Geri Getirme Büyüleri

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlişkide istenmeyen sıkıntıların çıkması nedeniyle ayrılma, evlilikte boşanma sürecine girme, eski sevgiliye duyulan özlemin azalacağına giderek artması gibi birçok sebeple bireyler geri getirme büyüsünün gücünden yararlanırlar. Süresi ne olursa olsun belirli bir süre aynı zamanı paylaşarak birbirlerine hayat arkadaşı olmuş kişilerin ayrılması sonucunda bırakılan kişi dayanılmaz acıların da içine düşmüş olur. Tüm bu acılardan kurtularak evinin düzenini yeniden kurmak isteyen kişiler giden eşimi getirme büyüsü aracılığıyla aynı mutluluğu yeniden yaşama imkanına da kavuşurlar.


Ortada ciddi bir mesele yokken yaşanılan sorunlar ya da üçüncü kişilerin araya girmesi sonrasında bozulan ilişkileri düzeltmek için karımın dönmesi için büyü denildiğinde geri getirme büyüsünden faydalanılır. Kocamın geri getirmek istiyorum diyen birisine destek olmak isteyen bir medyum etkili bir yöntem olduğu için geri getirme vefkinden destek alır.

Geri Getirme Büyüsünün Avantajları Nelerdir?

 • Sevgili, nişanlı eş büyü yapıldıktan kısa süre sonra büyü yaptıran eşine geri döner.
 • Geri getirme büyüsü sonrasında evine dönen kişinin aile hayatı yeniden düzene girer.
 • Büyüyü yaptıran eş aşk acısından kurtulduğu gibi ayrılıktan etkilenecek olan diğer bireyler de normal hayatlarına geri döner.
 • Çift nerde, hangi şartta olursa olsun aralarında kavga değil herhangi bir tartışma bile yaşanmaz.
 • Mutlu, huzurlu aşk dolu bir yaşam sürerek mutlu olurlar.
 • Mutsuz olmalarının temelindeki tüm huzursuzluklar yok olur.
 • Geri getirme büyüsünün gücünden yararlanan çiftler toplumda çift olarak gösterilirler.
 • Büyü yapılan kişi hayatının sonuna kadar büyü yaptıran kişiye bağlı olarak kalır. Tüm sevgisini ailesine verirken eşini mutlu etmek için elinden gelen tüm çabayı gösterir.
 • Büyü sonrasında çift arasındaki iletişimde de artış olur.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri Hakkında Genel Bilgi

Ayrılan eşlerin, sevgililerin ayrılık acısına katlanamamasından ötürü başvurduğu yöntem olan geri getirme büyüsü sonrasında hayatlarında aşk eksik olmadığı gibi hiç olmadıkları kadar da mutlu olacaklardır. Geri getirme büyüsü yapılan kişi ayrıldı eski eşine karşı anlam veremediği bir çekim duymaya başlar.

Çekimin gücü o kadar fazla ve gerçektir ki büyü yapılan kişi sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Ayrılığın nedeninin hatırlayamadığı gibi hayatta hiçbir şeyin eşi kadar önemli olmadığını, kıymetini bilmediği için hayatındaki tek değerli kişiyi de kaybettiğinin farkına varır. Büyü sonrasında artan farkındalık durumu düşünmenin de ötesine geçerek büyü yaptıran kişiyle yeniden iletime geçebilmek amacıyla planlar yapar. Çünkü eski eşini görmediği an onun hayalini düşünerek geçirmediği bir an olmayacaktır.

Doğru bir medyumla uygulanan geri getirme büyüsü sonrasında büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye hayatının son anına kadar bağlanmış olur. Artık alınan nefes de verilen nefes de büyü yapan kişiye ulaşmak amacıyla atılacağı gibi ulaştıktan sonra ise kişiyi mutlu etmek amacıyla yapılır.

Aşkın gücü ve büyüyü yaptıran kişinin iyi niyetiyle uygulanılan büyünün sonucunda hem büyüyü uygulayan hem de büyüyü uygulatan gerçek mutluluğu yaşamış olur. Büyünün kötü niyetle yapıldığı durumlarda ise büyü yapılana etki etmeyeceği gibi büyü yaptıran için kötü sonuçları olur.

Geri getirme büyüsünün etkisi büyü yaptıran kişinin hislerine, medyumun gücüne, uygulamanın eksik yapılmasına göre farklı sürelerde etkisini gösterir. Ortalama olarak geri getirme büyüsünün etki süresi yetmiş iki saat ile kırk gün arasında değişkenlik gösterir.

Kısa süre içerisinde etki etmesi istenen geri getirme büyüsüyle birlikte farklı bir büyü daha uygulanabileceği gibi medyum gücüne göre de süre azalabilir.

5 Yorum

 1. Nida dedi ki:

  4 senedir birisyle braberdim evlenme teklif etti kabul ettim çok seviyoruz birbirimizi ama sevdiğim adamın ailesi beni kabul etmedi daha önce kısa süreli bi evlilik yaptığm için. sevdiğim adamda annem ne derse o dedi onunda seni istemesi lazım dedi ve benden ayrıldı sevdiği halde. çok perişan oldum çok seviyordum sonra internettn çok araştırdm yasin hocamı buldum celb işlemi yaptırtım bu ilişkiye kim karşı çıktıysa herkesin resmini i,stedi hocam 15 günde hazırladı okumalarımı yasin hoca yaptı muskamı üstümde ben taşıyorum hala güvende hissediyorum. şimdi mis gibi nişanlıyız hocam sağolsun evlilik hazırlukları yapıyoz Allah hocamdan razı olsun güvenle danışabilirsiniz önce Allah sonra hocam yardımcı olacaktır arkadaşlar

 2. Remzi dedi ki:

  Merhaba bende yasin hocayla çalıştım gerçekten çok ilgi gösterdi konuşmaları cezb ediyor insanı. Doğru yerde olduğumu düşünüyorum ve kesinlikle öneririm. Telefonu 05464843166

  1. firat dedi ki:

   gercek oldu mu dogru diyin

 3. musti elmalı dedi ki:

  Allah bu hastaligi basimizdan alsin ibsallah hocamla gorsmeye gidecegim bende calismaya basladim hocam guvenilir birisi cok dogru ne zaman yazsam cevap verir arassam aciyor cok iyi biri

 4. Cano-augs dedi ki:

  Bende aşk ve bağlama yaptırmak istedim arkadaşım sevgilisine yaptırdı zamanında ve şuan 1 yıldır evliler ve hepsi hoca sayesinde oldu alışmaya başladık yasişn hocayla vefk yaptırdık 8 günde kargoyla evime geldi çok heycanladnım el ile yazılmış kişiyle özel yazmış sağolsun arkadaslar hepimizin dualari insallah kabul olsun rabbimizin iznile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim