Aşk Büyüsü

Karabiber Büyüsü ile Aşık Etme

Karabiber Büyüsü

İsminden de anlaşıldığı gibi Karabiber ile yapılan bu büyü kişiyi kendine bağlamak ve gözünün sizden başkasını görmemesini sağlamaktır. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz sevdiğinizi geri getirmek amacı ile de yapılmaktadır. Karabiber büyüsü ile aşık etme uygulaması 21 yada 41 tane karabiber kullanılarak yapılmaktadır. Fakat bu yeterli değildir. Ebcedsel değerlerin hesaplanması ve ona göre yapılması gerekmektedir. Bu ebced değerleri kişilerin isimleri için eksiksiz hazırlandıktan sonra büyü hızlı bir şekilde karşı tarafı etkilemeye başlar.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu derece güçlü büyüleri sıklıkla kullanan insanlar vardır. İlk olarak büyüyü yaptıran kişiyi yapılan kişinin aklına sokmakla başlar.büyünün yapıldığı kişide huzursuzluk görülmeye başlar. Sonralarda rüyalar görüldüğü gibi şeyler olduğu hep söylenmiştir. Karabiber büyüsü ile aşık etme diğer büyülere nazaran kolay ve etkilidir. Kişi sürekli bağlanması gereken kişiyi düşünmeye başlar. Bir zaman sonra bu duruma yenik düşerek kişiyi arar. Size sevdiğini söylemeye başlar. Kullanılan karabiber kesinlikle toz şeklinde olmamalıdır. 41 adet karabiber tanesine 41 dua okunarak başlanır. Sonrasında bu karabiberler yakılarak devam edilir. Dileğimiz söylenerek tamamlanmış olur. Doğru yapılmayan kısımları olduğunda tehlikeli olduğu bilinir. Karabiber büyüsünün sonucu için 21 gün beklenilmesi gerektiği söylenir. Fakat her büyüde olduğu gibi bu büyüyü yapmadan önce iyice düşünülmelidir. Büyü bu tarz konularda en son bulunacak çare olduğunu bilmeliyiz. Dinimizce büyü kesinlikle haram kılınmıştır.

Karabiber Büyüsü Etkileri

Karabiber büyüsü her zaman iyilik ve muhabbet için yapılmayabilir. Bazı zamanlarda evli insanları ayırmak ve insanların kötülüğü için de yapılmaktadır. Bu durumlarda büyüyü bozdurmak şart hale gelir. Yada Karabiber büyüsü ile aşık etme işleminden sonra pişman olmuşsak bozmak için uğraşmamız gerekebilir. Büyüyü bozmak için tekrar büyü yapması söylense de bunu kesinlikle önermiyoruz. Bunun yerine daha güvenilir ve tesir gösterecek olan duaları okumamız yararımıza olacaktır. Öncelikle abdest almamız gerekiyor. Sonrasında bir bardak duya 3 Fatiha suresi, 3 Felak suresi, 3 Nas suresi okunur. Suyun bir kısmı içilir geri kalan kısmı ile gusül abdesti alınır. Böylelikle büyünün etkisi ortadan kalkmış olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim