Ayırma Büyüleri

İlişki Bozma Büyüsü

İlişki Bozma Büyüsü

İlişki Bozma Büyüsüİlişki bozma büyüsü, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü olarak da bilinen bu büyü türü bireylerin ilişkilerinin temelden sarsılması için gerçekleştirilen bir büyü çeşididir. Bununla birlikte, ev büyüsünün güçlü ilişkileri yok etmesi pek olası değildir, ancak size zarar verecektir. Çift, ritüelinizin yıkıcı enerjisini uzaklaştırdığında, enerji size geri dönecektir. Yaratıcınız olarak kendinizi bundan koruyamayacaksınız. Bu, hayatınızda bir yalnızlık programının hüküm süreceği ve kendinizi sevemediğiniz ve sevilemediğiniz zaman bulacaksınız.

Size tavsiyemiz, profesyonel bir hocanın ayrılığınızı bir çift büyü yapmasını sağlamaktır. Kendinizi riske atmaktan nasıl kaçınabilirsiniz. Dahası, bu tür ritüelleri bir aşk büyüsü takip etmelidir. Kaldı ki bu aşk büyüsü, hedef başkasına âşık olma şansı bulmadan bir an önce hedefe konulmalıdır.

İlişki Bozma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Duygusal ya da ruhsal sorulara yanıt ararken, yakın fiziksel çevremiz ille de o kadar yardımcı olmaz. Mevcut koşullarımıza odaklanmak, günlük hayatımızda yolumuza devam etmemize yardımcı olur, ancak okült ile temasa geçmek ve geleceğe bakmak için biraz daha derine inmemiz gerekiyor. Bu kapsamda ilişki bozma büyüsünü en profesyonel ve en etkili şekilde gerçekleştirebilmek için kesinlikle bu alanda uzman ve bilgili bir kişiden ve bir hocadan destek alınması gerekir.

İlişki Bozma Büyüsü Neden Yapılır?

En iyi ilişki bozma büyüsü çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleştirilebilmektedir. Herkesin kendine özel nedenleri olsa da söz konusu büyüyü yaptırmak için bireylerin genel nedenlerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

 • Evli çiftlerin boşanması,
 • Sevgililerin ayrılması,
 • İki kişi arasındaki muhabbetin bozulması,
 • Kişiler arasına soğukluk girmesi,
 • İki arkadaşın arasının bozulması,
 • İnsanların küstürülmesi için soğutma büyüsü gerçekleştirilebilmektedir.

En kolay bozma büyüsü genellikle eşlerin birbirinden soğuması yapılmaktadır.

İlişki Bozma Büyüsü Anlaşılır Mı?

Bazı aşk büyüleri son derece karmaşıktır ve belirsiz içerikler ve belirli zamanlarda uygulama gerektirirken, diğerleri son derece basittir. Örneğin, sihirli bir niyetle bir mum yükleyerek bir aşk büyüsü yapabilirsiniz. Bu doğrultuda bozma büyüsünün de profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi ve yapan kişinin buna tüm kalbi ile inanması durumunda bozma büyüsünün anlaşılabilmesi mümkün değildir.

Ayrıca Büyüyle Aşık Etmek yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Özel34 dedi ki:

  Eski sevilim peşimi bırakmadı bir türlü sürekli tekrar barşmak istyrorm diyip duruyordu nerden engellesem başka yerden yazıyordu bana nefes aldırmıyordu ama ben onu istmeioyrudm Yasin hocamızın soğutma duası sağolsun artık bir kelime bile yazmıyor bana.

 2. Sevim Adalı dedi ki:

  celbi öneririm bende soğutmak için yaptırdım sonra da başka biri için bağlama istedim. Soğutmam tuttu inşallah bağlamam da tutacak ümitliyim bekliyorum bağlama da 51 ncü günüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim