Mum Büyüsü

Mum Büyüsüyle Aşık Etme

En eski büyülerden olmasının yanı sıra en etkili aşk büyüsü hangisi sorusuna da cevap veren bir büyü olduğunun altını çizmek isteriz. Çok eski zamanlardan belki de orta çağlardan beridir varlığını günümüze kadar taşıyan mum büyüleri ile sadece aşık etme değil söz dinletme, döndürme, bağlama gibi süreçleri de kapsamaktadır. Anlaşılacağı üzere yıkıcı değil daha çok yapıcı bir büyü olduğunu görmekteyiz. Yani mumla yapılan büyüler çoğu zaman ak büyü sınıfında olmaktadır. Ancak mumla kara büyüler de yapılabiliyor. Bu tamamen gizli ilim adı altında medyumların bilgi ve becerilerine göre yapılan süreçlerdir. Belki on tane medyum dolaşsanız içerisinden mum kullanarak kara büyü yapan bir medyuma rastlayabilirsiniz. Mum büyüsü hakkında detay verdiğimize göre dilerseniz artık mum büyüsü ile aşık etme hakkında detaylara geçelim.

Mum Büyüsü ile Aşık Etme Amacı Nedir?

Her ne kadar süreci devam ettirecek olan konu aşık etme üzerine olsa da bu dışarıda gördüğününüz herhangi bir insanı kendinize aşık etmeniz için yapılan bir uygulama değildir. Daha çok evli kişilerin uygulatması gereken bir büyüdür. Kısacası eşleri birbirine aşık eder. Harici olarak hoşunuza giden bir kızı, hoşlandığınız bir erkeği veya herhangi birisini kendinize aşık edemezsiniz. Çünkü arada bir samimiyetlik, muhabbet etme gibi süreçlerin yaşanmış olması gerekir. Evli kişilerle sınırlı değildir. Sevgililer de birbirlerine delicesine aşık olmak için mum büyüsüyle aşık etme sürecinde bulunabilirler.

Mum Büyüsüyle Aşık Etme Nasıl Yapılır?

Birçok insan şu büyü asıl yapılır, bu büyü nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar aramaktadırlar. Şunu belli etmek isteriz ki internet ortamında, sosyal medyada veya video sitelerinde anlatılan büyü anlatımları tamamen gerçek dışı tabiri caiz ise kafadan sallama bilgilerden ibarettir. Gerçek veya profesyonel olarak adlandırabileceğimiz kişilerin yapabileceği büyülerdir. Cindar kişilerin yani büyü ile alakası olmayan insanların tüm büyüler başta olmak üzere hiçbir şekilde yapmaya çalışmamaları gerekir. Aksi taktirde bilinçsiz bir şekilde yapılacak olan büyülerin sonucu felaketle sonuçlanabilir. Bu nedenle sadece yüzeysel bilgilerle nasıl yapılacağına dair bilgiler anlatmak istiyoruz. Öncelikle büyü yaparken dualar, esmalar okunur ve tılsımlı sözcükler söylenir. Tüm bu sürecin de belli bir zaman aralıklarında yapılması gerekiyor.

Mum ile aşık etme büyüsü nasıl yapılır konusunda diyeceklerimiz şunlardır. İki adet olmak üzere birisi beyaz, diğeri mor renkli muma ihtiyaç duyulur. Beyaz mum bayanı temsil edecektir. Mor mum da erkeği temsil eder. Beyaz mumun üzerine Arapça olarak erkeğin ismi yazılır. Mor muma da yine Arapça olarak bayanın ismi yazılır ve mumlar birer gün arayla yakılır. Mum orta kısmına kadar yandıktan sonra bir kenarda okunmuş olan sudan birkaç damla alınarak mum söndürülür. Diğeri için de aynı şey geçerli olur. Daha sonrasında mumlar yarıya kadar yandıktan sonra mum içindeki iplikler çıkarılır ve birbirlerine düğüm atılır. Daha sonrasında mı düğüm atılan mumlar yakılarak kül haline getirilir.

Not: Bizler de sizin gibi internet üzerinden araştırma yaparak elde ettiğimiz aşamalardır. Mum büyüsü ile aşık etme çalışmamız yoktur. Hiçbir şekilde bizlerden büyü taleplerinde bulunmayınız. Çünkü büyü yapan bir medyum değiliz. Aşık etme süreçleri için aşk tılsımı yaptırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek detay alabilirsiniz.

Mum Büyüsüyle Aşık Etme Nasıl Etki Eder?

En çok merak edilenlerden birisi de büyü yapıldıktan sonra nasıl etki edeceğidir. Mum büyüsü eğer doğru bir şekilde yapılır da doğru sonuçlar ele alınırsa 15 gün gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar. Misal; evli kişiler birlikte kararlaştırıp bu büyüden yaptırmışlarsa eğer ikisi de birbirine sımsıkı sarılır ve birbirlerini kırmadan hayatlarına devam ederler. Birbirlerine aşık olurlar ve aradaki daha önce yaşanmış kırgınlıklar sonlandırılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim