Büyüler

Cadı Büyüsü

Büyülerin geçmişi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Bu yüzden de bazı büyülerin isimler eski çağlardan kalmadır. Cadı büyüsü de bunlardan biridir. Cadı büyüsü genelde kişilerin aşk için kullandığı büyülerden biridir. Kişi eğer sevdiği insana kavuşamıyorsa bu yöntem ile kısa sürede sevdiği kişi ile birlikte olabilir. Cadı büyüsü yapılışı zor ve zahmetli bir büyüdür. Bu yüzden mutlaka kişilerin büyüyü medyumlara yaptırmaları gerekir. Kişiler genelde internetten okudukları bilgilere göre büyüleri yapmaya kalkarlar. Bu durumda büyü ile ilgili yanlış bir şey yaptığınızda büyünün kötü özelliklerini ve farklı enerjileri üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Cadı büyüsü çok eski bir büyü olduğu için yapılması da bir o kadar zordur.

Cadı Büyüsü Kişi Üzerindeki Etkileri

Cadı büyüsü yapıldıktan sonra kişi tamamen farklı bir karaktere bürünecektir. Artık kişini hareketlilerini büyü kontrol etmeye başlar. Bu yüzden kişi kendi kararlarını kendi alamaz ve hayatı ile ilgili seçimleri yapamaz.  Kişi büyünün etkisi altında olduğu için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler artık hissiyata dönüşecektir. Kişi artık size karşı duygular hissetmeye başlayacağı için kısa sürede sizi sevecek, size açılacaktır. Cadı büyüsü kuvvetli kara büyüler arasında yer aldığı için çok kısa bir süre içerisinde kişiyi tesiri altına alacaktır. Bu şekilde kısa sürede istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Cadı Büyüsü Etki Süresi

Eski bir büyü olan cadı büyüsü, gücü çok yüksek olduğu için diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmektedir. Bu yüzden büyünü tesir süresi uzun olacağından sevdiğiniz kişi de sizin yanınızda uzun bir süre boyunca olacaktır. Fakat büyünün tesir süresi hiçbir şekilde sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka büyünün yinelenmesi gerekmektedir. Büyünün tekrar edilmesi için kişileri gene medyum giderek büyüyü tekrar yaptırmaları gerekmektedir. Cadı büyüsü tekrar edildiği sürece kişi üzerindeki tüm etkileri sürmeye devam edecektir. Bu sayede sevdiğiniz kişi de sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Büyünün tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece problem yaşamayacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim