Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm büyüsü bir insana yapıldığı zaman hayatı kararan, çıkmazlara giren, maddi ve manevi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalan kısacası yaşarken ölmek olarak tanımlanır. Alacaklarını alamaması, kısmetinin kapalı olması, nasipsizlik, yakın çevresinden insanların vefat etmesi gibi tamamen kişide tüm olumsuzlukların yaşanmasına ölüm büyüsü denir. Bir diğer yapılma amacı da kişinin hastalanarak vefat etmesi için yapılabiliyor. Ancak ölüm büyüsü en korkunç büyülerden birisi olup altını çizerek belli etmek isteriz ki tamamıyla bir kara büyüdür. Bu büyü hakkında bilgi veriyor olsak da kesinlikle bizim yaptığımız bir çalışma değildir. İnsanların yapmaması, yaptırmaması gereken büyülerden birisidir. Sonunda vicdan azabının yanı sıra dinimizce caiz olmayan büyü yaptırmanın bedelini çok ağır şekilde ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ölüm büyüsü yapan medyumların da bu çalışmayı yapmak istemediklerini biliyoruz. Yaptırmalarını ise hiçbir şekilde tasvip etmiyoruz.

İfrit Cini Musallat Edilir!

Ölüm büyüsünün yapılmasındaki amaç kişiye bir cin musallat edilmesi ve bu cinin de şeytani bir cin olmasıdır. Kişinin hayatını karartacak kadar keskin bir büyü olmasından dolayı ifrit cini musallat edilir ve bu cin kişiye özellikle geceleri görünür. Kişi yaşadıklarını çevresindeki insanlara anlatıyor olsa bile hiç kimse anlattıklarına inanmaz ve ‘’ kafayı yemiş ‘’ şeklinde yorum yapmak zorunda kalırlar. Kişi yaşadığı sorunlardan kurtulmak için her şeyi denese de Allah’a sığınma konusunda bir adım daha ileri davranmalıdır. İbadetlerini yerine getirmelidir.

Ölüm Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Kişide çok derin psikolojik bir hastalıkla kendisini belli eden ölüm büyüsü daha çok Yahudiler tarafından tercih ediliyor. Ülkemizde veya diğer Müslüman ülkelerde pek tercih edilen bir büyü değildir. Nedeni aslında oldukça açıktır. Zaten yaptırmak isteseniz bile ölüm büyüsü yapan medyum bulma konusunda hiçbir şekilde olumlu sonuç alamazsınız. Olur, da bir medyum ben yapıyorum derse bile sonuç almak çok imkansızdır. Ya zamanınız heba olacaktır ya da maddi olarak bir kayıp yaşamak zorunda kalırsınız. Çünkü bu kara büyü hem yapanı, hem yaptıranı, hem de büyüye maruz bırakılacak olan kişiyi etkisi altına almaktadır. Bu nedenle Müslüman topraklara ölüm büyüsünü yapmaya her medyum cesaret edemez. Etkisine gelecek olursak kısacası kişinin hayatı alt üst olur. Yaşadığı sağlık sorunları fiziksel olarak değil daha çok ruhsal olarak gözlemlenecektir.

Ölüm Büyüsünü Kimler Yaptırmak İstiyor?

İntikam alma duygusu peşinde koşan insanların bu büyüye yakınlık gösterdiklerini tahmin edebiliyoruz. Ancak intikam duygusu sizin öç alma olarak tabir edeceğimiz bir şekilde bu yönlü bir yaklaşım ile olacaksa emin olunuz ki bu süreçten siz de zararlı çıkarsınız.

Dedede, anneden, babadan veya herhangi bir yakın akrabadan kalacak olan miras nedeniyle de kişinin hızlı bir şekilde vefat ederek mirası almak isteyenlerin de yaptırdığı bilinmektedir.

Dini inancı olmayan insanların, dini bilgileri eksik olan insanların yaptırdığı da biliniyor. Bu büyü 10 gün kısa kısa bir sürede etkisini gösterebilir.

Ölüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; ölüm büyüsü bizim yaptığımız bir çalışma değildir ve asla olmayacaktır. Birçok medyumun da ele aldığı bir çalışma değildir. Ölüm büyüsü nasıl yapılır sorusuna internetten alacağınız bilgiler yetersiz ve eksik bilgilerdir. Bu nedenle anlatılanları uygulamamanız gerekiyor. Siz veya yakın çevrenizdeki insanların da etkilenmesine neden olabilirsiniz. Domuz bağırsağından tutun daha birçok tiksindirici şekilde yapımı olan ölüm büyüsü basite alınacak bir büyü değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim