Aşk Büyüsü

Kilit Büyüsü İle İki Kişiyi Birbirine Aşık Etmek

Kilit Büyüsü

Büyü genellikle aşk için tercih edilen bir yöntemdir. İnsanlar sevdiklerine kavuşabilmek için çok fazla büyü yöntemi kullanmaktadırlar. Büyüler yapılış şekillerine göre farklılık göstermektedir. Büyülerin yapımında kullanılan materyallere göre büyülerin tesirleri de farklılık göstermektedir. En güçlü büyüler kara ve kızıl büyülerdir. Bu büyülerin yapımında genellikle domuz yağı kilit ve kan gibi farklı materyaller kullanılmaktadır. Kara büyülerden biri olan kilit büyüsü de aşk için kullanılmaktadır. Kilit büyüsü ile iki kişiyi birbirine aşık etmek mümkündür. Bunun için kullanılan kilit çiftlerin arasındaki bağı ifade eder. Bu büyü kara büyülerden olduğu için tesiri oldukça kuvvetlidir ve yapıldığı andan itibaren kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyüyü mutlak bir medyuma giderek yaptırmalısınız çünkü yapımında cinler ve kabileleri kullanılıyor. Bu yüzden büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda kötü bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Size cinler musallat olabilir ya da büyünün olumsuz etkilerini siz yaşayabilirsiniz.

Aşk Büyüleri Tesir Süreleri Ne Kadardır

Kilit büyüsü gibi tesiri kuvvetli büyülerin bile bir süresi vardır. Bu tesir süresi bittikten sonra kişiler birbirinden soğuyacaktır ve eski hallerine davranışların hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden bu kilit büyüsünün mutlaka çift üzerine uzun süreli olarak etki etmesi isteniliyor ise yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır ve çift üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir.  Kilit büyüsü ile iki kişiyi birbirine aşık etmek istiyorsanız bu büyünün devamlılığını muskaya yazdırma yöntemini kullanarak da sağlayabilirsiniz. Muskaya yazılan büyülerin tesirleri daha kuvvetlenmiş olur ve daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir.

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır

Kilit büyüsü için medyumlar bir kilit üzerine birebirine aşık etmek istediğiniz iki kişinin ismini yazarak büyüyü yapacaklardır. Bu kilit bir daha açılmamak üzere bir denize yada derin bir suya atılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Kilit büyüsü ile iki kişiyi birbirine aşık etmek oldukça kolaydır. Bu kilit herhangi bir şekilde açılmadığı sürece büyünün devamlılığı sağlanacaktır ve etkisi çift üzerinde devam edecektir. Bu şekilde çift birbirini hep sevecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Nazike dedi ki:

    Ben 5 aydır evlym. Kocm yan kmşumla hep görüyorum hep selmlaşıp oynaşıyorlar birbirleyle uğraşıyorlar. Başka kadından soğutma işlmeni denedik ve cdden de ya inanın yani paranız boşa gitmez 16. Gnden sonra apartmnmızdan taşınmış kocamın da peşini bırakmş oldu cadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim