Geri Getirme Büyüleri

Eşinin Seni Düşünerek Geri Gelmesi Büyüsü

Belki daha önce duymuş olabileceğiniz büyüler hakkında detaylar vereceğiz. Çevirgel büyüsü, geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü ve bağlama büyüsü ile eşinin seni düşünerek geri gelmesi büyüsü yapılabilmektedir. Bu büyünün amacı evli kişilerin yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak için ve tek edip giden kocayı veya kadının eşini düşünerek yaptığının yanlış olduğunu, yanlış kararlar aldığını düşünmesi ve bu düşüncesini değiştirerek eşine geri dönmesi için yapılmaktadır. Şimdi dilerseniz büyü hakkındaki detaylara geçelim ve giden eşi geri döndürme büyüsü nasıl yapılır, hangi aşamalardan geçilir gibi detayları sizlere sunalım.

Büyü Nasıl Etki Eder?

Değerli okurlarımız, evlisiniz ve eşiniz ile ilgili bazı sorunları doğal yöntemlerle çözüme kavuşturamadıysanız gerek eşinizin ailesi araya giriyor, gerekse eşinizin fikirlerini değiştiremiyorsanız son çare olarak büyülere başvurabilirsiniz. Ancak böyle bir sorun için yapılabilecek çok fazla büyü vardır. Mesela; bağlama büyüsü ile gideni geri getirmek, çevirgel büyüsü ile çekip gitmiş olan eşin geri gelmesi büyüsü veya geri döndürme büyüleri ile büyüyü icra etmek mümkündür. Her birisinin yapılma aşamaları farklıdır. Sonuç aynı kapıya çıksa bile örneğin; gideni geri getirme büyüsünün bir sürü alt kategorisi bulunmaktadır. Bunlar arasından hangisinin yapılması gerektiğine siz değil medyum karar verir. Neye göre karar veriyor diye soracak olursanız eğer medyuma anlatacaklarınız, medyumun size soracakları sorularla ilgilidir.

Eşinin seni düşünerek gelmesi büyüsü nasıl etki eder sorusu da aslında başlıkta açıkça ifade ettiğimiz gibidir. Eşiniz sizi düşünür ve aldığı kararın yanlış olmasına yönelik düşünceler içerisinde olur ve size yeşil ışık yakar. Siz de bu durum karşısında istediğinizi elde etmiş olursunuz. Büyünün o kadar etkili olması ise bir daha aynı sorunların yaşanmasının önüne geçmektedir.

Büyü Kaç Günde Yapılır?

Bu soruya da net bir gün sayısı vermek pek mümkün değildir. Çünkü bağlama büyüsü ile geri döndürme işleminin yapılma aşaması 3 günü bulabilirken, çevirgel büyüsünün yapımı 12 günü bulabilmektedir. Ancak büyünün yapılması ve tamamen etkisini göstermesi için 40 güne ihtiyacınız olacaktır. 40 günü aşmış ise ve hala sonuç alınamamış ise büyü yanlış ya da eksik yapılmış olabilir.

Eşiniz Sizi Nasıl Düşünür?

Büyünün en etkili yönlerinden birisi de sizin eşiniz tarafından düşünülür olmanızdır. Eşiniz büyünün etkisi altına girdikten sonra gece rüyalarında, gündüz düşlerinde sizi görmeye başlar. Sizi aramak için fırsat kollar. Sizinle bir araya gelerek özür dileme eylemi içerisinde olur. Haklı da olsa, haksız da olsa size bir özür borcu olduğunu düşünür. Sizinle uzun uzun oturup konuşmak ister ve büyünün etkisi ile birlikte size güzel sözler söylemeye başlar. Aradaki yaşanmış olan problemler birden bire ortadan kalkar ve aynı sorunları bir daha yaşamazsınız. Büyünün bağlama etkisi ile birlikte sizi kimse ayırmaya cesaret edemez ve gerektiğinde eşiniz ailesini bil arkasına alacak kadar yürekli ve cesaretli olur. Büyüden sadece giden eş etkilenmez. Büyüyü yaptıracak olan eş de büyünün tesiri altında olur ve duygu, düşünceler aynı şekilde ilerlemeye başlar.

Bu Büyüden Yaptırmak İstiyorum!

Yazdıklarımız size mantıklı gelmiş olabilir. Belki de gerçekten böyle bir şeyi neden bu zamana kadar görmemişim diyebilirsiniz. Ancak bu büyü herkeste aynı etkiyi yaratmaz. Büyü yaptırmak dinimizce haramdır, günahtır. Ayrıca medyumdan medyuma farklılık gösterecek sonuçlar alınabiliyor. Büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz eğer medyumların arasından profesyonel olanını tercih etmeye bakın. Yeteri kadar araştırma yapın. Bizim bu büyü çalışmamız bulunmadığı için bize gele taleplerin buradan okunması için paylaşımda bulunduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim