Büyüler

Kem Göze Karşı Nazar Büyüsü

Büyüler her zaman kötü bir niyet için yapılmaz, korunma amaçlı da yapılan büyüler vardır. Bunlardan biri de kem göze karşı nazar büyüsü olup, nazardan korunmak için yapılmaktadır. Bu tarz büyüler diğer büyülere göre daha kolay yapılır ve kuvveti de daha zayıftır. Çok kuvvetli bir büyü olmasa da istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar. Kem gözlere karşı sizleri ve ailenizi koruyarak, kişilerin olumsuz enerjilerine karşı kalkan olur. Nazar özellikle bizim kültürümüzde büyük bir yere sahiptir. Kişilerin olumsuz enerjilerinden dolayı nazar değebilir ve sizin de enerjiniz anında düşecektir. Bu tarz olumsuzluklardan etkilenmemek için kem gözlere karşı nazar tılsımı yaptırabilirsiniz.

Nazar Büyüsünün Yapılış Şekli

Nazar büyüsü için medyuma gittiğinizde, medyum bir muska üzerine nazar tılsımını yazar. Bu muskayı kişi ya üzerinde taşımak zorundadır ya da evde görülmeyecek bir yere saklamalıdır. Bu nazar büyüsü yazılı muska sizin yakınınızda olduğu sürece nazardan etkilenmezsiniz. Bu şekilde bir kalkan görevi gören muska kaybolur ise ancak büyünün etkisi geçecektir. Artık nazara karşı korumasız kalacaksınızdır. Kem göze karşı nazar büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir şekilde kişilerin olumsuz enerjilerinden kötü bakışlarından etkilenmezsiniz. Sadece siz değil evinizde muska sayesinde korunmuş olacaktır. Kişilerin nazarı hane dışına atılır.

Nazar Büyüsünün Etki Süresi

Nazar büyüsü yapıldıktan sonra herhangi bir şekilde muska kaybolmadığı sürece büyü tesirini göstermeye devam edecektir. Eğer muska kaybolur ise büyünün tesiri de geçeceği için mutlaka aynı medyuma giderek kem göze karşı nazar büyüsü yaptırılmalıdır. Bu şekilde nazardan korunmaya devam edeceksiniz. Nazar çok kuvvetli bir enerji olduğu için eşyaların çatlamasına kırılmasına bile sebep olmaktadır. İnsan üzerindeki nazar ise esneme ve uyku ile belirtilerini gösterir. Kişinin üzerine bir ağırlık çöker ve kişi kendini sürekli enerjisiz, yorgun hisseder.  Kem göze karşı nazar büyüsü yapıldığında kimsenin nazarı size işlemez. Nazardan korunarak zarar görmemiş olursunuz. Nazar büyüsü kuvveti az bir büyü olsa da sizleri kişilerin olumsuz enerjilerinden korumak için yeterli güce sahiptir. Muskanızı kaybetmediğiniz sürece korunmaya devam edeceksiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim