Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü Nedir, Amacı Nedir?

Büyüler hakkında bilgi paylaşımında bulunduğumuz sitemiz üzerinden bu sefer de kaşık büyüsü hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Kaşık büyüsünün amacı birisini kendinize bağlamak veya istemediğiniz birliktelikleri ayırmak için kullanılan yöntemlerden birisidir. Yani hem bağlama, hem de ayırma için kullanılır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünü elde etmek için mutlaka bir medyum tarafından ele alınarak yapılması gerekir. Evde yapılabilecek bir büyü çeşidi değildir. Her ne kadar bağlama için bile kullanılan yöntem olsa da genel olarak kaşık büyüsü mezara gömülen bir büyü olmasından dolayı kara büyü sınıfında yer alır. Peki, kaşık büyüsü nasıl yapılır?

Tahta Kaşık Büyüsü: Medyum tarafından yapılabilen tahta kaşık kullanılarak elde edilecek olan büyünün amacı ikili aşk ilişkileri için bağlama görevi görür. Buna göre evli insanları, sevgilileri veya gönül ilişkisi bulunan insanlar için ömür boyu kalıcı bir sevda olması için yapılan büyüdür. Tahta kaşıkların üzerine kişilerin isimleri Süryani alfabesi kullanılarak yazılır ve birbirine bakar şekilde bağlanarak toprağa veya ağacın dibine gömülür ya da dipsiz kuyuya atılarak tutması beklenir. Eğer tahta kaşık büyüsü doğru bir şekilde gerçek medyum tarafında yapılırsa eğer kısa sürede etkisini gösterir. Bu arada kara büyülerden birisi olmasından dolayı yanlış yapılan bir süreçte çok ciddi sorunlar doğurabilir. Tabi tahta kaşıkla yapılan büyü evde yapılmaz ve aynı zamanda sadece kaşıkların üzerine isimleri yazarak bağlamakla bir yere gömülmekle bitecek bir iş değildir. Bunun için vefk hazırlanır, esmalar okunur ve hepsinden önce tılsımlı sözcükler söylenerek tam 7 gün sürecek bir zamana ihtiyaç duyulur.

Metal Kaşık Büyüsü: Mezara gömülerek yapılan metal kaşık büyüsünün amacı birbirini seven insanları ayırmak için kullanılmaktadır. Mesela; mutluluğunu çekemeyen evli kişileri ayırmak için, nişanlı olan kişilerin düğüne kavuşmaması için veya sevgili olan kişilerin ayrılması için yapılan bu büyü tamamen bir kara büyüdür. Yanlış adımlarla yapılması demek kişilerde çok ciddi hatta kişinin hayatını gerçekten alt üst edecek kadar maf eden bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka iki defa düşünmeli ve sık dokuyup ince elemelisiniz. Bu büyü yüzünden birçok insan psikolojik sorunlarla baş etmek zorunda kalmıştır.

Bizim ne tahta kaşık büyüsü ile bağlama ne de metal kaşık büyüsü ile ayırma gibi bir büyü çalışmamız yoktur. Burada anlatılanlar tamamen sizleri bilgilendirmek adına yapılmış paylaşımlardan ibarettir. Bağlama için büyüye gerek duymayı bir kenara bırakıp bizim bağlama vefki çalışmamızdan faydalanabilirsiniz. Birilerini ayırmak için ise vefk dahil hiçbir şekilde ayıran çalışmalarımız da bulunmuyor.

Kimler Kaşık Büyüsü Yaptırmalıdır?

  • Eşinizi çok seviyorsanız ve ömür boyu birlikte kalmak ayrılmak istemiyorsanız,
  • Ayrıldığınız sevgilinizi geri getirmek istiyorsanız,
  • Eşinizin sizi aldatan kişi ile ayrılmasını istiyorsanız,
  • İntikam almak için veya kin ya da nefret duygusu beslediğiniz insanlara kara büyü yaparak sevdiklerinden ayırmak istiyorsanız,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim