Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşık olmak, dünyanı en kıymetli duygularından bir tanesidir. Aşk bir kere kalbimize düştü mü yüzümüzden gülücükler ve midemizden kelebekler eksik olmaz. Mutluluğu doruklarda yaşamamıza sebep olan bu duygu hayatımıza huzur getirir. Bu noktadan sonra tek hedefimiz karşımızdaki kişiyi kendimize aşık etmektir.

Eğer o kişi zaten bizi seviyorsa bu, çok şanslı olduğumuz anlamına gelir çünkü aşık olduğumuz kişiyi kendimize aşık etmek bazen gerçekten zorlu olabilir. Aşık olduğunuz insanla sevgili iseniz hayatınızda her şey yolunda olabilir. Ancak eğer karşınızdaki insan sizi terkettiyse veya sizi sevmiyorsa o zaman dünya başınıza yıkılabilir. Terk edilmenin ve sevilmemenin verdiği kötü his hayatı bize zindan edebilir ve depresyone girmemize sebep olabilir.

Böyle bir durumda karşımızdaki kişinin bize aşık olması ve o kişiyle birlikte olmamız için her şeyi yaparız. Bu ruh halinden kurtulup sevdiğinize kavuşmak istiyorsanız izlemeniz gereken birkaç yol vardır. Bunlardan en çok bilinenler dua etmek ve büyü yaptırmaktır. Çok sayıda insan büyünün daha etkili olduğuna inandığı için bu yol daha çok tercih edilir. Resme bakarak yapılan aşk büyüleri en etkili aşk büyüsü çeşitlerinden biridir. Eğer siz de sevdiğinizi kendinize aşık etmek istiyorsanız bu yolu deneyebilirsiniz. Ancak büyü yapmak ve yaptırmak riskli ve hassas bir iş olduğunu için dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Resimle Büyü Nasıl Yapılır

Aşık olunan kişiye kavuşmak birçok insanın en büyük hayallerinden biridir. Çoğu insanın bu yolda yapamayacağı şey yoktur ve kişi bu yolda her şeyi göze alır. Tek hedefi karşıdaki insanı kendine aşık etmek ve sevdiğine ulaşmak olan kişilerin en sık başvurduğu yollardan biri büyü yaptırmaktır. Gerçekten işinin uzmanı biri tarafından yapılan büyüler tutar ve uzun süre boyunca etkili olur.

Aşk büyüsü, en çok yaptırılan büyü çeşitlerinin arasında gelir. Resimle yapılan büyülerin daha etkili olduğu söylenir. Eğer elinizde sevdiğiniz kişinin resmi bulunuyor ise alanında uzman bir hocaya danışarak resimle büyü yaptırabilirsiniz. Büyü yaptırmak hassas ve riskli olduğundan mutlaka tecrübeli bir hocaya başvurmalısınız.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü

Aşık olduğunuz kişinin sizi sevmemesi ve sizle aynı duyguları beslememesi oldukça zor bir durumdur. Yaşam sevincinizi azaltan ve sizi mutsuz eden bu durumdan kurtulmak için etkili yollar bulunmaktadır. Sevdiğiniz insana büyü yaptırmak bu durumda başvurabileceğiniz en etkili yollardan biridir. Fotoğrafla yapılan büyüler her zaman daha etkilidir.

Ancak büyü çeşitleri ve yapılışları hakkında çok yanlış bilgiler de mevcut olduğu için bu konuda doğru bilgiye ulaşmanız önemlidir. Alanında uzman ve deneyimli kişilerden destek almanız bu noktada oldukça önemlidir. Aksi takdirde büyü tutmayabilir veya ters tepebilir. Bu da hiç istenmeyen sonuçlar doğurup sizi sıkıntıy sokabilir.

Fotoğrafa Bakarak Aşk Büyüsü

Resimle yapılan aşk büyülerinin daha etkili olduğu düşünülmektedir. Eğer birine aşıksanız ve onun da size aşık olmasını istiyorsanız o kişiye büyü yaptırarak bu hedefinize ulaşabilirsiniz. Eğer bu konuda bilgili ve tecrübeli olan birine büyü yaptırırsanız büyünün tutma ve etkili olma ihtimali oldukça yüksek olacaktır. Ancak çok araştırma yapmamak ve acele etmek büyü konusunda pek iyi bir hamle değildir.

Riskli ve ciddi bir iş olan büyü yapımı, detaylı bir araştırma ve bilgili bir hocaya ihtiyaç duyar. Büyü yaptıracağınız kişi ne kadar bilgiliyse ve işini özen yapıyorsa sonuçtan o kadar memnun kalırsınız. Son zamanların en çok tercih edilen büyülerinden biri de resme bakarak yapılan aşk büyüsüdür.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Umudumsun dedi ki:

  Selam dostlar, o kadar araştırmalar içine girdimki size hepsini şimdi anlatsam roman olur herhalde vakit yetmez. Belki 50 ye yakın hocayla çalıştım ama yasin hoca gibi dürüst birine denk gelmemiştim. Durumumu sıkıntımı anlattığımda bana maliyetini söyledi ve dediki üzerini gönlünüzden ne koparsa varsa. Öyle duygulandımki gerçekten böyle insanlar kaldı mı dedirtti. Gerçek hocam dürüst hocam sana ne kadar teşekkür etsem az. Şimdi gelelim yaptırdığım duaya bana geldi misk koskusu böyle zarf içinde onu sarıp çevşen kabına koyup taşımaya başladım 18 günde ilk belirti başladı. Çok heyecanlandım ve okumalarımı yaptıkça arttı. Çok şükür şimdi daha iyiyiz elhamdülillah.

 2. elfida dedi ki:

  slm ne gzl yazmssniz yasin hocami adi telefnu var mi?

 3. Umudumsun dedi ki:

  Evet sağolun Allah hepimizin sıkınrılarından feraha erdirsin bizleri inşallah. Whatsaptan yazılıyor iletişim yazan yer veya no isterseniz sitede var sanırım yine de yazayım buyrun 05464843166

 4. YEMEN GIZI dedi ki:

  SLM BEN CELB YAPTRDIM DİĞER HOCALARIN AKSİNE YASIN BEY SÖYLENDİĞİ TARİHDE TUTTU VE SÖYLEDİĞİ HERŞEYDE İŞİNİN EHLİ OLDUĞU BELLİYDİ DİĞER YAPTIRDIKLARIM YALANMIŞ OLMAMISTI CUNKU

 5. B.Kanan dedi ki:

  Sdce bende var snıyodum cnlarım bi ben bu dertden yıkınıyor sanıyordum fakat yalnız değilmişim kocam çok sinirli sinir hastası pskoojik olr çk sorunları var kendini yıpratıyor ben ev hanımı değilm çalşyom ama onun iiliği için işlm yaptırmak istedim hem rızk bereket hemde vefk yaptırdık sinirini azlaması ve kötü alışkanlıkardan uzaklaşması için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim