Geri Getirme Büyüleri

Eşim Terk Etti Büyü ile Geri Gelir mi?

Evlilik hayatında bazı sorunlar yaşayan çiftler belli bir zaman sonra birbirlerine karşı tahammülleri kalmadığı zamanlarda ya kadın kocası tarafından terk ediliyor, ya da erkek karısı tarafından terk ediliyor. Özellikle çocuklu ailelerde bu durum oldukça vahim bir süreç haline geliyor. Her iki eş de ister istemez çocuklarının halleri için üzülebilmektedirler. Terk eden eş neden terk etmiştir orası bilinmez ancak belli ki aralarında anlaşmazlıkların olduğu kesindir. Doğal yöntemlerle eş geri getirilemiyor ise evi terk eden eşi geri getirme büyüsü adı altında yapılan büyü çalışmaları ile terk eden eş geri gelir mi?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Başta kişiler olmak üzere kaybolan eşyayı, çalınan bir malı geri getirmek için havas ilmi büyüleri işe yaramaktadır. Ancak giden eşin gitme durumu ile bağlantılı olarak büyünün tutup tutmayacağı belli olmamaktadır. Mesela; kocası tarafından şiddete maruz kalmış bir kadın büyü ile geri getirilemeyebilir. Ya da kocası tarafından aldatılmış bir kadın geri getirilemeyebilir. Ancak sudan sebeplerle evi terk etmiş olan bir eş büyü ile geri getirilebilmektedir. Tabi her büyü veya her medyumun yapacağı büyü tutacak diye bir şey söz konusu değildir. Bu konuda doğru medyumu bulmak, doğru geri getirme büyüsünü uygulamak çok önemlidir. Ayrıca bu geri getirme büyüsü yapılırken medyumun size soracakları sorular üzerinden hangi büyünün yapılıp, yapılamayacağı belirlenmektedir. Mesela; bağlama büyüsü ile giden eşi geri getirmek daha tesirli bir çalışma olabilir. Ya da yaprak büyüsü ile giden eşi geri getirme çalışması yeterli sonucu vermeyebilir. Bu tamamen profesyonel bir medyumun bileceği süreçlerden birisidir.

Kocam Beni Terk Etti Geri Getirme Büyüsü

Kocanız tarafından terk edildiyseniz ve yaşanılan sorundan kaynaklı olarak pişmanlık duyuyorsanız kocama geri getirme büyüsü adı altında bir medyumla çalışma yapmanız durumunda terk eden kocayı geri getirme büyüsü etkili olabiliyor.

Karım Beni Terk Etti Geri Getirme Büyüsü

Evlilik süreçlerinde genelde terk eden, eşi bırakıp giden kadınlar olmaktadır. Kocanın zulmü, şiddeti, alkolü, eve başka bir kadın getirmesi, başka bir kadınla birlikte olması ya da kocanın çalışmaması nedeniyle yaşanılan bazı maddi sıkıntılar kadının terk etme meselelerinden birisidir. Bu gibi sorunlarda tek eden karıyı eve geri döndürme büyüsü çoğu zaman sonuç vermeyebilir. Tabi yapılacak olan çalışmanın da etkili ve güçlü olması konunun seyrini değiştirebilir.

Nasıl Sonuç Verir, Etkileri Nelerdir?

Kocasını terk eden bir kadını geri döndürmek veya karısını terk eden bir kadını evine getri döndürmek adında yapılacak olan büyünün çeşitleri farklı olabilir. Her çeşidin yapılma aşamaları birbirinden farklılık gösterebileceği gibi tesiri, etkisi, kaç günde tutacağı ya da hiç tutmaması belli olmayan çalışmalardır. Hiçbir büyünün garantisi olmamaktadır. Havas ilmidir yani kişiye özel olarak yapılmasından dolayı kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

Kime Yaptırabilirsiniz?

Eşim evi terk etti büyü ile geri gelir mi ya da kesin geri döner mi diye merak ediyorsanız eğer medyumlarla görüşürken işin ciddiyetinde olan bir medyumla görüşmenizde fayda olacaktır. Medyumun daha önce bu gibi çalışmalar içinde olup olmadığına bakılmalı ve referanslarını görmek isteyiniz. Bizim bu gibi büyü çalışmamız yoktur. Ancak aşk tılsımı, bağlama vefki ya da aşk celbi ile eşinizi geri döndürmenize %80 garanti veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarımız 7 gün sürer ve genelde etkisini on beş gün içinde gösterir. Muhtemeldir ki 40 gün bunun için süre vermekteyiz.

2 Yorum

  1. murat dedi ki:

    imam nikahlı esım gıttı 300 gun sureden dolayı nıkah kıyamadık neden gıttıhçgınınanlamadık bunu her ne olursa getırmek ıstıyorum gelmesı ıcın ne yapılmalı

  2. Bekir alkan dedi ki:

    Eşimlen birbirimizi çok seviyorduk ne oldu ona bilmiyorum beni 2 tane çocuğu bırakıp kadın sığınma evine gitti 20 gündür bi haber alamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim