Büyüler

Kişiyi Üç Harfliler İle Korkutmak İçin Büyü

Büyü pek çok insanın geçmişten bu güne kadar kullandığı doğa üstü bir olaydır. Genellikle büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Fakat bazı durumlarda medyumlar bile üç harflileri kontrol edemez duruma gelirler. Bu yüzden büyü yapıldıktan sonra pek çok kişiye üç harflilerin musallat olduğu görülmüştür. Bu sebeple mutlaka büyü için medyumlara gitmelisiniz, büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınız da pek çok olumsuzluk sizi bulacaktır. Kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden korumak için medyum tercih etmelisiniz. Kişiyi üç harfliler ile korkutmak için büyü yapıldığında da kişiye üç harflilerin musallat olma durumu olabilir. Bu yüzden bu büyü oldukça tehlikeli bir büyüdür ve kesinlikle yapılması tavsiye edilmez.

Üç Harfliler İle Yapılan Büyünün Etkileri

Üç harfliler kullanılarak yapılan büyüler de kişi iradesini kaybeder ve tamamen üç harflilerin kontrolü altına girer. Artık kişi üç harflilerin verdiği vesveselere kula vereceği için kendisinin yapmayacağı şeyleri de yapmaya başlayacaktır. Bu büyünün ilerleyen safhalarında medyum üç harflileri kontrol edemez hale gelir ise üç harfliler kişiyi kendi taraflarına almak isteyecektirler. Bu yüzden bu büyünün etkileri oldukça büyük ve tehlikelidir. Bu tarz bir büyüyü kesinlikle yaptırmamalısınız. Kişiyi üç harfliler ile korkutmak için büyü yapıldıktan sonra kişi üç harflileri görmeye başlar ve aklını yitirecek duruma gelir. Üç harfliler kişiye farklı şekillerde gözükerek onunla oyun oymamaya başlarlar. Kişi bu durumdan dolayı artık kendi canına bile kıymaya kalkacak duruma gelir. Bu büyünün sonucunda ya kişiye musallat olurlar ya da kişi kendi canına kıyar. Büyünün tesiri geçse bile kişi kolay kolay bu durumu atlamaz ve akli dengesini yitirir. Bu yüzden bu büyüden uzak durun.

Üç Harfliler İl Yapılan Büyünün Tesir Süresi

Üç harfliler kullanılarak yapılan büyü güçlü bir büyü bile olsa tesir süresi mutlaka bir gün biter. Bu yüzden büyünün yeniletilerek tekrar kişinin büyünün etkisi altına girmesi sağlanmalıdır. Kişiyi üç harfliler içe korkutmak için büyü yapıldıktan sonra kişi tesir süresini sürekli olarak takip etmek zorundadır. Bu şekilde büyünün devam etmesini sağlarsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim