Büyüler

Huzur Kaçıran Büyü

Mistik güçler ile birlikte yapılan büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana farklı amaçlar için çok sık insanlar tarafından kullanılmaktadır. Büyüler yapılış amaçlarına göre farklı gruplandırılmaktadır. Özellikle bazı büyülerin gücü o kadar büyüktür ki kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerden biri de huzur kaçırma büyüsü olup kısa sürede kişiler üzerinde gücünü gösteren bir büyüdür. Bu büyü ile ailelerin ve çiftlerin huzurunu kaçırarak ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Çok güçlü etkilere sahip bir büyü olduğu için kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Sadece bu büyünün yapımı için kişinin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi büyüyü internetten okuduğu bilgilere göre yapmaya kalktığında aksi durumlar ile karşı karşıya kalabilir.

Huzur Kaçıran Büyü Yapım Şekli

Huzur kaçırma büyüsü genellikle muskaya yazma yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. Bunun için medyuma gittiğinizde çiftin isimleri bir kağıt parçası üzerine yazılır ve doğa üstü güçlerin yardımı ile bu muska kapatılır. Büyü bu şekilde tamamlanmış olur. Daha sonra bu büyülü muskanın çiftin evinde bulunmayacak bir yere saklanmalıdır. Ancak bu şekilde büyülü muska kişilere yakın oldukça etkileri görülecektir. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise büyünün tüm etkileri ortadan kalkacak kişiler eski mutlu hayatlarını yaşamaya kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka huzur kaçırma büyüsü yapıldıktan sonra muskanın güzelce saklanması gerekmektedir.

Huzur Kaçırma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Bu büyü tamamlandıktan sonra çift sürekli olarak doğa üstü güçlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kısa sürede sürekli olarak kavga etmeye başlarlar. Zaman içerisinde büyünün tesiri arttıkça çift çok daha fazla kavga etmeye başlayacaktır ve bu kavgalar kısa sürede ayrılık ile sonuçlanacaktır. Bu şekilde çiftlerin evliliklerinin bitmesini sağlayabilirsiniz. Huzur kaçırma büyüsü tesir süresi devam ettiği sürece kişiler üzerinde etkilerini göstermeye devam eder. Büyünün tesir süresi bitmeden mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerinde sürekli olarak etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisinden çıkacağı için eski mutlu hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Tesir süresine bu yüzden dikkat edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim