Eve Yapılan Büyüler

Eve Yapılan Büyüler

Büyü ilmi çoğu insan tarafından merak edilerek araştırılıyor olsa da bazı kesim insanların büyüler ile yakından uzaktan bir alakası olmayıp hatta araştırma gereği bile duymadıkları biliniyor. Ancak hiç ummadık bir zamanda sizin üzerinize, sevdiklerinize hatta evinize bile büyü yaparak sizi zarara uğratmak isteyen kişiler olabiliyor. Eve yapılan büyüler üzerinden sizlere bilgi aktarımı sağlayarak tam olarak ne demek istediğimizi açıkça ifade etmek istiyoruz. Ancak öncesinde açıkça ifade etmek isteriz ki; evinize birisi tarafından büyü yapıldığını düşünüyorsanız veya birisinin evine karşı büyü yaptırma düşüncesi içerisindeyseniz bizim ne büyü yapma ne de evinizdeki büyüyü bulma gibi bir çalışmamız yoktur. Çünkü biz büyü yapan medyum değiliz. Amacımız sadece interneti kaynak kullanarak sizlere yanlış aktarılan bilgileri değil doğruları seçerek sizlere aktarma çabasında olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Evde Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Araştırmalarımıza göre medyumlara yöneltilen sorulardan bazıları hatta en çok sorulanı diyebileceğimiz ‘’ evimizde büyü var mı, evimizde büyü varsa nasıl buluruz, evimize büyü nereye saklanır ‘’ şeklinde olmaktadır. Medyumlar çoğu zaman kişilerin bu sorunlarında yanlarında olmak isterler. Bizler de direkt olarak medyumlarla iletişim kurmadan bu gibi eve yapılan büyüleri bulma konusunda, evinizden uzaklaştırma konusunda neler yapılması gerektiğine dair tavsiye bilgiler aktarmak istiyoruz.

Öncelikle evine birisi tarafından büyü yapılması demek ev içerisindeki bazı kişilerin maddi ve manevi bir sorun yaşamaları gerekir. Her maddi ve manevi sorun büyü belirtisi değildir. Ancak kişi birden bire manevi bir çöküş içerisindeyse, kimseyle anlaşamıyorsa, öfkeliyse, maddi olarak sıkıntıya girdiyse, eşiyle anlaşamıyorsa, evde kendini mutsuz hissediyorsa gibi nedenler eve yapılan büyü belirtileri olabilmektedir. Tüm bu süreçlerde gerçekten büyü olduğunu anlamanın tek yöntemi vardır o da büyü bakımı yapan medyumla görüşmek ve evinizde büyü var mı, varsa hangi büyü yapılmış, nasıl bozulur gibi sorulara cevap alabileceğiniz kişi medyumdur.

Su Bakımı Yapılabiliyor!

Su bakımı daha önce yapılmış bir kötülüğün yani büyünün kim tarafından, nasıl yaptığına ve büyüyü nereye gizlediğine dair tüm bilgilerin anlaşılabileceği bir çalışmadır. Her medyum bu su bakımı konusunda profesyonel değildir. Şayet, bizim su bakımı çalışmamız hiçbir zaman olmadı. Ancak eve yapılan bir büyü nereye saklanır, nereye gizlenir sorusunu ancak su bakımı yapan medyum size söyleyebilir.

Eve yapılan büyüler genelde merdiven altlarına, halı altlarına, koltuk arkalarına, yatak odasına, yüksek yerlere, çiçeklerin diplerine hatta tuvalete bile yapılabilmektedir. İnanması belki güç ama yağ büyüleri ile evdeki herhangi bir eşyaya yağ sürülmesi ile de eve büyü yapılabilmektedir. Bu nedenle en iyi sonucu medyum verecektir.

Medyum desteği olmadan hatta amatör birisi diye isimlendirebileceğimiz kişilerin eve yapılmış bir büyüyü bulmasının ihtimali yoktur. Harici olarak eve yapılan bir büyü cismini bulmak veya onu evde uzaklaştırmak büyünün bozulacağı anlamına gelmez. Cin yönlendirmesi yapılarak evdeki büyü tespit edilir.

Her ne kadar başlıkta eve yapılan büyü olarak belirtiyor olsak da iş yerine yapılan büyüler veya haneye yapılan büyüler olarak da gruplandırılabilmektedir.

Genelde Eşlerin Ayrılması İçin Yapılır!

Eve yapılan büyülerin yapılma aşamaları farklı olsa da amaçları aynı olmayabilir. Kimi zaman evde yaşayan birisinin hastalanmasını istemek, maddi sıkıntılar çekmesini istemek, ev hanesinin birbirleri ile kavga etmeleri, tartışmalarını istemek için yapılabilmektedir. Ancak eve yapılan büyüler genelde evli çiftlerin ayrılması için yapılıyor. Günümüzde revaçta olan bir konudur. Önlem alınmaması durumunda eşler birbirinden önce soğuyacak sonra da uzaklaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim