Evlilik Duaları

Evlilik Duası

Evlilik Duası

Evlilik Duası
Evlilik Duası

Evlilik duasının yapıldığını anlamak bir hayli zordur. Aşk büyüsü hatası yapmak olumsuz sonuçlar doğurabilir ve hatta partnerinizin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Bazı aşk büyüleri işe yararken bazıları işe yaramaz.

Bir aşk büyüsü yapmadan önce, aşk büyüleri yapma konusunda uzman bir kişiden uygun şekilde danışmanlık almanız gerekir. Dahası, aşk büyülerinin gerçekten işe yarayıp yaramadığını görmek için çok araştırma yapmanız gerekir. Bazı aşk büyülerinin kesinlikle hiçbir sonucu yoktur. Kısacası, aşk büyülerini nasıl kullanacağınıza dair uygun bir rehberliğe ihtiyacınız var.

Evlilik Duası Nasıl Yapılır?

Pek çok aşk büyüsü türü vardır. Bazı aşk büyüleri çekicilik geliştirmek içindir. Bazı aşk büyüleri baştan çıkarma büyüleridir ve bazı aşk büyüleri ruh eşi büyüleridir. Yine de gerçekten sevdiğiniz kişiyi elde etmek için tüm aşk büyülerinin aynı nedeni vardır.

Kendinizi ve aşk büyüsü yaptığınız kişiyi korumak önemlidir. Zihninizi ve fiziksel durumu koruyun. Çevrenizdeki enerjinin güvende olduğundan ve sabit bir zihinsel durumunuz olduğundan emin olun. Bunu yapmamak kötü sonuçlar doğurabilir. Yapacağınız aşk büyüsü de sizi etkileyecektir.

Büyü büyüleri tehlikeli olduğundan ve ne yaparsanız yapın size geri döneceğinden, büyüleri kullanmadığınızdan emin olun. Siz ve diğer kişi için tehlikeli veya hayati tehlike oluşturabilecek herhangi bir aşk büyüsü yapmadığınızdan emin olun.

Evlilik Duası Belirtileri

 • Size dua yaptırdığını düşündünüz bireyi yok yere düşünmeye başlıyorsanız,
 • Sizedua yaptırdığını düşündünüz bireyi sürekli aramak ve onun yanında olmak istiyorsanız,
 • Size dua yaptırdığını düşündünüz bireyi mutlu etmek için maddi ve manevi çeşitli imkanlarınızı kullanarak jestler yapmak istiyorsanız
 • Size evlilik duası yaptırdığını düşündünüz birey ile birlikte gelecek planları yapıyorsanız,
 • Rüyalarınızda bile size evlilik duası yaptırdığını düşündünüz bireyi görmeye başladıysanız,

Size bu duanın yaptırdığını düşündünüz bireyi düşünmekten kendinizi alamıyorsanız  ve kendinizde daha önce hiç hissetmediğiniz bir şekilde anormal bir durum olduğunu düşünüyorsanız sevgi büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz

Bu duanın etkisinden kurtulmak istiyorsanız büyü ve dua alanında uzman bir hoca ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Erkeğe Yapılan Ayırma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

3 Yorum

 1. Erol dedi ki:

  Eski iş yerinde aşık olduğum bir kız vardı ancak o benim için ulaşılmaz birisiydi çünkü kız kardeşimin arkadaşıydı benden birkaç yaş küçüktü kendisine açıldım ama beni abisi gibi gördüğünü söyledi arada ki yaşın sorun olmadığını sordum reddetti Yasin beye danıştım ve bu sorunu aşk duası ile çok ama çooook yardımcı oldu. Bende yaptırdım, 1 ay sonra nişanımız var Allah ondan razı olsun.

 2. TAMER KAN dedi ki:

  HANGİSİ YAPTIRDINIZ SİZ ACEBA?

 3. Ali dedi ki:

  Bende celp yaptırdım hazırlanıyor inşallah benimde olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim