Güzellik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü hakkında genel bir araştırma yaptığımız zaman bazı yanlış bilgilerin insanlara aktarıldıklarını görmekteyiz. Öncelikle şirinlik büyüsü nedir kısaca anlatmak istiyoruz. Bir diğer adıyla güzellik büyüsü olarak da biliniyor. Genelde kadınların beğenerek yaptırdıkları erkeklerin yaptırmak isteyemeyeceği büyülerden birisidir. Kadın, hoşlandığı veya aşık olduğu bir erkeği elde etmek için yaptırmaktadır. Şirinlik büyüsü yaptıran bir kadın hoşlandığı, aşık olduğu veya sevdiği bir erkeğe güzel, şirin ve sempatik görünür. Paragrafımızın en başında belirttiğimiz yanlış bilgilerin paylaşılmasındaki amaç ise şirinlik büyüsü yaptıranların fiziki olarak güzelleşeceğine dair bilgilerdir. Fiziksel olarak kişide herhangi bir güzelleşme söz konusu olmaz. Kişi nasılsa aynı güzelliği ile kalır. Ancak erkeğin gözünde dünyanın en güzel kızı olarak görülmeye başlar.

Şirinlik Büyüsü Yaptıranlar

Biz her ne kadar büyü yapan medyum olmasak da daha önce büyü yaptırmış olan kişilerin yorumlarını merak ederek araştırma içerisinde olmaktayız. Bu zamana kadar şirinlik büyüsü yaptıran kişilerin olumlu sonuçlar aldıklarını gördüğümüz kadar hiç işe yaramadığını söyleyen kişilerin de olduğunun altını çizmek isteriz. Ancak şirinlik büyüsü kadim büyü kitaplarında bile yer alan çalışmalardan birisidir. Fakat kişinin şirinlik büyüsü yaptırmasına rağmen sonuç alamamasının başlıca nedeni işinde iyi olmayan medyum veya kendisini medyum olarak tanıtan kişilerden kaynaklı olarak işe yaramamış olabilir. Ayrıca kişiye özel bir çalışma olmasından dolayı da tutmamış olma ihtimali vardır. Bu nedenle şirinlik büyüsü eğer doğru medyum tarafından yapılırsa sonuç almak mümkün olabiliyor. Gerçekte böyle bir büyü ise vardır.

Şirinlik Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Hem ak büyü, hem de kara büyü diyebileceğimiz çalışmalardan birisidir. Öncelikli olarak şirin ve güzel görünmek istediğiniz erkeğin gönlünde varsanız, kişi size karşı bir şeyler hissedebiliyor ise veya kişi aşk ile ilgili olarak duyguları açık ise ak büyü olacak veya rahmani olacaktır. Ancak kişi size sizi istemediğini söylemiş ise, sizinle birlikteliğin olmayacağına dair bilgiler aktardıysa veya sizinle olmasının imkanı yok gibi sözler söylemesine rağmen siz kişiyi etkilemek adına güzellik büyüsü yaptırırsanız bu çalışma kara büyü olacaktır.

Büyü yaptırmak tüm dinlerde olduğu gibi islam dininde de yasaklanmış olan süreçlerden birisidir. Hatta büyüye maruz kalan bir kişinin Felak suresi ile yakından ilgilenmesi tavsiye edilir. Rahmani olması ya da kara büyü olması günah olmayacağı anlamına tabi ki gelmiyor.

Şirinlik Büyüsü Belirtileri Nasıl Olur?

Bir bayansınız ve hoşunuza giden erkeğe güzel görünmek adına, onu aşık etmek adına yaptıracağınız şirinlik büyüsü ile erkeği elde etmek mümkün olabiliyor. Erkek sizi büyüden sonraki 3 gün içinde görmesi durumunda size bakışlarından bir şeyleri ima etmeye başlayacaktır. Siz zaten büyünün tesirini fark edecek ve kişinin bakışlarından yeni bir aşkın yelkeninin açıldığını çok rahat sezebileceksiniz. Sizin ona yaklaşmanız durumunda asla ters bir tepki almayacaksınız. Çoğunlukla erkek adım atacaktır ve sizin güzelliğiniz karşısında adeta büyülenecek ve gittiği her yerde sizi, yattığı yatakta sizi hatta gündüz düşlerinde bile sizi düşünmeye başlayacaktır.

Şirinlik Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?

Çeşitli malzemelerin karışımları ile elde edilecek olan bir şirinlik büyüsü hem vefk işlemi hem de tılsımlı sözcüklerle elde edilecektir. Medyum olmadan bu büyüyü başarıya kavuşturmanın mümkünatı yoktur. Mutlaka medyumdan yardım alınarak elde edilmesi gerekir. Doğru medyuma yaptırma konusunda sık dokuyup ince elemekten başka çareniz yoktur. Bu büyüyü yapacak olan medyumun mutlaka profesyonel olması gerekir. Aksi taktirde hem zaman, hem de cebinizden çıkacak olan maddi bir boş süreç olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim