Büyüler

Kişinin Ruh Halini Bozan Büyü

Büyü yapıldıktan sonra kişilerin hayatları tamamen değişmektedir. Özellikle kişi artık normal davranışlar sergileyemez duruma gelir ve kaderi değişecektir. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak dinimizde çok büyük günahlar arasında yer alır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve  bizde büyü yapmıyoruz. Kişinin ruh halini bozan büyü ile kolaylıkla istediğiniz kişinin hayatının gidişatını olumsuz yönde etkileyebilirsiniz. Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin hayatında her şey olumsuz yönde ilerleyeceği için kişi artık karamsar bir ruh haline bürünecektir ve kısa sürede hayata karşı umudunu yitirmeye başlayacaktır.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışları tamamen değişecektir. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişinin ruh halini bozan büyü yapıldıktan sonra kişi tamamen farklı davranışlar sergilemeye başlar. Özellikle kişinin ruh hali üç harflilerin verdiği vesveseler ile değişmeye başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak kişiyi olumsuz ve kötü olana yöneltirler. Bu durumda kişi artık hayattan zevk alamaz duruma gelir ve kısa sürede hayata olan pozitif düşüncelerinin yerini olumsuz düşünceler alacaktır. Bu büyü kuvvetli bir büyü olduğu için de kişi bu ruh haline çok çabuk girecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bu büyü kuvvetli bir büyü bile olsa belli bir süresi ve kişi üzerinde etki etme durumu vardır. Her büyünün belli bir tesir süresi olduğu için bu büyünün de tesir süresi sona erdiğinde kişinin üzerindeki büyünün etkileri yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yüzden kişi kısa sürede eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Kişinin ruh halini bozan büyü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin devamlılığı sağlanır. Büyülerin tesirini arttırmak için ek büyüler de yapmayı terci edebilirsiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresi uzayacağı gibi aynı zamanda büyünün tesiri de iki katına çıkmış olacaktır. Kişi bu şekilde daha kötü bir ruh haline bürünecektir. Bu büyü bazı durumlarda kişinin hayatına son vermesine bile sebep olabilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim