Bağlama Büyüleri

Gelini Bağlama Büyüsü Nedir?

Başlıkta belirtilmiş olan gelini bağlama büyüsü aslında adından ne olduğunu sizlere açıklıyor. Çoğu kişi bağlama büyüsü terimine yabancı olabiliyor. Bu nedenle buradaki ‘’ bağlama ‘’ teriminin ne olduğunu anlatmakla konumuza giriş yapalım istiyoruz. Birbirini sevdirme, bırakıp gitmemesi, aşık olması, sevmesi için yapılan bir süreç gibi düşünebilirsiniz. Peki, burada gelini bağlama büyüsü ne ifade ediyor, kimler bu büyüyü yaptırmalı, bağlama büyüsünü kime yaptırmalısınız işte merak edilenler…

Gelini bağlama büyüsü genelde erkek tarafından veya erkeğin ailesi tarafından yeni evlenildiği dönemde yapılmaktadır. Evlatlarının uzun süreli bir evlilik hayatı olması için gelinin ayrılmaması, bırakıp gitmemesi için yapılan bir büyü çeşididir. Aslında herhangi bir şekilde kötü bir yaklaşım sergileyen büyü değildir. Fakat insanın hür iradesini, düşüncesini elinden alma gibi bir eylem yürütülmesinden dolayı kara büyü sınıfında yer almaktadır. Belki de bu büyü hiç yaptırılmamış olsa zaten gelinin terk etmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ancak insanlar kendilerini garanti altına almak için gelini bağlama büyüsü yaptırabiliyor.

Kimler Yaptırmalı?

Kadın istemsiz bir şekilde veya gönülsüz bir şekilde bir evlilik yapmış ise kocasını terk etmesi gibi bir düşünceye sahip olabiliyor. Bunun bilincinde olan erkek tarafı gelini bağlama büyüsü yaptırarak bu olumsuz düşüncelerin gerçekleşmemesi için bir çaba sarf etmiş anlamına geliyor. Kimler yaptırmalı konusunda bir bilgiye sahip değiliz ancak araştırmalarımız genelde gönülsüz evliliklerde yapıldığını gösteriyor.

Kim Yapar?

Bağlama büyüsü yapan medyumlar böyle bir büyüyü yapabilir. Ancak piyasada bağlama büyüsü yapıyorum diyenlerin sayısı bir hayli fazladır. Bu nedenle gerçek medyumları bulmak gerekir. Aksi takdirde maddi ve manevi bir kayıp yaşayabilir devamında büyünün yanlış yapılması gibi nedenlerle bazı ruhsal sorunlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz.

Günah mı?

Gelini bağlama büyüsü günah olan bir büyü çeşididir. Hatta hiçbir büyünün günah olmayanı diye bir şey söz konusu değildir. İslam dininde büyülerin yapılması günah olan bir süreç olarak bilindiği gibi diğer din kitaplarında da büyülerin yapılmaması gerektiği vurgulanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim