İplik Büyüsü

İp Büyüsüyle Yapılan Bağlama Büyüsü

İp Büyüsü

İp kullanılarak elde edilen büyülerin çoğunluğu bağlama üzerine yapılmaktadır. Yani bir ip büyüsü duyduğunuz zaman muhtemeldir ki yapılan büyü bağlama üzerine olacaktır. Halk arasında sadece ‘’ ip büyüsü ‘’ olarak bilinmez. İplik büyüsü ya da düğüm büyüsü olarak da yorumlanabilmektedir. Adının ip büyüsü olmasındaki sebep ise büyünün yapılma aşamasında ip kullanılmasından kaynaklıdır. Oldukça eski bir büyü çeşidi olan ip büyüsünün ne zaman ortaya çıktığı henüz bilinmemektedir. Bununla ilgili araştırma yapsak da maalesef tarihine ulaşamadığımız gerçektir. Ancak tarihi hakkında edindiğimiz bilgilere göre Peygamber Efendimiz ( S.A.V ) Yahudiler tarafından iplik büyüsüne maruz kaldığı belirtilmektedir.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle belli bir uzunlukta ipliğe ihtiyaç duyulur. Bu ip üzerine çeşitli dualar okunur. Diğer aşamalarında ise ip üzerine toplamda tam olmak üzere 40 adet düğüm atılır. Tabi bu düğüm atılma aşamalarında esmalar, dualar ve tılsımlı sözcükler okunur. Karışım ile sınırlı kalmayıp ayrıca vefk ile güçlendirilmektedir. İp büyüsü nasıl yapılır sorusunu tam olarak anlatmak pek mümkün değildir. Çünkü çok farklı uygulamalar ile ip büyüsü elde edilebilmektedir. Burada anlattığımız sadece bir tanesidir.

İp Büyüsünün Yapılma Amacı Nedir?

Bağlama büyüsü denildiği zaman akla insanların birbirlerine bağlanması gelmektedir. İp büyüsü ile de hem sevenler birbirine bağlanır hem de bir insana zarar vermek için yapılabilir. Sevenleri ayırmak, göz bağlamak, idrar bağlamak, dil bağlamak gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ak büyü ve kara büyü olarak yapılır. İplik büyüsü ayrıca rahmani bir büyü değildir. İyi niyetle veya kötü niyetle yapılması rahmani olmadığını simgelemektedir.

İp Büyüsünün Etkisi

En etkili ve en tesirli büyülerden birisi ip büyüsüdür. Çabuk tesir etmesiyle bilinir. İp büyüsü ile kişinin iradesi elinden alınmış olur. Art niyetle yapılmış ise kişi günden güne tükenir. Mesela; sağlık sorunları yaşaması için ip büyüsü yapılmış ise kişi hastalanır ve ölümle bile sonuçlanabilir.

İp Büyüsü Bozulur mu?

Havas ilmi çalışmasıyla ip büyüsü bozulabilir. Ancak kolay bozulan büyülerden değildir. Hüddamlardan destek alınarak bozma işlemi yapılabilmektedir. Medyum haricinde kimse ip büyüsünü bozamaz. İp büyüsü nasıl bozulur diye merak edenler ise vefk ile bozulabileceğini söylemek mümkündür. Bir kişinin üzerindeki ip büyüsünü bozmak için öncesinde rabıta bakımı yapılmalıdır. Yani belirtiler her ne kadar iplik büyüsünü gösterse de üzerinizde iplik büyüsü olacak diye bir kural yoktur. Medyumlar tarafından büyü bakımı yapılmasıyla ortaya çıkarılır.

İplik Büyüsü Yapmak Günah mı?

Kişinin iradesini eline alarak kendinize bağlamak ya da hayati sorunlar ortaya çıkarabilecek sağlık üzerine bir büyü şeklinde yapılması gerçekten haramdır. Dinimizce yasaklanmış, haram kılınmış ve ok büyük bir günah olarak belirtilmiştir. İp büyüsüne maruz kalmış bir kişi günah işlemez. Ancak ip büyüsü yaptırmak, birisinin canına kast etmek, birisinin kendi rızası olmadan birisine bağlanması caiz değildir.

İp Büyüsünden Korunmanın Yolları

Yüce Allah Kuran-ı Kerimde şöyle buyurmaktadır: “De ki: Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.” Büyünden korunmak için Nas suresi ve Felak suresini daima okumalıyız. İbadetlerimizi aksatmamalıyız. Daima Rabbimize sığınmalıyız.

İp Büyüsü Yaptırmak İsteyenler

Öncelikle dinimizce caiz olmayan iplikle bağlama büyüsü yaptırmak profesyonel bir medyum tarafından yapılabilmektedir. Biz büyü yapmadığımız için sizlere sadece bağlama vefki ile yardımcı olabilmekteyiz. Büyü talepleriniz olmadan vefk işlemleri ile birisini kendinize bağlama isteğiniz varsa bizden fikir alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim