Bağlama Büyüleri

Kadının Gözlerini Bağlayıp Kendine Aşık Etmek İçin Bağlama Büyüsü

Göz Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri kara büyülerden aşk büyüleri arasında yer alır. Genelde kişinin gözlerini ve kalbini bağlayarak kendine aşık etmek için kullanılmaktadır. Bu tarz büyülerin gücü çok kuvvetli olduğu için kişiler büyüleri yaptırırken çok dikkatli olmalılardır. Kesinlikle bu tarz gücü çok yüksek olan büyüleri yaptırmak için medyuma ya da hocaya gitmelisiniz, kendiniz büyüleri yapmaya kalktığınızda yanlış bir sözcük söylerseniz büyünün tüm kötü güçlerin üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka bu tarz büyüler için medyuma giderek büyüleri yaptırmayı tercih etmelisiniz. Kadının gözlerini bağlayıp kendine aşık etmek için bağlama büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkisini kadın üzerinde göstermeye başlar.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Şekli

Her büyünün kişi üzerinde etki etme şekli farklıdır, kara büyülerin etkileri çok daha hızlı bir şekilde yayılmaya başlar. Kadının gözlerini bağlayıp kendine aşık etmek için bağlama büyüsü de bir ara büyü olduğu için çok kısa sürede kadının davranışlarındaki değişiklikleri göreceksiniz. Bu değişiklikler genelde kişinin sürekli olarak sizi düşünmesi, kendini sizinle birlikte hayal etmesi şeklinde olacaktır. Artık kadın size çok farklı bir şekilde bakmaya başlar. Bu şekilde yavaş yavaş büyü kadını etkisi altına alır ve kişi kısa sürede size olan aşkını dile getirecektir. Bu büyü ile sevdiğinizin gözü sizden başkasını görmez hale gelir, onun için artık sadece siz varsınızdır.

Aşk Büyülerinin Kişi Üzerinde Etki Etme Süreleri

Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için etki etme süresi de çok uzun olacaktır. Fakat bir gün bu etki süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar medyuma gidilerek yeniden yapılması gerekir. Ancak bu şekilde büyü etkisini devam ettirecektir. Kadının gözlerini bağlayıp kendine aşık etmek için bağlama büyüsü etkisini devam ettirsin diye medyumlar muskaya yazma yöntemini de kullanmaktadırlar. Bu yöntemde de büyü daha kuvvetli ve uzun süreli olacaktır. Bu yöntemi de tercih ederek kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Ya da büyüyü sürekli olarak yeniletmeyi de tercih ederek sevdiğinize ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak kadının gözlerini bağlamak demek büyüyü yaptıracak olan erkeğin, kadının başka hiçbir erkeğe ilgi duymaması, aşık olmaması, sevmemesi için gözleri bağlanır. Bu kişinin gözleri görür ama gönül gözü tek bir kişiye bağlanmış olur. Amaç tamamen kişinin kendisine aşık olmasını sağlamaktır. Eğer mevcutta bir sevdiği adam varsa bu adamdan tamamen uzaklaşmak isteğine dönüşür.

Bu büyü sadece kadınlara özel yapılan bir büyü değildir. Harici olarak aynı mantıkla erkeklerin gözleri de bağlanarak kadına aşık olması için yapılabilmektedir. Bu gibi büyüler yoğun profesyonellik ister. Bu kapsamda bilinçsiz kişilerin bu büyüleri yapmaya teşebbüs etmesi bile büyünün ters etkileri ile karşılaşacağı anlamına gelebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim