Saç Büyüleri

Saç Büyüsü

Saç Büyüsü Nedir?

Saç büyüsü demek en tehlikeli ve en hızlı verim alınan aşık etme büyülerinden birisidir. Aşk büyüsünün neden tehlikeli olarak bildirmemizin kaynağını sizlere yazımızın devamında anlatıyor olacağız. Saç büyüsü aynı zamanda aşık etme ve bağlama olarak kullanılabilmektedir. Bu yazımızda saç büyüsü nedir, saç büyüsü nasıl yapılır ve saç teli büyüsü nasıl bozulur gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

Saç Büyüsü Bozulur mu?

Saç teli ile yapılan büyünün türü, amacı, şekli, niyeti ne olursa olsun aşık etmek için ve bağlamak için kullanılıyor olması ak büyü anlamına gelmez. Kara büyüdür ve bozulması oldukça zordur. Her büyü yapan medyum veya her büyü bozan medyum bu kara büyünün bozulmasında aktif bir rol üstlenemeyebilir.

Saç büyüleri kendi kategorisi içinde iki farlı grupta ele alınarak yapılmaktadır. ‘’ Düğümlü Saç Büyüleri ‘’ ve ‘’ Taraklı Saç Büyüleri ‘’ olarak bilinir. Birinci belirttiğimiz düğümlü saç büyüsü daha çok Araplar ve Türk medyumlar tarafından yapılabilirken, diğeri olan taraklı saç büyüsü de Yahudi medyumlar tarafından iyi bilinen ve yapılan bir büyü türüdür.

Düğümlü saç büyüsünün herhangi bir şekilde zararı olmaz. Ancak, tesiri çok etkili değildir. Taraklı saç büyüsü ise o kadar etkilidir ki bildiğiniz tüm aşk büyülerini ve bağlama büyülerini unutturacak kadar etkilidir. Riskli büyü olduğu biliniyor. Yahudi medyumların yaptığı büyü olsa da Türkiye’deki bazı medyumlarında bildiği bir büyü çeşididir. Büyüyü yaptıran ve büyüye maruz kalmış kişilerde çok farklı sorunlar ortaya çıkaracak kadar tehlikelidir. Şayet, bu büyünün yanlış, eksik veya adımlarının yanlış olması durumunda vereceği zarar çok kötü olacaktır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüye maruz bırakılacak kişinin saç tellerine ihtiyaç olacaktır. Tek bir adet saç teli işe yaramayacaktır. Eğer kişinin saç telinin alınması mümkün değilse büyü tesirini ya göstermeyecek ya da kısa süreli gösterecektir. Mümkün mertebe büyü yaptırmak isteyen kişinin saç telini bulup getirmesi gerekebilir.

Saç büyüsü genelde kadınların üzerine yapılmaktadır. Ancak erkeklerde de etkisini göstermesiyle biliniyor. Kadınları aşık etmek için kullanılır. Erkekleri ise bağlamak için kullanılan bir büyüdür.

Saç Büyüsünü Kim Yapar?

Bizim saç büyüsü hakkında herhangi bir bilgimiz bulunmuyor. Burada anlatılanların tümü çeşitli medyum sitelerinden alınan kaynak bilgilerden ibarettir. Bizim büyü çalışmalarımız yoktur. Ancak aşk tılsımı, bağlama vefki veya aşk celbi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde çalışmalar sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim