Soğutma Büyüleri

Evlileri Birbirinden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Evlileri ayıran büyüler, evli kişilerin ayrılması için büyü adı altında yaptırılan evlileri birbirinden soğutma büyüsü tam olarak eşlerin birbirleri ile sorunlar yaşaması ve ayrılması için yaptırılan kara büyülerden birisidir. Eşlerin ayrılmaları için yapılan bu büyüler art niyetli veya kötü niyetli insanlar tarafından yaptırılmaktadır. Amaçları ise geçmişten gelen bir intikamın alınması veya ayrılması neticesinde kendisinin sahip olması içgüdüsü ile yaptırılmaktadır. Yani, evli bir adamın karısından ayrılması ve bu adamla kendisinin beraber olmasını isteyen bir kadın gibi düşünebilirsiniz. Ya da evli bir kadına aşık olan veya geçmişte aralarında bir şeyler olan ayrılmalarını fırsat bilerek yeniden aralarında bir birleşmenin söz konusu olması için yaptırılmak istenmektedir. Evlileri soğutma büyüsünün kim tarafından yaptırılacağı hiç belli olmaz. Bu evliliğe karşı gelebilecek her insandan şüphe duyulabilir. Evinize gelip giden herhangi bir insandan şüphe duyulabilir. Soğutma büyüsünün nasıl yapılacağından tutun da nasıl etki edeceğine kadar tüm bilgileri bu yazımızda sizlere anlatmak istiyoruz. Öncesinde açıkça ifade etmek isteriz ki; evlileri birbirinden soğutma büyüsü adı altında bir çalışmamız bulunmamaktadır. Bu nedenle bizlerden büyü taleplerinde bulunmamanızı istiyoruz. Burada paylaşılan tüm bilgiler birçok medyum sitesinden elde edilmiş kaynak bilgilerden ibarettir. Sizleri burada doğru bilgilerle buluşturma gayesi içerisinde araştırmalar yaptığımızın da altını çizmek isteriz.

Evlileri Birbirinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi de büyülerin nasıl yapıldığı olmaktadır. Büyü denilince çoğu insanın aklına sakallı bir hoca, önünde yuvarlak bir fanus, sisler, dumanlar vs. gibi şeyler gelmektedir. Ancak günümüz zamanında bu süreç zannedildiği gibi ilerlemiyor. Çoğu büyü birçok malzemenin kullanılarak elde edilmesiyle olduğu gibi tılsımlı sözcükler, okunacak dualar, okunacak esmalar ile elde edilmektedir. Soğutma büyülerinin de çok fazla yapılma seçenekleri olduğu için evlileri soğutma büyüsü nasıl yapılır sualine açıkçası şöyle yapılır ya da böyle yapılır demek pek mümkün değildir. Bu konuda çalışma yaptıracağınız bir medyuma nasıl yapılacağına dair yüzeysel bilgiler edinebilirsiniz. Ancak kesinlikle evin içerisinde, herhangi bir yerde medyum olmadan, dini bütünlüğe sahip olmayan kişi ya da kişilerce yapılması tavsiye edilmez. Büyü yaptırmak zannedildiği kadar kolay değildir. Medyumlar bu iş için kendilerini geliştirmekte ve hüddam olarak bilgili bir şekilde konuya yaklaşırlar. Bir büyünün doğru ve eksiksiz yapılmaması için medyumun okuyacağı esmalar ve dualar çok önemlidir. Ayrıca tılsımlı sözcük kullanılması da gerekiyor. İnternet sitelerini kullanarak evlileri ayırma büyüsü nasıl yapılır sorularına cevaplar bulsanız da biliniz ki o bilgiler gerçek dışıdır. Yani yapmaya kalkışırsanız isteğinize ulaşmak yerine kendinize bazı problemler çıkarma eylemi içerisinde olduğunuzu fark edeceksinizdir.

Evlilerin Ayrılmasını İstiyorum Diyenlere…

Evli bir çiftin neden ayrılmasını istediğinizi bizler bilemeyiz. Ancak tahminler yürütebiliriz. Mutlu, huzurlu bir birlikteliği olan evli çiftlerin ayrılmasını istemek demek bir kara büyü isteği oluşması anlamına gelir. Kara büyüleri çok büyük sakıncaları vardır. Doğru yapılmaz ise büyülerin gazabına uğrayan kişi siz ve yakın çevreniz olabilir. Büyü yaptırmak günahtır. Dinimizce kara büyülerin bir insan öldürmekle aynı günaha sahip olduğu da söylenebilir. Çoğu insan büyü yaptırdığı zaman hayatlarındaki değişimleri psikolojik sorunlar yaşayarak görebilmektedir. Bu nedenle evlilerin birbirinden soğutma büyüsü üzerine odaklanma konusunda iki defa düşünmelisiniz.

Eğer evlileri soğutma büyüsü yaptırırsanız ve doğru bir şekilde bu büyü tesirini göstermeye başlarsa eşler aralarında huzursuz olmaya başlarlar. Kısa sürede ayrılma aşamasına geleceklerdir. Tabi bu aşamaya gelene kadar birbirleri ile şiddet, geçimsizlik, kötü söz kullanımı, hakaret etme gibi sorunlar bir müddet sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim