Bağlama Büyüleri

Eve Bağlılık Büyüsü

Büyüler insanların duygu ve düşüncelerine hükmetmeye ve değiştirmeye yarayan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak kullanılmıştır. Genelde insanlar bu yöntemi sevdiklerine ulaşmak için çok fazla tercih etmektedirler. Aşk büyülerinin gücü bu yüzden çok büyüktür ve çok kısa süreler içerisinde sonuç almanızı sağlarlar. Eve bağlılık büyüsü de bir aşk büyüdür. Bu büyü aşk büyülerinden bağlama büyüleri arasına girmektedir. Bağlama büyülerinin yapımında cinlerden ve kabilelerinden yardım alınır. Cinlerin insana verdiği vesveseler sayesinde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Büyü bu şekilde kişi üzerinde tesir etmeye başlayacaktır.

Eve Bağlama Büyüsünün Yapılış Şekli

Eve bağlama büyüsü yapılması için kişinin ismi üzerine bir muska yazılır. Bu muska yazılır iken medyum üç harflilerden yardım alır. Bu yüzden hiçbir şekilde kendiniz muska yazmaya kalkmamalısınız. Cinler insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için siz kendiniz muska yazmaya kalktığınızda size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka eve bağlama büyüsü için bir medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.  Eve bağlılık büyüsü muska üzerine yazıldıktan sonra büyü yapılan kişinin evine güzel bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska ne olursa olsun kaybolmamalı ve açılmamalıdır. Muskaları açmak çok tehlikelidir, cinler sinirlenebilir. Bu yüzden bir muska bulduğunuzda açmak yerine mutlaka bir medyuma götürmelisiniz ya da akan bir suya bırakmalısınız. Ancak bu şekilde üç harflilerin size musallat olmasını önleyebilirsiniz. Bu büyülü muska kişinin evinde durduğu sürece kişiyi tesiri altına alacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde evine bağlı biri haline dönüşecek ve eşinden başkasını gözü görmeyecektir. Sadece ailesiyle ilgilenecektir.

Eve Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerinde Etki Etme Süresi

Eve bağlama büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin davranışları izlenmelidir. Kişi yavaş yavaş büyünün tesiri bitmesi ile eski haline dönecektir. Bu yüzden büyünün ara ara yeniletilmesi şarttır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Eve bağlılık büyüsü gene aynı şekilde bir muska üzerine yazılarak yeniletilir. Bu şekilde kişinin sürekli olarak evine ve eşine bağlı biri olması sağlanır. Büyü yeniletilmesi bu yüzden çok önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim