Büyü Bozma

Karı Kocaya Yapılan Soğutma Büyüsünü Bozma

Soğutma Büyüsü

Büyü bozma nedir diyerek paragrafımıza başlangıç yapmak istersek eğer karı koca arasını bozmak için, nişanlıların arasını bozmak için veya sevgilerin arasını bozmak için yapılan büyülerin bozulma aşamasına büyü bozma denilmektedir. Büyü bozma sürecine geçmeden önce üzerinizde büyü belirtisi var mı diyerek araştırma içerisinde olduğunuzu düşünüyoruz. Muhtemeldir ki her belirti bir büyü belirtisi olmayabilir. Bunu anlamanın en kolay yolu ise gerçek profesyonel bir ‘’ rabıta bakımı ‘’ yapan yani kişinin üzerinde büyü olup olmadığına bakan medyum bulmak ve üzerinizde büyü var mı, varsa hangi büyü var gibi sorulara medyum ağzından cevap bulmanız gerekiyor. Eğer ki tek bir medyum size üzerinizde şu büyü var bozulması gerekiyor derse siz başka bir medyuma daha bakım yaptırmaktan çekinmeyiniz. Çünkü piyasa da kendisini medyum olarak tanıtan birçok insan bulunmaktadır. Paranızı ve zamanınızı kaybetmemek adına mutlaka birkaç medyuma bakım yaptırmanız tavsiyelerimiz arasındadır.

Soğutma Büyüsündeki Amaç Nedir?

Bir insana olan kin ve nefret sebebiyle kocanın karısı ile arası soğuması, sevgilerin arası soğuması veya daha da fazla çeşitlendirebileceğimiz gibi ayrıca kısaca iki insan ilişkisinin bozulması için yaptırılan büyülere soğutma büyüsü denir. Amaç tamamen insanların birbirinden soğuması ve sonra ayrılması için yapılmaktadır.

Mesela; bazı insanlar vardır evli çiftlerin mutluluğunu kıskanır. Buna istinaden büyü yaptırarak evli çiftlerin arasını bozmak isteyebilmeleridir. Unutmayınız ki büyü yaptıran insanlardan şüphelenme konusunda size en yakın insanların bile büyü yaptırabileceğini unutmayınız. Bu birinci derece akrabalar bile olabilir.

Büyü yaptırmak toplum yararına fayda sağlamayacak bir süreç olmasından dolayı da dinimizce caiz olmadığını göstermektedir. Bunun için Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerden bahsedilmektedir.

Soğutma büyüsü gerçekten ilim ve irfan sahibi medyum tarafından ele alınarak yapılırsa tutmaması ihtimali çok düşüktür. Soğutma büyüsü belirtileri gerçekten ilişkinizde herhangi bir problem yokken birden bire ortaya ani sorunlar çıkarak ilişkinizin bozulma aşamasına gelmesi bir soğutma büyüsünün belirtisi olabilir.

Soğutma büyüsüne maruz kalmış bir insan kendi fikir ve düşünceleri ile hareket edemez. Büyüyü yaptıran kişinin niyetine göre hareket etmeye başlar ve asla sağlıklı kararlar almaz. Büyülerden uzak durmak, büyülerin kişiye etkisinin olmaması için her zaman Allaha sığınmak, ibadetlerimizi yerine getirmemizde büyük bir fayda olacaktır.

İnsanların içindeki kin, nefret veya intikam alma duygusunun depreşmesinde önemli bir rol üstlenen şeytan bu konuda rahat durmaz ve insanı her zaman kışkırtma telaşesi içerisinde olur.

Üzerimizde Soğutma Büyüsü Var mı?

Bunu anlamanın tek bir yolu vardır önce belirtilerine bakmak daha sonrasından da uzman bir medyuma bakım yaptırmaktır. Gelişi güzel bir şekilde herkesin ‘’ sende büyü var ‘’ demesine aldırış etmeyin. Bu işi en iyi analiz edecek ve teşhis koyacak kişi profesyonel medyumdur. Fark ederseniz eğer medyumun uzman olmasından ve profesyonel olması gerektiğine önemle vurgu yapmaktayız. Soğutma büyüsü bozan medyumlar eğer işini düzgün yapmaz da yanlış bir şeyler yaparlarsa bu faydadan daha çok kişiye ve yakın çevresindeki insanlara zarar verecektir.

Büyüyü Hangi Medyumlara Nasıl Bozdurmalısınız?

Öncelikle bizim büyü bakımı yapmak veya büyü bozma gibi bir çalışma sürecimiz bulunmuyor. Çünkü biz büyü yapan medyumlardan değiliz. Ancak büyülerden korunmak için sizin için vefk çalışması hazırlayabiliriz. Bu tamamen büyülerden korunmak adına önlem almak, sizin için dua etmek anlamında da düşünülebilir. Soğutma büyüsüne maruz kalmanız sonucunda mutlak suretle ayrılık görülebilir. Medyum tercih etme konusunda mutlaka vergi levhası olan, işinde profesyonel olan daha önce büyü bozma çalışması yapmış ve nasıl sonuç alındığını size ispat edebilen medyumlarla görüşme içerisinde olmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim