Kara Büyüler

Kara Büyü Yaptırsam Ne Olur?

Kara büyü yaptırmak demek birisine sırf kendi çıkarınız için kötülük yapmak anlamına gelmektedir. Çoğu zaman kendi çıkarı olmasa bile kişinin düştüğü durumdan haz alan kişilerin yaptırdığı kara büyüler gerçekte acımasız bir süreci gerçekleştirmiş olmaktadırlar. Kara büyülerin çeşitleri çok fazladır. Evli bir çifti ayırmaktan tutun, birisinin hastalanarak ölmesini istemek kadar en acımasız hali bile bulunabilmektedir. Bir insanın olumsuz şeylerle karşılaşması için aklınıza ne geliyorsa büyü ile mümkün oluyor ve bunun da adı kara büyü olarak tanımlanıyor. Peki, kara büyü yaptırsam ne olur sorusuna aradığınız cevapları bakalım yazımızın devamında bulabilecek misiniz?

Öncelikle bilinmesini isteriz ki kar büyü yaptırmak demek bilinen 7 günahlardan birisine ortak olmak demektir. Kara büyüler hem karşı tarafa zarar verebildiği gibi büyüyü yaptıran kişiye ve yakın çevresine zarar verebilmektedir. Kara büyü yapılırken cinler görevlendirilir ve bu şeytani cinler kişiye negatif enerji yükleyerek kişinin bir takım psikolojik sorunlar yaşamasına bile neden olabilmektedir.

Evli bir kadının kocasının yolunu şaşırmasını sağlamak ve devamında bu eşin ayrılmasını amaçlamak bir kara büyüdür. Genelde evli insanların ayrılmasını istemek yakın akrabaların, yakın çevredeki insanların işi olabilmektedir. Kimi zaman eve yapılabildiği gibi kişinin direkt olarak üzerine bile yapılabilmektedir. Kara büyü eğer evli kişileri ayırmak için yapılmış ise ters tepmesi durumunda bırakın karşı tarafın ayrılmasını yaptıran kişinin büyünün etkisi altına girecektir ve evliyse boşanması gerçekleşecek evli değilse de ruhsal ve fiziksel olarak rahatsızlık içine girecektir.

Kara büyü yaptırırsam ne olur diye merak ediyorsanız öncelikle alanında uzman bir medyum bulmanız gerekiyor. Kısmi seviyede uzman medyumun yaptığı büyü ters etki göstermeyebilir. Ancak ileride vicdanen rahatsız olacağınızı unutmayınız. Üç harfli olarak tabir edilen cin musallatına maruz kalabilirsiniz. Başkasına zarar vermek için yaptırdığınız kara büyü nedeniyle başkaları tarafından dışlanmaya başlar ve etrafınızdaki insanlardan siz kendi isteğinizle uzaklaşır ve yalnız kalma iteğine bürünürsünüz. Kara büyüler bizim çalışma alanımız içerisinde değildir. Çok ciddi riskleri olduğu için hiç bulaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim