Bağlama Büyüleri

Sevenleri Birbirine Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri genel olarak insanlar tarafından en çok tercih edilen, medyumlar tarafından da en çok yapılan büyüler olarak bilinmektedir. Bağlama büyüleri hem kara büyü, hem de ak büyü olarak yapılabilmektedir. Yani kötü niyetli insanlar birilerine zarar vermek adına bağlama büyüsü yaptırarak kara büyünün oluşmasına neden olabilirler. İyi niyetli insanlar da kişilere zarar vermek yerine daha iyimser yaklaşmalarıyla ak büyüler yaptırabilmektedir. Bağlama büyüleri ayrıca tek başına, evde ya da herhangi bir ortamda medyum olmadan, hoca olmadan kısacası dini bütünlüğe sahip olmayan bir kişinin yapmasıyla oluşamaz. Bu gibi büyülerin mutlaka medyumlardan destek alınarak yaptırılması uygun görülmektedir. Çok çeşidi olan büyüler arasında bulunan bağlama tekniği tarihi açıdan oldukça eski zamana dayanır.

Krallık dönemlerinde kalede bir iş sahibi olabilmek isteyen erkeklerin bağlama büyülerini kalede çalışan kadınlara yönelik yaptırarak evlenmeleri ile ortaya çıkarıldığı söylentileri vardır. Bu nedenle de çok eski bir tarihe dayanır. Bağlama büyülerinin çeşitlerinden bahsedecek olursak eğer kısa ve öz bir şekilde özetlemek istersek; erkeği eve bağlama, kocayı eve bağlama, sevenleri birbirine bağlama büyüsü, evli eşleri birbirine bağlama, cinsellik bağlama, göz bağlama ve dil bağlama olarak birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunu bir ağaç olarak düşünün ve tüm dallarının farklı meyve vermesi gibi hayal edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sevenleri birbirine bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl tesir eder ve etki süresi ne kadar olur gibi cevaplar vermek istiyoruz.

Sevenleri Birbirine Bağlama Büyüsü Nedir?

Birbirini seven insanlar üzerine yapılan bir tür havas ilmi çalışmasıdır. Eşleri birbirine bağlamak için, sevgilileri birbirine bağlamak için ya da aşık olan insanların birbirlerine bağlanması için yapılmaktadır. Tüm medyumlar neredeyse sevenler için bağlama büyüsü yapabiliyor. Ancak her medyum kendine has yöntemlerle, geliştirdiği bazı işlemlerle bağlama büyüsünün güçlü olmasını sağlıyor. Burada güçlü büyü olarak lanse ettiğimiz konu ise büyünün tesirinin kuvvetli olması, etki süresinin hızlı olması, kesin tutması ve kişileri ömür boyu birbirine bağlaması olarak düşünülebilir. Sevenleri birbirine bağlama büyüsü yapılırken sevenlerin saç tellerine ihtiyaç duyulur. Kişilerin saç telleri birbirine bağlanır. Tılsımlı sözcükler söylenir. Dualar okunur ve esmalarla güçlendirilir. Daha çok farklı yöntemle sevenleri birbirine bağlama büyüsü elde edilebilir. Mesela; kaşıkları birbirine ters bir şekilde bağlayarak da bağlama büyüsü yapılabilir. Mum kullanılarak içerisinden ip çıkarılıp birbirine 41 defa düğüm atılmasıyla da sevenleri birbirine bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Bu nedenle sevenleri bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna net cevaplar vermek pek mümkün değildir. Ancak böyle güçlü bir büyüyü yaptırmayı düşünüyorsanız profesyonel bir medyumla iletişim kurmanızda fayda olacaktır. Aksi taktirde hem maddi hem de manevi bir kayıp yaşamak zorunda kalırsınız. Kaldı ki bir büyünün tutması için en fazla 40 güne ihtiyaç duyulur. Bir insanı 40 gün bekletmek ise gerçekten önemli bir konudur.

Bağlama Büyüsü Yaptırılırsa Ne Olur?

Birbirine karşı sevgi besleyen, aşk besleyen, evli olan, sevgili olan veya nişanlı olan kısacası aşk içeren tüm detaylar için önemli bir yere sahip olan sevenleri birbirine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra hiç kimse bu ikiliyi ayırmaya tenezzül etmez. Daha öncesinde her kim bu ikiliyi ayırmak için mücadele veriyor olsa da artık büyünün tesiri ile birlikte bu ikiliye dokunmaz. Bağlama büyüsüne maruz kalmış olan kişiler birbirlerine sevgi ve saygı çerçevesinde ömür boyu süren bir birlikteliğin kapısını aralamış olurlar.

Sevenleri birbirine bağlama büyüsü günah olan çalışmalardır. Bu nedenle bizim bağlama büyüsü yapma gibi bir çalışma planımız olmadı. Bu sebepten ötürü bağlama büyüsü yapmıyoruz. Ancak bağlama vefki ile ilgili olarak bizimle iletişime geçerek vefk işlemleri hakkında detay alabilirsiniz.

Birbirine Bağlama Büyüsü Yapmak Günah mı?

Bu konu biraz tartışılır demekte fayda var. Aslında iki farklı yöntemle yapılırsa birisi günah diğeri günah değildir demek te mümkün olabiliyor. Şimdi evli bir çift kocasına yada karısına kendisine bağlama yaparsa bu kişiler birbirine zaten helaldir bu nedenle rahmani bir büyü yapılmış olur. Yani rahmani büyü demek günah olmayan bir süreçtir. Ancak şu şekilde örnek verirsek eğer; evli bir adamı kendisine bağlamak isteyen bir kadın günah işlemiş olur. Dinimizde büyüler hakkında çok geniş ayetler verilmiştir. Günah olduğu ve bu günahın kişi de psikolojik olarak etkisi de çok büyük olabilir. Bu gibi süreçleri celb veya tılsım gibi işlemlerle yaptırmanız size fayda sağlayabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim