Kara Büyüler

Cin Büyüsü

Cin büyüsü kara büyüler kategorisinde yer alan ve oldukça kötü sonuçlar verecek kadar etkili olan en tehlikeli büyü olarak bilinmektedir. Cin büyüsünün yapılmasındaki amaç karşıdaki kişiye zarar vermek için yapılmak istenmektedir. Büyünün tehlikeli olduğuna değinmiştik ve bu tehlike kişiyi ölüme bile götürecek kadar etkili olmaktadır. Bugüne kadar cin büyüleri çoğu zaman filmlere bile konu olurken genelde korku dolu filmlerde karşınıza çıkabildiği gibi birebir aynı etkileri verecek kadar etkilidir. Bu yazımızda sizlere cin büyüsü nasıl yapılır, cin büyüsü belirtileri nelerdir ve cin büyüsü nasıl bozulur ile ilgili olarak detaylar vermek istiyoruz.

Anlatımımıza başlamadan önce belirtmekte fayda olduğunu düşündüğümüz cin büyüsü bizim tarafımızdan yapılmaz, bozulmaz ve bakımı yapılmaz.

Cin Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum desteği ile yapılabilen bir büyü türüdür. Hiçbir şekilde ne evde, ne de tek başınıza veya medyum desteği olmadan asla yapılmaması gerekir. Aksi taktirde çok ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Amacınız başkasına cin musallat etmek olsa da büyünün yanlış yapılması veya işinde uzman olmayan bir kişinin yapması demek şeytani cinlerin size musallat olması anlamına gelecektir. Cin büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını ancak kadim büyü kitaplarından öğrenebilirsiniz. Medyumlar bildiklerini sır gibi saklar ve anlatmaları durumunda yapacakları büyüler tutmaz. Bu nedenle internet sitelerinde karşılaştığınız cin büyüsü nasıl yapılır anlatımları gerçek değildir.

Cin Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Cin büyüsü kişiye kötülük yapmak amacıyla medyumlara yaptırılmaktadır. Geçmişte kişilerin arasında ne yaşanmıştır bilinmez ancak çoğu zaman intikam almak için yapıldığına şahit olmaktayız. Cin büyüsüne maruz kalmış bir cinnet geçirecek kadar büyünün etkisi altına girer ve bu etki kişinin intihar etmesini bile sağlayacak kadar güçlüdür.

  • Kişinin Üzerinde Cin Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?
  • Kişiler bazı büyülerin vermiş olduğu belirtileri yaşarlar. Açık ve net bir şekilde bu belirtiler kişinin üzerinde büyü olduğunu göstermektedir. Cin büyüsü ruhsal olarak kişinin dengesini bozacaktır. Ancak ilk tedavi süreci mutlaka psikiyatr gözetiminde olması gerekir. Çözüm sağlanamaması durumunda büyücülere başvurulmalıdır. Kişinin üzerinde cin büyüsünü anlamak için medyum tarafından cin büyüsü bakımı yapılması gerekir. Ancak belirtiler genelde aşağıdaki gibi olmaktadır.
  • Kişide çok belirgin bir şekilde unutkanlık gözlemlenir. Çoğu zaman ocak üzerinde yemeği unutmak, kapının arkasında anahtarı unutmak, cüzdanı unutmak, telefonunu evde unutmak gibi düşünülebilir.
  • Kişi diğer insanlara göre farklı bir duruş sergiler. Bu duruş daha çok dalgınlıkla kendisini ifade eder.
  • Kararsızlık üst safhada olur. Yapsam mı, yapmasam mı düşüncelerine bürünür.
  • Gelecekte yüzünün hiç gülmeyeceğini düşünür. Bunun adı da karamsarlıktır.
  • Ani sinirlenmeler, öfke kontrolünü elinden yitirmesi, aşırı agresiflik durumu, kavgaya meyilli olma,
  • Cin büyüsüne maruz kalmış bir kişi hiçbir şekilde evlilik gerçekleştiremez. Nişanlı olsa bile, birisi ile evlenme yolunda gitmeye karar verse bile psikolojik davranışları yüzünden terk edilir.
  • Sebepsiz yere korkma, yapacağı işlerden başına bir bela alacakmış korkusu oluşur.
  • Kişi rüyalarını sadece kabus şeklinde görmeye başlar. Bu kabusların içinde kedi, köpek, kuş gibi tüylü ve kıllı hayvanlardır.

Yukarıdaki belirtiler sadece fiziksel olarak ortaya çıkan belirtilerdir. Harici olarak kişide ruhsal belirtiler de ortaya çıkacaktır.

Cin büyüsü tehlikeli büyü olmasına rağmen yaptırılmak istenmektedir. Ancak dinimizce büyü yaptıran bir kişinin cennet yüzü görmeyeceği belirtilmektedir. Haramdır, caiz değildir ve dinen çok büyük yaptırımlara maruz kalabilir. Yine de yaptırma konusunda kararlıysanız kararınızdan vazgeçmeniz karşıdaki kişiye büyük zararlar verebileceği gibi yaptıran kişiye de zarar verebilen bir büyüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim