Kara Büyüler

Kişinin Kaderini Değiştiren Kara Büyü

Büyüler kişilerin hayatlarını ve davranışlarını değiştirmek için kullanılmaktadır. Kişiler büyünün etkisi altına girdiğinde artık normal davranışlar sergileyememeye başlar ve artık büyünün etkisi ile hareket edecektir. Büyüler genellikle üç harfliler kullanılarak yapılmaktadır. Üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese verdikleri için kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık özgür iradesini kullanamamaya başlar ve kendisi gibi davranmayacaktır. Bu davranış değişikliğini de kişinin çevresi kısa sürede fark edecektir. Kişinin kaderini değiştiren kara büyü ile kısa sürede istediğiniz kişinin hayatını değiştirebilirsiniz.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Kara büyüler büyülerin en kuvvetlisi ve en çabuk etki edenidir. Bu yüzden bu büyülerin yapımı için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz bu büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Kişiler bu büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında üç harfliler musallat olabilir ya da büyünün kötü etkileri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kişinin kaderini değiştiren kara büyü yapıldığında kişi artık tamamen kendinden farklı bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Artık normal bir şekilde davranamaya kişi de uyku durumu çok fazla gözlemlenecektir. Kişi kısa sürede depresyona girmeye başlayacaktır. Ruh hali artık oldukça kötü olan kişinin kaderi ve hayatı değişecek her şey kötüye gitmeye başlayacaktır. Kişi git gide kötüye gideceği için artık çevresindeki herkesi kaybedecektir.

Kara Büyülerin Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Kara büyüler oldukça kuvvetli büyüler olsa da belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişinin davranışları eskiye geri dönecektir ve kısa sürede kişi normal davranışlar sergileyecektir. Kişinin kaderini değiştiren kara büyü tesir süresi boyunca kişilere etki eder. Bu tesir süresi bitmeden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı olacaktır. Bu şekilde kişinin sürekli olarak düşük enerjili olmasını sağlayabilirsiniz. Kara büyüler kuvvetli büyüler olsa da belli bir süre sonra bu etki azalmaya başlayacaktır. Azalan büyünün etkisi yüzünden kişi eski hayatına yavaş yavaş geri dönemeye başlayacaktır. Büyü etkisini tamamen kaybeder ise kişi tamamen eski hayatına geri döneceği için mutlaka büyünün yeniletilmesi ve tekrarlanması gerekmetedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim