılıklı olduğunda ne kadar güzelse karşılıksız olduğunda da insana kendini bitkin hissettirir. Kişinin ne yapacağını bilemediği bu durumlarda çare duanın gücünden faydalanarak Allah’tan yardım istemekte saklıdır. Bağlama dualarının kullanım amacı çok çeşitli olsa da özellikle gözü dışarıda olan eş ya da sevgili için okunan dua çeşididir. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisinin azalmasıyla gözünün dışarıya kayması ya da hiç sizin olmadığını anladığınız durumlarda kullanılabilecek etkili bir yöntemdir.

Çabuk tutan bağlama duası sayesinde çiftler eskisinden daha güzel bir hayata sahip olurken gözü dışarıda olan kişi sizden başka kimseye bakamayacaktır. Aklında da, kalbinde de sadece sizin sevginize yer vardır.

Hızlı Tutan Bağlama Duası

Bağlama duaları seven kişinin acı çekmesini sonlandıran hem etkili hem de güvenilir bir yöntemdir. Hızla tutan bağlama duasının gerçekleşebilmesi için duayı okuyacak olan kişinin duygularının gerçek olması şarttır. Dua okuyacak kişi tüm negatif düşüncelerden, kalbindeki negatif hislerden kurtularak dua okumaya başlamadır.

Bir diğer detay ise dua okuyacak kişi abdest alarak dua sürecine başlamalıdır. Dikkat edilmesi gereken tüm aşamalar yerine getirildikten sonra gerçekten seven kişi dua okumaya başlayabilir. Unutulmamalıdır ki seven kişi tüm isteğini Allah’ tan duaların yardımıyla istemektedir. Burada dualar sadece kişinin dileklerinin iletilmesini sağlayan aracı bir konumdadır.

Duanın amacı sevdiğiniz kişinin size sizin ona olduğunuz gibi aşkla bağlanmasını sağlamaktır. Tüm dua süreçlerinde olduğu gibi hızla tutan bağlama dua sürecinde de en önemli faktörler inanç, sabır, şükür ve tekrardır. İnanç faktörü seven kişinin Allah’ ın da desteğiyle hayırlısıyla sevdiğine kavuşacağının inancıdır. Sabır faktörü geçen süre boyunca ve sonrasında kişinin yaşadığı olaylarla yaşayacağı olaylara karşı sabretmesidir. Şükür ise insanın başına gelen tüm olaylarda Allah’ ın bir sınavı olduğunu bilmenin huzuruyla şükretme eyleminin tüm kalple gerçekleştirilmesidir. Son faktör ise seven kişinin sevdiğine ulaşma sürecinde yılmadan sabırla, şükür ederek ve inançla duayı okumaya devam etmesidir.

Çok Etkili Bağlama Duası

Aşk acısı çeken ya da aşkını istediği gibi yaşayamadığını düşünen kişiler hayatlarına mutlu bir şekilde devam edebilmeleri için çok etkili bağlama duasının gücünden yaralanırlar. Dua süreci tamamlandıktan sonra kişi hayallerindeki aşka da mutluluğa da kavuşmuş olur. Duanın gücünü gerçekleşmesi için duayı okuyan kişinin sevgisinin gerçek olması gerekmekte olup; amacını intikam almak, gününü göstermek değil de gerçek aşk ve mutluluk olması önemlidir. Temiz kalp ve hislerle yapılmayan dualar etkisini göstermeyecektir.

Bağlama Duası Okunuşu

Çok tutan bağlama duasının etkisini gösterebilmesi için bağlama duası okunuşuna da yapılışına da özen göstermek gerekir.

Aşağıda belirtilen bağlama duasına ek olarak kişi tüm niyetlerini duaların sonunda belirtmelidir. Unutmayalım ki Allah her zaman bizimledir. Bu nedenle tüm dilek ve isteklerimizi duaların aracılığıla kendisinden isteriz.

Ene abdüke ibnü abdike, ibnü emetike, fîkabdatike. Nâsiyetî biyedike. Mazın fiyye hükmüke. Adlün fiyye kadâuke. Es’elüke bikülli ismin hüve leke, semmeyte bihî nefseke ev enzeltehû fî kitâbike ev allemtehû ehaden min halkıke ev iste’serte bihî ilmi’l-ğaybi indeke en tec’ale’l-Kur’âne nûra sadrî ve rebî’a kalbî ve celâe hüznî ve zehâbe hemmî. ’

Seven kişi sevdiğiyle birlikte mutlu bir hayat geçireceklerine olan inancı hiçbir zaman kaybetmemeli ve kendisini güzel günlere hem manevi hem de fiziksel olarak hazlrlamalıdır.

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. YONCAA dedi ki:

  BENDE ISTIYORUM TABIKI DUA BAGLAMA DUASI KIM YAPAR?????

 2. Jale^munko dedi ki:

  Bana göre gerçekten bilgili olan bir tek Yasin Hoca var. Diğer arkadaşlarım gibi birçok kez kandırdım başka medyum hocalar görüştüklerim hep ilk önce para para diyerek beni mağdur etti sonradan biton paralar verdim.ama olmadı hep hüsran sonuç. Kesinlikle bağlama kunusunda vefki öneririm çok güçlüdür. Bende etkisi 29 gün sonra başladı ilk devam edeceğini düşünüyorum allahım inşallah kabul olur çok istiyom

  1. misy lady dedi ki:

   tşk edrm bu önrni dikkate alcm bnde arastryrm yasin hcayi ona yaptrcm sanrm bnde 😉

 3. badegul dedi ki:

  sürekli hızlı ve sesli nefes alan ve sürekli bir telaş halindeymiş gibi davranan 8 yaşındaki oğlumun akciğerinin kontrolü sonrası fiziksel bir hastalığı olmadığını öğrendik ve psikiyatriye başvurduk panik atak olabileceğini söyledi ancak panik atak sürekli sürmediği için sorunun bu olmadığını biliyorduk daha sonrasında oğlum bize karanlık sillüetler ve kabuslarından bahsetti son çare hocalar aradıım yasin hocayı buldum bana bu konuda yardım edemedi ama söyledi en azından dürüst birisi gerçekten başka hocalar gibi herşeye tamam deyip para gönderin demiyor yapamadıgı şey varsa yok diyor ben kendisiyle çalışmadım ama doğru konuştuğu için çevremde ne kadr kişi varsa önerdim size de öneririm

 4. Aker dedi ki:

  Yaklaşık 4 yıldır br kadınla görüşüyüyr.um. ne yaptıysam bir türlü evlilik teklifimi. Kabul etmiyoru. Evlilik işlemi yaptırmak istedim. Sonuç almak istedim. Yasin hocayla başaldık aşık etme işlemine. Dolandırmadan uzatmadan devam ediyoruz.hayırlısıç kabul edicek teklifimi.

 5. Pınrr_06 dedi ki:

  Kocam beni aldatttı asla ondan beklemezdim böyle bir şey herşeyi beklerdim ama bunu beklemezdim ondan iki yıllık sevgilisi varmış bir de yasin hocaya aırma celbi için başvurdum bıktım artık ve ilişkimizin bozulmasını da istemiyorum ama beraber olmalarını da kendie yedğremiyırum artık!! Yasin hoca okumaları yaptı allah razı olsun şubeye teslim ettirdim 7 günde geldi ve etkisi ikinci ayda görüldü zaten biliyrudm yasin hocadan hiç şaşmdım

 6. LEMAN SOYOĞLU dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR BENİM YASİİN HOCA İLE AŞK VE BAĞLAMA ÇALIŞMAM SONUNDA BİTTİ VE OLUMLU SONUÇLAR ALDIM. İLGİLİNEN ARKADAŞLARIN BİLMESİNİN İSTERİM Kİ KESİNLİKLE ÇALIŞILMASI GEREKEN BİR VE GÜVENİLEBİLİNİR BİR HOCA NUMARASINI BIRAKIYORUM SİZE 0546 484 31 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim