Bağlama Duası

Okumayla Bağlama Duası

Okumayla Bağlama Duası

Bağlama dualarının birçok çeşidi olduğunu daha önce de söylemiştik. Bu yazıda sizlerle okuma ile yapılan bağlama dualarından bahsedeceğiz. Okumalı bağlama duaları bağlama duaları arasında en kolay yapılanıdır. Bazı Bağlama Duaları da resme okumayla bağlama duası yapma işlemidir. Bu da oldukça güçlü bir bağlama duasıdır. Aynı zamanda bu işlem fotoğrafa okumayla bağlama duası yapma olarak da geçmektedir. Bu yazıda da bunun çevresinde bağlama dualarına bakacağız.

Bağlama Duaları Nasıl Yapılır

Bağlama duaları bir insan ile başka bir insanın arasında olan duyguların derinleşmesi amacı ile yapılır. Bu amaç doğrultusunda bazı yöntemler ile de bu bağın derinleşmesi gerçekleştirilir. Size herkes tarafından bilinen bu bazı yöntemlerden bahsedeceğiz.

Bu yöntemlerden sizlere bahsedeceğiz ancak uygulaması oldukça tehlikeli olmakla beraber bu duaları herkesin uygulaması doğru değildir. Bu nedenle duaları uygulamadan önce mutlaka bir uzmandan yardım almanız daha sonradan üzülmenizden daha iyi olacaktır.

Yanlış Bağlama Duasında Neler Olabilir

Bağlama duası yanlış yapıldığında tam bir felaket ile sonuçlanabilir. Bu başlıkta size bu felaketlerin neler olduğundan bahsedeceğiz. İlk olarak bir bağlama duası yanlış yapılırsa karşı tarafın sizden nefret etmesine neden olabilirsiniz. Bunun dışında başka birine bağlanmasına ya da bir başkasının yani yanlış bir kişiyi etkileyip onun size bağlanmasına neden olabilirsiniz. Bağlama duaları çok güçlü dualar olduğu için dua yapıldıktan sonra geri dönüşü pek mümkün olmayan dualardır. Bu yüzden bu duayı uzman yardımı ile yapmanız en doğrusu olacaktır. Geri döndürmek belki de yıllarınızı alabilir. Bu süre içerisinde hayatınızı toparlamak çok zor olur.

Okumayla Bağlama Duası

Bağlama dualarının yapılmasında birçok çeşit olduğundan söz etmiştik. Bu çeşitler bağlama duasının kendisinden gelen bir çeşitlilik değildir. Bu çeşitlilik uygulama kısmından gelen çeşitliliktir. Yani aşağıda sizlere bahsedeceğimiz yöntemlerde okuyacağınız dualar aslında aynıdır. Tek farklılık burada nasıl okuduğunuzdur. İşte o çeşitler:

-Okumayla Bağlama Duası

-Yazarak Bağlama Duası

-Fotoğrafa ve Resme Bakarak Bağlama Duası

– Saç Teliyle Bağlama Duası

Evet gördüğünüz gibi birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerden en fazla dikkat çeken insanlar için okuma ile bağlama duasıdır. Okuma ile bağlama duası yapmanın size birkaç kolaylığı vardır.

Okuma ile bağlama duası yapmanın yararları oldukça çok fazladır. İlk olarak okumada elinizde ya da zihninizde okumanız gereken dua dışında bir şeye ihtiyaç yoktur. Bu nedenle belki de ilk defa tanıştığınız birine bağlama büyüsü yapacağınız zaman çok kolay olur. Adı ve soyadı yeterlidir. Ancak fotoğrafa Bağlama Duası‘na baktığımızda onda mutlaka bir fotoğrafınızın olması gerekir. Bu bağlama duasını yapacak herkesin çok samimi olmadığını ve bir fotoğraflarının olamayacağını düşünürsek o zaman bu zor olacaktır.

Bu bağlama dualarının en zoru saç teli ile yapılan bağlama duasıdır. Çünkü bir insandan bir tutam saç teli almanız onla fotoğraf çekilmenizden daha zor olacaktır. Bu nedenle en zoru saç teli ile yapılan bağlama duası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nelere Dikkat Etmeli

Bağlama duası sırasında yalnız başınıza olmaya önem ile dikkat etmeniz gerekir. Eğer yalnız olmazsanız yaptığınız duaya yeterince odaklanamayabilir ve yanlış sonuçlara ulaşmanıza neden olabilirsiniz. Aynı zamanda bazı okuma duaları birden fazla gün tekrar edilerek yapılmaktadır. Bu tekrar etmeleri yaparken aynı bir ilaç kullanıyormuş gibi düşünmeniz önemlidir. İlacı da doktor sizden günü gününe içmenizi bekler. Bu okumaları da aynen bir ilaç gibi günü gününe saati saatine yapmanız gerekir. Bunu yapmazsanız eğer duanızın tutma ihtimalini düşürmüş olursunuz. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken bir noktada daha var.

Eğer odaklanma sorunu yaşayan bir kişi iseniz odaklanmanızı güçlendirmeniz gerekir. Çünkü odaklanamayan kişiler bağlama duasında başarılı olamayabilirler. Bunun nedeni okurken hem duaya hem de size bağlanmasını istediğiniz kişiye odaklanıyorsunuz. Bunu eğer yapamazsanız yani örneğin odaklanma sırasında dikkatiniz dağılır ve başka birini düşünürseniz dua başka birine gidebilir. Bunun sonucunda da bu duayı bozmak oldukça zor olur.

Diyelim ki başınıza bir takım talihsiz olaylar geldi ve siz duayı bir şekilde yanlış yaptınız. Bu durumda ne yapacaksınız. Bu durumda acilen çok çok bilgili bir hocaya gitmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim