Aşk BüyüsüBağlama Büyüleri

Resimle Aşık Etme ve Bağlama Büyüsü

Bilindiği üzere her yazımızda da belirttiğimiz konulardan birisi aşık etme büyülerinin çeşitlerinin fazla olmasıdır. Ayrıca bağlama büyüleri de en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden birisidir. Hem aşık etme, hem de bağlama büyüsü kara büyü olduğu gibi ak büyü olarak da yapılabiliyor. Örneğin; ak büyü şeklinde aşık etme büyüsü yapılması demek evli çiftlerin birbirine aşık olması için yapılması demek iyimser bir niyetle, helalinin kendisine yaptırdığı bir büyü çalışması olur. Ancak evli bir adamı veya kadını eşinden boşansın ve  bana aşık olsun diye büyü yaptırılır ise kara büyü olacaktır. Şimdi dilerseniz sizlere resimle aşık etme büyüsü nedir, resimle bağlama büyüsü nasıl yapılır gibi konularda yüzeysel bilgiler verelim.

Not: Her ne kadar buradan büyü adı altında paylaşım yapıyor olsak da aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü gibi veya çeşitli materyallerle büyü yapılması bizim çalışma alanlarımız değildir. Yani bizim büyü çalışmamız yoktur. Sadece büyüler hakkında genel bilgi aktarmak amacıyla çeşitli medyum sitelerinden alınan bilgilerin derlenmesi ile buradan paylaşım sunuyoruz.

Resimle Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Bir kişinin medyum nezdinde medyum ile görüşerek gerçekten fotoğraf kullanılarak elde edilen aşık etme büyüsüdür. Kişi hem kendi resmini, hem de aşık edeceği kişinin resmini medyuma ileterek çeşitli işlemlerin ardından büyü elde edilmiş olur. Resimle aşık etme büyüsü çok kullanılan ve tercih edilen büyüler arasındadır. Bunun nedeni ise etkili bir aşık etme büyüsü olmasıdır.

Resimle aşık etme büyüsü bağlama büyüsü ile birlikte yapılabilir. Yani kişi hem aşık olsun, hem de bağlansın adı altında yapılmaktadır. Yalnız medyumların her biri bu konularda uzman olmayabiliyor. Bu nedenle çok dikkatli olunması ve doğru medyumun bulunması çok önemlidir. Aksi taktirde maddi, manevi bir kayıp ile karşılaşabilirsiniz.

Resimle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her iki kişinin resimleri medyuma iletilir. Medyum bir masa üzerine resimleri ters bir şekilde koyar ve erkek ile kadının resmini ayırt edebilecek şekilde üzerine bir işaret koyar. Çeşitli ifadeler kullanarak çizim, yazı süreçlerinde bulunur ve tılsımlı sözcüklerin yanı sıra okunması gereken esmaları okuyarak büyüyü elde etmiş olur. Resimler daha sonra birbirlerine bakacak şekilde birleştirilerek sonlandırılır. Tabi, bu süreç birkaç gün sürecek ve daha bilmediğimiz birçok teknik kullanılarak elde edilir. En azından internetteki bilgiler bu şekilde bizlere anlatıyor. Bizim çalışmamız olmadığı için tam olarak nedir, nasıl yapılır bilemiyoruz.

Araştırmalarımız neticesinde resimle aşık etme büyüsü yapıldıktan kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu nedenle en çok yaptırılan aşk büyüleri arasındadır.

Resimle Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Birbirini seven kişilerin tercih ettiği büyülerden birisidir. Evliler, sözlenenler, nişanlılar ve sevgililer genelde yaptırmak istemektedirler. İkililerin arasında bir sorun varsa, anlaşmazlık varsa ortadan kalkar ve kişiler birbirlerine bağlı bir insan haline gelirler. Kim bu ikiliyi ayırmak isterse başarılı olamaz.

Tabi, bağlama büyülerinin de farklı süreçlerinin de olduğu bilinir. Ancak burada sadece resim materyali kullanılarak sevenleri birbirlerine bağlanması sağlanır. Bir cinsellik bağlama büyüsü ile resimle yapılan bağlama büyüsü arasında fark vardır.

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nasıl yapılacağına dair bir bilgimiz yok ancak etkili bir büyü çalışması olduğunu araştırmalarımız neticesinde görebilmekteyiz. Genelde evli kadınların kocalarının kendilerine bağlı bir eş olması için yaptırıldığına denk gelmekteyiz. En azından medyum sitelerindeki yorumlar bu cevapları bizlere veriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim