Büyüler

Güçlü Kaşık Büyüsü

Büyüler çok büyük güçler kullanılarak kişilerin hayatlarını değiştirmeye yarayan mistik bir yöntemdir. Genelde bu yöntem de medyumlar doğa üstü güçlerden yardı almaktadırlar. Büyü yapıldıktan sonra kişi tamamen iradesini kaybeder ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişiye istediğinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.          Güçlü kaşık büyüsü genelde kişilerin aşık oldukları insana kavuşabilmeleri için denedikleri bir yöntemdir. Bu büyü oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bu yüzden büyünün yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri, büyüyü kendilerinin yapmaması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çeker ve hatta doğa üstü güçlerin kişiye musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir.

Güçlü Kaşık Büyüsü Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir kaşık üzerine tılsımlı sözcükler söylenir. Bu kaşık doğa üstü güçlerin yardımı ile büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılacak olan kişinin evinde bir yere güzelce saklanır. Kaşık kişinin evinde durduğu sürece büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülü kaşığın kişinin evinde olması gerekir. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar ve büyünü etkisi, doğa üstü güçlerin verdiği vesveseler ile size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi kısa sürede size gelir ve duygularını açar. Güçlü kaşık büyüsü yapıldıktan bir hafta sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlar.

Güçlü Kaşık Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bu büyünün tesir süresi diğer aşk büyülerine göre çok daha uzun sürse de mutlaka ara ara büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilme işlemleri için kişinin tekrar medyuma gitmesi gerekmektedir. Gene aynı şekilde büyü işlemleri uygulandıktan sonra büyü etkisini kişi üzerinden kaybetmeden devam eder. Fakat büyünün tesir süresi biter ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa sürede eski yaşamına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini devam ettirecektir. Güçlü kaşık büyüsü tesir süresine dikkat edildiği sürece sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim