Büyü Bozma

İlk Çocuğu Kız Olanların Bozduğu Büyü

Büyü Bozma

Büyü tesiri çok kuvvetli bir yöntemdir ve büyü yapıldıktan sonra kişilerin hayatları olumsuz yönde etkilenmektedir. Bu yöntem ile kişilerin kaderleri ile oynanır. Büyü yapılan kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacağı için istemediği şeyler yapacaktır. Bu yöntem genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşmak için başvurduğu bir yoldur. Büyülerin bozulması için de genellikle sirke kullanılmaktadır. Sirkenin temizleyici özelliği vardır. Eğer kişinin evine büyü yapılmış ise sirke bu büyüyü bozmak için kullanılır. Sirke büyüyü bozmasa bile tesirini azaltacaktır. İlk çocuğu kız olanların bozduğu büyü için de sirke kullanılmaktadır. Bu her büyüyü bozmak için kullanılmaz. Sadece hane içine bir büyü yapılmış ise evdeki kötü enerjiyi temizlemek içi büyünün tesirini azaltmak için kullanılır.

İlk Çocuğu Kız Olanlar Nasıl Büyü Bozabilirler

İlk çocuğu kız olan kişiler büyü bozmak için kız çocukları ile beraber bir kabın içerisine sırt sırta vererek idrarlarını yapmalılardır. Bu idrar dolu kabın içerisine sirke katılır ve büyülü sözcükler okunur. Bu kaptaki sıvı karışımı ile bütün evin silinmesi gerekmektedir. Bu şekilde bütün ev bu sıvı ile silindikten sonra evde büyü var ise etkisini yavaş yavaş kaybedecektir. Kişilerin bunu ayda bir kere yapmaları gerekmektedir. Bu şekilde evine büyü yapılmasını da önleyeceksinizdir. İlk çocuğu kız olanların bozduğu büyü genellikle kolay büyülerdir. Kara büyüler gibi çok kuvvetli ve tesiri kalıcı olan büyülerin bozulması için bu yöntem işe yarmayacaktır. Bu tarz büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka iyi bir medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Büyü Bozmak İçin Başka Ne Yapmak Gerekir

Her büyünün yapımında farklı nesneler kullanıldığı için büyünün bozulması bu nesnelere göre değişecektir. İlk olarak hangi eşyanız üzerinde büyü olduğunu bulmalı ve daha sonra bu nesneyi bir medyuma giderek büyüyü bozmasını istemelisinizdir. İlk çocuğu kız olanların bozduğu büyü genellikle tesiri çok kuvvetli olmayan büyülerdir. Daha kuvvetli büyülerin bozulması için de sirke kullanılmaktadır fakat gene medyuma gidilerek büyülerin bozulmasını istemek daha kesin bir sonuç verecektir. Medyumlar gerekli işlemleri yaparak büyüleri bozacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim