Büyüler

Sakız Büyüsü

Genelde en çok ev içine yapılan hatta çoğu zaman ev içinde bulunan sakız büyüsü birçok kişi tarafından merak edilen büyüler arasındadır. Bu yazımızda sizlere sakız büyüsü nedir, nasıl yapılır, amacı nedir ve nasıl bozulur gibi detayları aktarmak istiyoruz. Ancak öncesinde belirtmek isteriz ki sakız büyüsü yapan bir medyum değiliz. Bu nedenle burada aktardıklarımız genel olarak kaynak sitelerden alınmış doğru bilgilerdir.

Sakız Büyüsünü Kim Yapar?

Yakın çevrenizde büyü yapan birisini tanımıyorsanız ve bu konuda arayış içerisindeyseniz eğer mümkün mertebe internetten sakız büyüsü yapan büyücüler adı altında araştırma yapacaksınızdır. Bu büyü öyle basit ve kolay bir şekilde yapılmaz. Sakız büyüsünü medyumlar çok azınlıkta yapar hatta medyum bulma konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Çünkü cincilerin yaptığı bir büyü türüdür.

Sakız Büyüsünün Amacı Nedir?

Sevgiliyi geri getirmek için yapılmaktadır. Örneğin; bir erkek düşünün sevgilisi tarafından terk edilmiş fakat gönlü, aklı, düşüncesi hep sevgilisinde bu kişi ne yaptıysa sevgilisini geri döndüremediyse sakız büyüsü yaptırarak dönmesini amaçlayabilir. Sakız büyüsü ile yapılacaklar sadece sevgiliyi geri getirme adında yapılmaz. Ayrıca çok etkili bağlama büyüsü ve bir haneye yapılması durumunda evin bereketinin kaçması amaçlanır. Şimdi daha fazla açmak istersek eğer;

Evde Sakız Buldum Büyü mü?

Evde bulunan sakız düşük ihtimalle büyü olup olmayacağı düşünülmelidir. Çünkü eve yapılan büyü malzemesi olsa da çok sık tercih edilmez. Ancak evin içinde hiç olmadık bir yerde sakız bulursanız ve ev hanesindeki kişilere ait olmadığını düşünüyorsanız sakızın bulunduğu yer evin dip köşelerinde bir yerdeyse büyüden şüphe edilebilir. Bu büyünü amacı evin bereketinin kaçması, evde huzursuzluk çıkması, eşlerin anlaşamaz hale gelmesi veya evde mutsuz olunması için yapılmaktadır.

Sakız Büyüsü ile Bağlama

Diğer yazılarımızda da olduğu gibi bağlama büyülerinin çeşitlerinden fazlasıyla bahsetmekteyiz. Bu defa sakız büyüsü ile bağlama üzerine bir takım bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Sakız büyüsü tamamen sevgililer üzerine yoğunlaşan bir büyü çeşididir. Bu sebeple sevgilileri bağlama büyüsü olarak etki etmektedir. Yani evli kişilerin sakız büyüsü ile bağlama çalışmasını yaptırmaması gerekir. Çünkü hiçbir etki etmeyecek aksine evliliğe zarar verebilir.

Sakız Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki açıklamalarımızda dikkat edileceği üzere sevgiliyi geri getirme, eve yapılması ve bağlama ile alakalı detayları verdik. Bu demek oluyor ki her birinin yapılması farklılık gösterecektir. Bu nedenle sakız büyüsü nasıl yapılır sorusuna tek tek cevap vermek pek mümkün değildir. Ancak toprak okunması okunan toprağın sakızla karıştırılması gibi bazı süreçlerle elde edildiği biliniyor.

Sakız Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Ortalama olarak 7 gün içinde tamamlanan bir büyüdür. Yapılması çok zordur. Bu nedenle kişiye özel olarak ne zaman biteceğine net bir gün vermek mümkün değildir. 7 günü geçmeyeceğini bilmeniz yeterlidir.

Sakız Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

En fazla 40 gün, en az 15 gün de etkisini gösteren bir büyüdür. Şayet, doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa 15 gün içinde etkisini göstermeye başlar.

Sakız Büyüsü Günah mı?

Sakız büyüsü kişiyi etkilemek adına kendi çıkarlarına hizmet etmesi için cinlerin görevlendirilmesiyle elde edilir ve amaçlanır. Zaten mevcutta büyü yapmak, yaptırmak dinimizce günah olarak belirtilmiştir. Başkasının iradesini, düşüncesini ele geçirmek düşünceleri yönlendirmek bilinen 7 günahlardan birisidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim