Büyüler

İncir Büyüsü Nedir?

İncir Büyüsü

Bağlama büyülerinden biri olan incir büyüsü, oldukça etkili ve kısa sürede gerçekleşen, amacınıza ulaşmanızı sağlayan bir büyüdür. Fakat her büyüde olduğu gibi incir büyüsünde de bir takım riskler mevcuttur. Özellikle büyü yapılırken büyüyü yapan kişi cinler ile iletişime geçeceği için oldukça tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. İncir büyüsü nedir diye soranlar için kişinin sevdiğine kavuşmak için yaptığı bir büyüdür. Bunun için de büyü yapılacak olan kişiye ulaşmak için büyücü cinleri kullanır. Cinler olmadan bu büyünün tutması mümkün değildir.

İncir Büyüsünün Tesir Süresi

Adından da anlaşılacağı üzere bu büyü incir kullanılarak yapılabilir. Büyünün yapımında genellikle kuru incir mi yoksa meyvesini mi kullanacağınız önemlidir. Büyünün tesir süresi kullanacağınız incire göre farklılık gösterecek. Özellikle kısa sürede büyünün kişi üzerinde etkilerini görmek istiyorsanız kuru incir kullanabilirsiniz. Genellikle kuru incir kullanılarak yapılan büyüde 3 gün gibi kısa bir süre de sonuç alınabilir. İncir büyüsü nedir tesir süresi ne kadardır, diye soranlar için bu süre bir haftayı da bulabilir. Sadece kullanılan incire göre değil, büyüyü yapan kişiye göre de bu tesir süresi farklılık gösterecektir. Bu yüzden kesinlikle bu incir büyüsünü evde tek başınıza yapmaya kalkmayın. Büyüyü yapan kişiler cinlerle irtibata geçerek büyülü sözcükleri kullandıkları için sizlerin kullanacağı tek bir yanlış materyal ya da sözcük büyünün gerçekleşmesinden ziyade sizlerin zarar görmesine sebep olabilir.

İncir Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İncir büyüsü yapıldıktan sonra 2 gün 3 gün gibi kısa süreler içerisinde tesirini gösterecektir. Sevdiğiniz kişiyi yakından takip ederek onda oluşan davranış farklılıklarını gözlemleyebilirsiniz. İncir büyüsü yapılan kişi kısa bir süre sonra bambaşka bir karaktere bürünerek size aşık olacak ve sizin istediğiniz duygusal karaktere bürünecek. Özellikle ummadığınız bir şekilde size olan bağlılığını gösterecek, kısa sürede de ilanı aşk edecektir. İncir büyüsü nedir denildiğinde bağlama büyüsü, aşk büyüsü olarak geçen bu büyüyü özellikle kara büyüler arasında bulabilirsiniz. Tesir etme süresi ve kuvvetli bir büyü oluşu ile de çok fazla tercih edilir. Özellikle karşılıksız aşklar için bu büyü sık sık kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim