Gül Büyüsü

Gül Yaprağı Büyüsü

Gül Yaprağı Büyüsü Nedir?

Gül büyüsü daha çok gül yaprağı büyüsü olarak bilinmektedir. Yapılmak istenilmesindeki amaç bir insanın sevdiğine istediği her şeyi yaptırması için tercih edilmektedir. Özellikle de evli çiftler arasında uygulanmaktadır. Örnekle açıklayacak olursak eğer; gül evli bir kadın, kocasının kendisinin sözünden çıkmaması için veya evine erken gelmesi için veya kendisine iyi davranması için gül yaprağı büyüsü yaptırabilir. Ayrıca bu büyünün eşler arası bağlama etkisi de olduğu söylenebilir.

Gül Yaprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hangi büyü olursa olsun ister ak büyü, isterse kara büyü ya da rahmani büyüler olsa bile asla medyum haricinde kimsenin yapmaması gerekir. Çünkü, büyüler dinimizce helal olarak kabul edilmez. Büyü yaptıran, yapan kişinin büyük günah işleyeceği bilinmelidir. Ayrıca gül yaprağı büyüsü nasıl yapılır adı altında burada vereceğimiz bilgiler yüzeysel, kısmi bilgilerden ibarettir. Hiçbir şekilde evde denenmemesi gerekir.

Gül yaprağı büyüsü elde etmek için öncelikle kırmızı renkli bir güle ihtiyaç duyulur. Gül yaprakları dalından ayrıştırma işlemi yapılır ve temiz bir şekilde üzerinde darbe, yırtık veya delik olmamak suretiyle 7 adet gül yaprağı bir kenara ayrılır.

Gül yaprağı 7 yaprak şeklinde bir kenarda bekletilir ve bir kap içerisinde pastörize edilmemiş süt kaynatılarak bir su bardağı içerisine konur. Harici olarak da 2 adet kesme şeker ya da 2 çay kaşığı toz şekere ihtiyaç duyulacaktır. 7 gül yaprağını üst üste koyarak iki parmağınızın arasında tutmanız ve bir yandan bir yudum süt ağzınıza alarak okunması gereken kelimeler vardır. Tılsımlı sözcükler, esmalar ve dualar okunarak büyü tamamlanır.

Gül Yaprağı Büyüsü Nasıl Etki Eder?

İlk paragrafımızda gül yaprağı büyüsünün eşler arasında tercih edilen etkili bir bağlama büyüsü olduğuna değinmiştik. Eşler arasında yapılan bu büyü kısa sürede eşlerin arasında tatlı bir muhabbet geliştirir. Eşler büyü öncesinde dargınsa, küsmüşlerse, aralarında geçimsizlik varsa, ilgisizlik veya şiddet varsa gül yaprağı büyüsü bu sorunları ortadan kaldırmak için etkisini göstermeye başlar.

Gül yaprağı veya gül ile yapılan büyüler tarafımızca icra edilmez. Kısa sürede yapılan gül yaprağı büyüsü 14 gün gibi kısa bir sürede etkisini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim