Bağlama Duası

Kız Arkadaşıma Bağlama Duası

Kız Arkadaşıma Bağlama Duası

Bağlanma için yapılan pek çok farklı işlem vardır. Bu işlemlerin biri bağlama büyüleri ve bir diğeri ise bağlama dualarıdır. Her iki yöntem de kişilerin psişik bir şekilde amaçlarına ulaşmalarını sağlar. İnsanların pek çoğu büyülerden kaçınır. Çünkü büyüler yapılır iken cinler ile, doğaüstü olan varlıklar ile iletişime geçilmesi zorunlu haldedir.

Bu da kişiye zarar verebilir, tehdit oluşturabilir, kişi yaptığı ya da yaptırdığı büyünün sonuçlarının altından kalkamayabilir. Bu aynı zamanda İslami açıdan da pek uygun halde değildir. Bu yüzden bağlama için işlem yapacak olan insanların pek çoğu dua etmeyi tercih eder. Dua hiçbir şekilde insana zarar vermez, tam tersine en güzel dilekleri ve niyetleri içerir. Biz de bu yazı içinde bağlama için yapılan bir dua türünden bahsedeceğiz.

Yazıyı okumaya devam ettiğiniz vakit yazı içerisinde kız arkadaşıma bağlama duası konusunu ele aldığımızı göreceksiniz. Bu duanın ne olduğunu, nasıl yapıldığını, belirtilerinin nasıl olduğunu, ne kadar süre etki ediyor olduğunu ve benzer olan önemli bilgileri alacaksınız. İyi okumalar diliyoruz.

Sevdiğim Kıza Bağlama Duası

Bu dua yani kız arkadaşıma bağlama duası günümüzde hemen hemen her insan tarafından tercih edilen bir dua türüdür. Çünkü hem yapılışı oldukça basittir hem de kişinin isteklerini gerçekleştirmesi için gayet iyi bir araçtır. Duanın tek amacı sevilen kişiye bir an önce tam anlamı ile kavuşmak, aradaki tüm bağları sağlamaktır.

Kız Arkadaşıma Bağlama Duası

Bu bağlar sayesinde ilişkideki aşk, sevgi, tutku, saygı ve sadakat gibi önemli bağlar da gelişir. Hiçbir insan bu bağları bir daha bozamaz. Kişilerin arasına kimse giremez. Sevdiğim kıza bağlama duası böyle güçlü etkilere sahip haldedir. Sevilen kişi ile hiçbir sorun yaşanmaması, ayrılık olmaması isteniyor ise bu dua uygulanır.

Kız Arkadaşıma Bağlama Duaları

Kız arkadaşıma bağlama duaları hiçbir şekilde İslami açıdan sakıncalı halde değildir. Her bir inançlı insan bu duayı yapabilir. Dua yapmak için belirli yeteneklere, psişik güçlere ve benzeri şeylere asla ihtiyaç yoktur. Kişinin Allaha inanıyor olması tek şarttır. Kişi inançlı bir şekilde duayı eksiksiz olarak uyguladığı zaman dua kesinlikle tutacaktır.

Buradaki tek faktör kişinin ne kadar imanlı olduğudur. Eğer kişi çok imanlı biri ise dua sadece birkaç saat sonra bile tutar. Ama kişinin imanında bazı eksikler var ise tutuma süresi daha da uzar. Eğer kişi hiçbir şekilde inanç duymuyor ise de dua asla kabul olmaz. Bunlar çok önemli noktalardır ve duayı uygulamayı düşünen her bir insan bunları bilmelidir. Eğer kişi bu duayı uygulamak istiyor fakat imanından şüphe duyuyor ise de herhangi bir hoca ile görüşerek kendisi için duayı yaptırabilir.

Kıza Yapılan Bağlama Duası

Kıza yapılan bağlama duası konusunda size vereceğimiz bir diğer önemli bilgi de bu duanın nasıl yapıldığı ile ilgilidir. Bu duayı yapan uzman kişiler yani hocalar ve din adamları çeşitli tarif ve yöntemler verirler. Bu yöntemler arasında en çok kişinin fotoğraflarına duanın okunması vardır. Aynı zamanda be parçaları, kurdeleler de dua uygulaması esnasında kullanılan bazı nesnelerdir.

Eğer hangi duayı hangi yöntem ile okuyacağınızı öğrenmek istiyor iseniz mutlaka güvenilir ve gerçek bir hocadan bu işlemin nasıl olacağını ayrıntıları ile öğrenmeniz gerekir. Kız arkadaşıma bağlama duası ile ilgili bu konuda size verebileceğimiz en güvenilir bilgiler bunlardır.

Sevdiğim Kızın Bağlanması İçin Dua

Sevdiğim kızın bağlanması için dua etkilerinin ne kadar süreceği de merak konusudur. Bunu da en iyi şu şekilde size açıklayalım: Bu duanın etkilerinin uzun sürdüğü bilinir. Hatta bazı gözlemlerde ektilerin neredeyse bir ömür boyu sürdüğü görülmüştür.

Fakat burada önemli olan nokta daha önce de söylemiş olduğumuz üzere duayı yapan kişinin iman durumudur. Kişi çok imanlı biri ise ve duayı tüm inancı ile beraber uygulamış ve sabırla beklemiş ise duanın etkilerinin sürmesi bir ömür bile olabilir. Ama işlem eksik, kusurlu bir şekilde uygulanmış ise duanın etkileri ya çok az etki edecektir ya da nerdeyse hiç görülmeyecektir. Kişilerin bunlara dikkat ederek ve bunların bilincinde olarak bu duayı uygulamaları gerekir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. evrenim dedi ki:

  bağlama duasını ben erkek arkadaşıma yaptırmak istiyorum nasıl olur sizce

 2. Halil Soykur dedi ki:

  Selamlar ben de yasin hocaya celp yaptırdım gümüş kolye takıyorum dualarını hocam yapacak yeni başladık güvenim tam.

 3. Tekir_tekbir dedi ki:

  Kesinlikle Tavsiye Ederim

 4. Derya K. dedi ki:

  Kız kardeşim yasin hocadan destek alarak zor süreçler atlattı nişanlısı ile barışıp hayatını taltandıran bazı olaylara sebep oldu ve şuan hocadan ben ve ailem faydalanıyorum hocamızın verdiği dualr sayesinde ailecek hayattan keyif almaya ve huzura ermiş durumdayız Allah razı olsun hocam sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim