Ayırma Büyüleri

Karı Kocayı Küstüren Büyüler

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü

Öyle büyüler var ki bazen biz bile araştırmalarımız neticesinde şaşkınlığımızı gizleyemiyoruz. Çoğu zaman evli insanların üzerine ayrılmaları için yapılan büyüler içeriğinde farklı kategorilere de bürünüyor diyebiliriz. Mesela; karı kocayı küstüren büyü bunlardan bir tanesidir. Amaç eşlerin birbirleriyle küsmesidir. Bu neden istenir bilinmez ancak amacım muhtemeldir ki intikam almak için yapıldığı besbellidir. Aslında yapılacak olan büyü çalışması ‘’ küstürme büyüsü ‘’ değildir. Medyumlar tarafından insanların daha detaylı anlamaları için karı koca küstüren büyü olarak anlatmaları muhtemel nedenlerden birisidir. Yapılacak olan büyüler genelde eşler arası soğutma büyüsü, evlileri ayırma büyüsü, evlilerin birbirlerinden uzaklaşması büyüsü ile mümkün olabilmektedir. Bunlardan birisi yapılır ve eşler birkaç gün içinde birbirlerine küserek aralarında bazı kırgınlıkların olması, başkası tarafından üzgün görülmeleri amaçlanır. Peki, karı kocayı küstüren büyü nasıl yapılır, ne zaman etkisini gösterir, belirtileri nelerdir, nasıl anlaşılır veya nasıl bozulur gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz.

Amaç Eşlerin Birbirlerine Küsmeleridir!

Evlik kişilerin arasına fitne sokmak için yapılan bu büyülerin tek bir amacı vardır eşlerin birbirlerine karşı olan sevgi ve saygısını yitirmesi, aralarında sorunların olması ve uzun bir süre görüşmemeleri sağlanmaktadır. Gerçekte ayırma büyüsü yaptırmak yerine küsmeleri için yapılan bu büyüde büyüyü yaptıran kişinin eşlerin ayrılmasını istememektedir. Sadece aralarında bir sorun nedeniyle anlaşmazlık yaşanması istenmekte ve bunu da ders niteliğinde düşünmektedir. Peki, eşler arasını küstüren büyüleri kimler yaptırabilir?

Kim neden yaptırmak ister bilemeyiz ancak muhtemeldir ki eşlerden birisi bu kişinin canını yakmış olabilir. Çoğu zaman evli bir adamın başka bir kadına karşı yaklaşımları bu büyülere itiyor olabilir. Aynı şey tersi olarak da düşünülebilir. Evli kişilerin mutluluğunu kıskanan kişiler de yaptırabilmektedir. Çok kapsamlı bir konudur ve kimin neden yaptırmak istediği bizim tarafımızdan bilinmez. Çünkü bir büyü yapan medyum olmadığımız için bu gibi bilgileri başka medyum sitelerinden kaynak olarak sizlere iletmekteyiz.

Küstüren Büyü Bozulur mu?

Eşler arasına küskünlük büyüsü yaptıran veya yaptıracak olan kişinin merak ettiği konulardan birisi de bu büyünün sonsuza kadar sürmesi mi yoksa birkaç gün sonra kendi kendine bozulur mu şeklinde olmaktadır. Yapılan her büyü yapıldığı gibi bozulabiliyor. Bunun için sonsuza kadar beklemeye gerek yoktur. Yaptıran kişi medyumla görüşerek detaylar alabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim