Aşk Büyüsü

En Kuvvetli Aşk Büyüsü ile Kişiyi Aşık Etme

Aşık Etme Büyüsü

Büyüler genellikle aşk için tercih edilen yöntemlerdendir ve oldukça kuvvetli etkiler bulunmaktadır. Aşk büyüleri kişiler üzerine doğrudan yapıldığı için daha kısa sürede sonuç almanızı sağlar ve oldukça kuvvetli büyülerdir. En kuvvetli aşk büyüsü ile kişiyi aşık etme yöntemini kullanarak istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü diğer aşk büyülerine göre daha kuvvetli olduğu için daha kısa sürede sonuç vererek kişinin size aşık olmasını sağlayacaktır. Fakat bu büyü doğrudan kişi üzerine yapılmaz ve büyünün yapımında medyum üç harflilerden yardım almaktadır.

Muskaya Yazma Yöntemi İle Aşk Büyüsü

Büyüler genellikle bir eşya üzerine yapılmaktadır. Fakat muskaya yazma yöntemi daha kuvvetlidir ve tesir süresi de diğer büyülere nazaran daha uzun sürecektir. En kuvvetli aşk büyüsü ile kişiyi aşık etme için muskaya yazma yöntemini kullanabilirsiniz. Kişinin ismi ve yapılacak olan aşk büyüsü muska üzerine yazılarak kişinin evinde güzelce saklanması gerekmektedir. Bu muskanın iyi bir şekilde saklanması çok önemlidir. Eğer kişi bu muskayı bulur ve açar ise muskanın tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Ayrıca büyü açıldıktan sonra büyünün olumsuz özellikleri de büyüyü yaptıran kişiye geçecektir. Bu yüzden bu büyülü muskanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu kuvvetli aşk büyüsü muska kişinin evinde durduğu sürece etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi büyünün tesiri altına girerek her gün sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size karşı olan duygularını açıklayacaktır.

Kuvvetli Aşk Büyüsünün Etki Süresi

Kuvvetli aşk büyüsü ne kadar tesiri yüksek bir büyü olsa da etki süresi vardır ve bu etki süresi bittikten sonra kişi kendi duygularına geri dönecektir. Büyünün etkisinin kalkması ile birlikte kişi artık sizi sevmeyecek ve sizi terk edecektir. Bu durumun oluşmaması için büyünün mutlaka tesiri bitmeden hemen önce yeniletilmesi gerekmektedir. En kuvvetli aşk büyüsü ile kişiyi aşık etme  kuvvetli bir yöntemdir, tesiri de diğer büyülere göre daha uzun süre kişi üzerinde görülecektir. Fakat belli bir süre sonra bu tesir bitecektir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. gizli-1 dedi ki:

    merhaba rizeden yazıyorum sinem ben afedersiniz bi adamı sevdim iki sene sonra öğrendim ki evliymiş ayrılmak isredim ama eşimi sevmiyorum seni seviyorum diyordu. son zamanlarda artık ben istemiyorum ama bana tehtit şantaj yapacak duruma gelddi kafasında takıntı etmiş Bende yasin hocama işlem yaptırdım sağolsun utana sıkıla derdimi söyledim dinledi beni kardeş gibi vefk yaptırdım okuyorum şimdi uzaklaşıyor çok şükür

  2. Sevda dedi ki:

    bende yaptırmak istiyorum nasıl ulaşcam

  3. Damra-dam dedi ki:

    Canlarm ben waikikide çalışyorum ve işyerimde davranşlarından hiç möemnun olmadığım çocuk var beni salmıyor sürekl bana yürüyor soğutma uzaklaştırma işlemi yaptırmak istedim ama BÜYÜ DEĞİL!! İNANMIYORUM!! Yasin hoca büyüye başvurmadan işlem yaptık ve ikinci haftada müdürüm nihayet inandı bana ve işden attıla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim