Aşk Büyüsü

Gül İle Aşk Büyüsü

Aşkın, romantikliğin simgesi haline gelmiş olan gül büyü yapmak için de sık sık kullanılır. Özellikle aşk büyülerinde gül kullanılarak karşı tarafın büyü ile ilgili bir şey sezmesi engellenir. Gül ile aşk büyüsü yapmak isteyenler, sevdiği kişiyi kolaylıkla kendilerine bağlayabilir, kısa sürede bu kişinin hayatına dahil olabilir. Bunun için yapmanız gereken şey doğru renkte gülü kullanmak olacak. Genellikle aşk denilince akla gelen kırmızı gül yerine bu büyüyü yaparken büyücünün beyaz bir gül kullanması gerekir. Bunun sebebi ise size karşı duyguları olmayan kişinin büyünün etkisi altına girdiğinde gülün renginin kırmızıya dönmesidir. Beyaz gül kullanılarak yapılan bu aşk büyüsünün etkilerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Kısa süre içerisinde beyaz gülün renginin kırmızıya dönmesini seyredeceksiniz.

Beyaz Gül İle Aşk Büyüsü

İnsanların genellikle daha çok tercih ettiği büyülerden biri olan aşk büyüsü için beyaz gül kullanmak oldukça yaygındır. Özellikle bu büyünün yapımında kullanılan materyallerin kolay oluşu ve gül kullanımı ile karşıdaki kişinin tedirgin olmayacağı düşünülürse bu büyü ile istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Fakat tüm büyülerde olduğu gibi bu büyünün yapımında da büyülü sözcükler kullanılıp, farklı dualar okunacağı için cinlerin musallat olma durumu yüksektir. Gül ile aşk büyüsü yaptıracağınız zaman bunu evde kendiniz denemeyin. Sizin yerinize bir başkası, bir medyum bu büyüyü doğru sözcükleri kullanarak yapsın. Gül ile aşk büyüsü tesiri oldukça kuvvetli bir büyü olduğundan dolayı kısa sürede sevdiğiniz kişinin size geri dönmesi ve size bağlanması 72 saat kadar sürecektir. Bu kadar kısa bir süre içerisinde sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Sadece büyülü gülü sevdiğiniz kişiye ulaştırmalısınız ve bir gün boyunca gülün o kişide kaldığına emin olmalısınız. Gül bir gün içerisinde kişi de kaldığında kişi büyüden etkileneceği için beyaz gülün rengi de kırmızıya dönmeye başlayacak. Beyaz gül tam anlamıyla kırmızı renk aldığında kişi size bağlanmış, aşık olmuş olacak. 72 saat sonunda kişi sizi arayarak ya da yanınıza gelerek size ilanı aşk edecektir. Gül ile aşk büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişiye kısa sürede ulaşabilir, onu kendinize bağlayabilirsiniz.

Not: Gül ile aşk büyüsü bizim çalışmalarımız arasında bulunmamaktadır. Burada belirtilen bilgiler internet aracılığı ile kaynak kullanılarak özetlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim